Ale miło się czyta, że jest tyle osób, które mogą a przede wszystkim CHCĄ pomóc człowiekowi, noi psiakowi !
Aż się można do siebie uśmiechnąć :) Dziękujemy Wam Wszystkim!!!
:dog::dog::dog::kociak::kociak::Rose::Rose::Rose::iloveyou::iloveyou::wolfie::wolfie::wolfie::cunao::cunao:
Basia a ja się tak zastanawiałam, czy ten Pan dokarmia zwierzaki i je przechoduje u siebie? może jeszcze by mu dać worek karmy, jak wie, gdzie koczuja bezdomne głodne, misek kilka?
:Dog_run::Dog_run::sweetCyb::sweetCyb::painting::painting: