Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. Dziewczyny Kora znalazła 20 km przed domem Totika maksymalnie wychudzonego boksera (podobny do Montiego) co robić??????????????
  2. [quote name='ageralion']Super =, ze mala czuje sie coraz lepiej :) Zgadzam sie, ze to dobry znak, ze wstala sama :cool3: Buziaczki dla malutkiej :kiss_2: PS mam taki sam brzydki recznik w pomaranczowe paski :eviltong:[/QUOTE] a dziś rano myślałam, że kiedyś też taki mieliśmy :)
  3. Wieczorem Germiane ma zadzwonić i omówić szczegóły.
  4. [quote name='Atomowka']Kurde strasznie się denerwuje przed tą wizytą, wczoraj nawet zasnąć nie mogłam bo ciągle o tym myślałam. Chce,że było już jutro i żeby było już po wszystkich. Nie nawidzę takiej niepewności[/QUOTE] Mam informację, że wizyta wypadła pozytywnie :multi:
  5. A czy SOZ ma dziennik korespondencji? To by mogło ułatwić sprawę przedstawienia braku zawiadomienia o odmowie.
  6. na stos ją:diabloti:
  7. Ale z Mamby porządnicka:) To ona się jeszcze nie zorientowała jak fajnie rolki papieru toaletowego można rozwijać? U nas to jest właśnie w nim najlepsze ;)
  8. Ktoś kto posiada "czarnego" boksera z najdłuższym językiem na dogo.
  9. Ktoś tu nas strasznie zaniedbuję:mad:
  10. Szczeniaki Lusi, 5 małych klusków, ale czy są wystarczająco bokserowate dla tej Pani? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195753-Maltretowana-bokserka-i-jej-5-szczeniakow-uratowanych-z-piwnicy...-tylko-co-dalej[/URL] [URL="http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=571"][/URL]
  11. Tak Anastazja, zapewne są na zewnątrz trzymane. TAK JAK WIĘKSZOŚĆ tego typu szczeniaków z allegro.
  12. Straszny szkielecik. czekam na więcej informacji.
  13. Oj Kapselku dobrze, że już wstawiłaś maluszki :)
  14. może mają kaszel kenelowy? moja Gabi ostatnio miała i też kilka razy wymiotowała, ale ona była szczepiona więc przeszła lekko, natomiast pies sąsiadów nie szczepiony wymiotował i się dławił i kaszel ciągnął się sporo dłużej.
  15. Germaine jest zdania, że to nie jest parwo.
  16. Germaine jedzie teraz z maluchami do lecznicy, mają kaszel i wymioty biegunki brak. Ciekawe co lekarz powie.
  17. Ja licze na to że to tylko problem z drogami oddechowymi. Są podrażnione i dlatego nie chce jeść. Bardzo na to liczę!
  18. Tam gdzie Nelka się wpatruje, pod nakryciem siedzi kicia. Nie wiem, które było bardziej zaskoczone kicia z pobudki czy Nelka z niespodzianki :) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5189/p9100296.jpg[/IMG] Zjadłeś już, poka co masz :evil_lol: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/725/p9100298.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2713/p9100312.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/830/p9100300.jpg[/IMG]
  19. Byliśmy dziś w odwiedzinach u rodziców, tym razem nie zapomniałam i wzięłam aparat :) Rodzice są bardzo zadowoleni z decyzji, bo Nelka jest psem idealnym, jest bardzo mądra i posłuszna. Mama twierdzi, że rozumie wszystko co się do niej mówi;) Rodzice kochają Nelkę trochę za bardzo co widać po wzroście wagi :) Od dziś będzie dostawał trochę mniej jedzonka. Mam dawała jej tyle co kiedyś naszej Gabi ( ale Gabi to 1000% ADHD więc spalanie większe), a Nelunia to pobiegać lubi byle nie za dużo:evil_lol: [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6622/p9100282.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1724/p9100271.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2460/p9100276.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7673/p9100284.jpg[/IMG]
  20. [URL="http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_06.jpg&w=400&h=400"]Zdjęcia przysłane w połowie października:[/URL] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_06.jpg&w=400&h=400[/IMG] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_07.jpg&w=400&h=400[/IMG] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_09.jpg&w=400&h=400[/IMG] [LEFT] [URL]http://sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=451[/URL] [I]Dostaliśmy list z nowego domu Lory:[/I][/LEFT] [LEFT][/LEFT] [LEFT][I]" Kochani !!![/I][/LEFT] [LEFT][I]Lorka zamieszkala z nami już 3 miesiące temu. Ważyła 19 kg, miała grzybicę prawie na całym ciele łącznie z uszkami i łapkami oraz atopowe zapalenie skóry - strasznie drapała się , do krwi. Mieliśmy wrażenie, że pierwsze noce wogóle nie spała - chodziła koło naszego łóżka - nas sprawdzała czy my śpimy. Była bardzo wystraszona i niepewna. Do tej pory nie wchodzi do piwnicy, nie wchodzi za żadne skarby do tyłu samochodu, po prostu kładzie się na ziemi. Obecnie waży 28 kg i jest już prawie doskonale wesołym, kochanym boksiem."[/I][/LEFT]
  21. http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=361#14_11 Kilka dni temu opiekunka Kuby zauważyła, że staruszek czuje się gorzej, jest wzdęty. Kuba był bardzo niespokojny, próbował bez skutku zwymiotować. Opiekunka podejrzewała, że może to być skręt żołądka, więc mimo późnych godzin wieczornych udało nam się zorganizować transport dla Kuby oraz chirurga w lecznicy całodobowej który natychmiast go zoperuje. Niestety staruszek dojechał do lecznicy i odszedł pod gabinetem lekarskim, lekarz podejrzewa, że serce nie wytrzymało i mogło dojść do arytmii. Dziękujemy Marii za pomoc w transporcie Kuby późną nocą podczas ulewy i bardzo złych warunków na drodze. Dziękujemy również opiekunce Kuby za wielkie serce i opiekę nad staruszkiem, który w domu tymczasowym był nazywany "Panem Ząbkiem"
×
×
  • Create New...