Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ale ładnie wychodzi jak ktoś się pojawia na horyzoncie, napewno teraz widzi dużo więcej ludzi niż tam gdzie był :) Zapraszam tymczasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/175720-DOGOtorba-klapki-szelki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-22-XII?p=13701727#post13701727[/url]
  2. Miejmy nadzieję, że po takim czasie Erunia już jest zadomowiana i odpukać w niemalowane nie wróci do Murków, Lindusia bida, faktycznie na hali będzie częściej widziała człowieka :( Zapraszam tymczasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/175720-DOGOtorba-klapki-szelki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-22-XII?p=13701727#post13701727[/url]
  3. To jeszcze Karmalka pozdrowię z rana :) Zapraszam tymczasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/175720-DOGOtorba-klapki-szelki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-22-XII?p=13701727#post13701727[/url]
  4. Basia to sie tak wydaje, że więcej osób, a my byliśmy w 4 wtedy i doopa blada, one są tak czujne, jeden ruch i zmykają, niby są blisko a tak daleko :( Zapraszam tymczasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/175720-DOGOtorba-klapki-szelki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-22-XII?p=13701727#post13701727[/url]
  5. To bardzo bardzo dobrze :) Cieszymy się Karmelku :)
  6. Nie ja nie znam, a czy wiadomo coś o akcji jak tam było dzisiaj?
  7. Dobrze ża nasz Antoni już lepiej i oczko ładnie wygląda, tylko żeby Ediemu się też tak udało ...
  8. O jakiś Roland kupił dzisiaj 10 cegiełek, Loruś witasz się z Murkami ładnie? :)
  9. Kto w tych czasach weźmie oba psiaki, możemy mieć takie życzenie noworoczne :)
  10. Dobrze Halcia gadasz jak broi to od początku, jak mój ;) Łatwo łatke przypiąć bo jest pretekst, szkoda że tak łatwo psiaka dostać i go oddać :( Jakaś kara powinna być ...
  11. To dalej kciuki trzymamy, może jeszcze ktoś program na powtórce obejrzy ;)
  12. Chyba Amba muszę oddać.... Bo znowu zasrał mieszkanie na złość.... Noi ludziom juz taki powód wystarczy, ja bym w życiu nie pomyślała, że można psa swojego z którym się żyło pół roku oddać :(
  13. No to pierwsze koty za płoty, zapoznanie widac w dobrym kierunku poszło, na plecy obiecuję że padnę ;) jak Bronisław będzie w domu :) :)
  14. O szlak dotarłam, a parę stron wcześniej takie zadowolenie z psiaka było, debilizm mnie przeraża :( :( :(
  15. O kurczę zgubiłam się, a dlaczego Rudy wraca bo nie wchodzi mi link do jego wątku, biedna Linda :( juz miałą szansę, zapewne jakiś sensowny powód oddania Rudego następny, ehhh... :(
  16. [quote name='Reno2001']Ja też mam wielka nadzieję, że wszystko jest OK[/QUOTE] To może biedna Lindunia pojedzie niedługo bo ona taka smutaska śliczna ogromna ...
  17. O szok to było juz zapoznanie i jak się Bronisław zachowuje, grzeczny ? Poraz kolejny padam na twarz przed Jamorem :)
  18. Redzik jest taki pocieszny na tych zdjęciach, prawdziwa przytulanka :)
  19. Ja myślę że on znajdzie u nas szybko domek tymbardziej że już jest na świetlicy :) Słuchajcie a tamte pozostałe będa zgłaszane do UG, czy to się równa z ich likwidacją :(
  20. Aha to ja sie Aga zapomniałam tak myślałam że ma domek, ale jak wizyta to się pogubiłam, to czekamy na zdjęcia :)
  21. Ale piękne zdjątka i piękna psinka :)
  22. O jejku sunie dalej czekaja żeby się udało :) :0 :)
  23. Ale jest piękny teraz wielkopies, żeby tak był grzeczny do wszystkich to już sukces...
  24. Ale śliczny teraz misio a taki był bojący, Jarusiu do domku :)
  25. Aga ja nie mam słów wiem, co dla Ciebie znaczy użeranie się z tym wszystkim, szkoda że faktycznie są takie podzaiły, nie będzie na Ciebie my jesteśmy z Sylwią we dwie nadpobudliwe wynika ;)
×
×
  • Create New...