-
Posts
2444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnezia
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Agnezia replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny Kora znalazła 20 km przed domem Totika maksymalnie wychudzonego boksera (podobny do Montiego) co robić?????????????? -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Agnezia replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Super =, ze mala czuje sie coraz lepiej :) Zgadzam sie, ze to dobry znak, ze wstala sama :cool3: Buziaczki dla malutkiej :kiss_2: PS mam taki sam brzydki recznik w pomaranczowe paski :eviltong:[/QUOTE] a dziś rano myślałam, że kiedyś też taki mieliśmy :) -
Wieczorem Germiane ma zadzwonić i omówić szczegóły.
-
[quote name='Atomowka']Kurde strasznie się denerwuje przed tą wizytą, wczoraj nawet zasnąć nie mogłam bo ciągle o tym myślałam. Chce,że było już jutro i żeby było już po wszystkich. Nie nawidzę takiej niepewności[/QUOTE] Mam informację, że wizyta wypadła pozytywnie :multi:
-
A czy SOZ ma dziennik korespondencji? To by mogło ułatwić sprawę przedstawienia braku zawiadomienia o odmowie.
-
na stos ją:diabloti:
-
Ale z Mamby porządnicka:) To ona się jeszcze nie zorientowała jak fajnie rolki papieru toaletowego można rozwijać? U nas to jest właśnie w nim najlepsze ;)
-
Ktoś kto posiada "czarnego" boksera z najdłuższym językiem na dogo.
-
Ktoś tu nas strasznie zaniedbuję:mad:
-
Szczeniaki Lusi, 5 małych klusków, ale czy są wystarczająco bokserowate dla tej Pani? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195753-Maltretowana-bokserka-i-jej-5-szczeniakow-uratowanych-z-piwnicy...-tylko-co-dalej[/URL] [URL="http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=571"][/URL]
-
Znaleziono wycieńczonego psa w okolicach Bytowa
Agnezia replied to syldatk's topic in Już w nowym domu
Straszny szkielecik. czekam na więcej informacji. -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Agnezia replied to Soema's topic in Już w nowym domu
miłej podróży ;) -
Tam gdzie Nelka się wpatruje, pod nakryciem siedzi kicia. Nie wiem, które było bardziej zaskoczone kicia z pobudki czy Nelka z niespodzianki :) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5189/p9100296.jpg[/IMG] Zjadłeś już, poka co masz :evil_lol: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/725/p9100298.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2713/p9100312.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/830/p9100300.jpg[/IMG]
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Byliśmy dziś w odwiedzinach u rodziców, tym razem nie zapomniałam i wzięłam aparat :) Rodzice są bardzo zadowoleni z decyzji, bo Nelka jest psem idealnym, jest bardzo mądra i posłuszna. Mama twierdzi, że rozumie wszystko co się do niej mówi;) Rodzice kochają Nelkę trochę za bardzo co widać po wzroście wagi :) Od dziś będzie dostawał trochę mniej jedzonka. Mam dawała jej tyle co kiedyś naszej Gabi ( ale Gabi to 1000% ADHD więc spalanie większe), a Nelunia to pobiegać lubi byle nie za dużo:evil_lol: [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6622/p9100282.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1724/p9100271.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2460/p9100276.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7673/p9100284.jpg[/IMG]
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL="http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_06.jpg&w=400&h=400"]Zdjęcia przysłane w połowie października:[/URL] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_06.jpg&w=400&h=400[/IMG] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_07.jpg&w=400&h=400[/IMG] [IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lora_09.jpg&w=400&h=400[/IMG] [LEFT] [URL]http://sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=451[/URL] [I]Dostaliśmy list z nowego domu Lory:[/I][/LEFT] [LEFT][/LEFT] [LEFT][I]" Kochani !!![/I][/LEFT] [LEFT][I]Lorka zamieszkala z nami już 3 miesiące temu. Ważyła 19 kg, miała grzybicę prawie na całym ciele łącznie z uszkami i łapkami oraz atopowe zapalenie skóry - strasznie drapała się , do krwi. Mieliśmy wrażenie, że pierwsze noce wogóle nie spała - chodziła koło naszego łóżka - nas sprawdzała czy my śpimy. Była bardzo wystraszona i niepewna. Do tej pory nie wchodzi do piwnicy, nie wchodzi za żadne skarby do tyłu samochodu, po prostu kładzie się na ziemi. Obecnie waży 28 kg i jest już prawie doskonale wesołym, kochanym boksiem."[/I][/LEFT]
-
SOS bokserom - Kuba, staruszek bokser za TM :(
Agnezia replied to joaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=361#14_11 Kilka dni temu opiekunka Kuby zauważyła, że staruszek czuje się gorzej, jest wzdęty. Kuba był bardzo niespokojny, próbował bez skutku zwymiotować. Opiekunka podejrzewała, że może to być skręt żołądka, więc mimo późnych godzin wieczornych udało nam się zorganizować transport dla Kuby oraz chirurga w lecznicy całodobowej który natychmiast go zoperuje. Niestety staruszek dojechał do lecznicy i odszedł pod gabinetem lekarskim, lekarz podejrzewa, że serce nie wytrzymało i mogło dojść do arytmii. Dziękujemy Marii za pomoc w transporcie Kuby późną nocą podczas ulewy i bardzo złych warunków na drodze. Dziękujemy również opiekunce Kuby za wielkie serce i opiekę nad staruszkiem, który w domu tymczasowym był nazywany "Panem Ząbkiem"