-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Miejmy nadzieję, że po takim czasie Erunia już jest zadomowiana i odpukać w niemalowane nie wróci do Murków, Lindusia bida, faktycznie na hali będzie częściej widziała człowieka :( Zapraszam tymczasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/175720-DOGOtorba-klapki-szelki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-22-XII?p=13701727#post13701727[/url]
-
Troszkę jak corgi... sympatyczny mały KARMELEK pojechał do domku :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To jeszcze Karmalka pozdrowię z rana :) Zapraszam tymczasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/175720-DOGOtorba-klapki-szelki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-22-XII?p=13701727#post13701727[/url] -
Troszkę jak corgi... sympatyczny mały KARMELEK pojechał do domku :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To bardzo bardzo dobrze :) Cieszymy się Karmelku :) -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kto w tych czasach weźmie oba psiaki, możemy mieć takie życzenie noworoczne :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to pierwsze koty za płoty, zapoznanie widac w dobrym kierunku poszło, na plecy obiecuję że padnę ;) jak Bronisław będzie w domu :) :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O szok to było juz zapoznanie i jak się Bronisław zachowuje, grzeczny ? Poraz kolejny padam na twarz przed Jamorem :) -
Redzik jest taki pocieszny na tych zdjęciach, prawdziwa przytulanka :)
-
Ale piękne zdjątka i piękna psinka :)
-
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale jest piękny teraz wielkopies, żeby tak był grzeczny do wszystkich to już sukces... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale śliczny teraz misio a taki był bojący, Jarusiu do domku :)