-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja też Jarusia polecam, bo śliczny i grzeczny i polecam też nasz nowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177326-CoA-dla-Babci-i-Dziadzia-na-ich-A-wiAE-to-nie-masz-pomysA-u-pomoA-emy-17-01-na-Mielec?p=13859822#post13859822[/url] -
A już mamy nowy bazarek , zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/177326-CoA-dla-Babci-i-Dziadzia-na-ich-A-wiAE-to-nie-masz-pomysA-u-pomoA-emy-17-01-na-Mielec?p=13859822#post13859822[/url]
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eh no to czekamy, więc mamy czas na zakupy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177326-CoA-dla-Babci-i-Dziadzia-na-ich-A-wiAE-to-nie-masz-pomysA-u-pomoA-emy-17-01-na-Mielec?p=13859822#post13859822[/url] -
Jak kiedyś były te rozmowy z Dzieciakami w radiu to faktycznie można było boki zrywać, Martusia mogłaby tam wystąpić :) Mała Gwiazdka :) A my mamy nowy bazar :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177326-CoA-dla-Babci-i-Dziadzia-na-ich-A-wiAE-to-nie-masz-pomysA-u-pomoA-emy-17-01-na-Mielec?p=13859822#post13859822[/url]
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Noi minął wieczór a Murka nie napisała nic, napewno to taki chwyt ;) bo że chce psa do towarzystwa dla swojego psa już wiedzieliśmy ;) -
To dla Karmelki dobra by była Pani, która mieszka sam i ma czas dla Psiaka, tak sobie głośno marzę, bo jakby chapnęła pana to już gotowy pretekst do zwrotu ....
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No ciekawe czy już ten wieczór :) -
Haha Madcat nie Ty się miałaś uświadamiać, ale cieszę się że na Ciebie zadziałoało ;) ale kto będzie jeszcze gdziekolwiek słyszał o takim pomyśle mądrym, to proszę rozsyłać zdjęcie gdzie się da, napradwę jeśli ktoś nie może z tego typu psem spędzać całego dnia i mieć go na oku, niech nie liczy na nic innego ...
-
Śledzę tez poczynania Eloise i bardzo jestem w pełnym podziwie :) :) :) Karmelko oby któryś obserwator się odezwał :)
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Oby zaskoczyło ....... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oby jakiemuś szczekaczkowi się udało :) -
Droga Pani, pewnie zaglądasz na ten wątek, bo jestes ciekawa co o Tobie piszemy, nie licz oczywiście na nic miłego, ale popatrz na te zdjęcia i się zastanów czy warto brać psa, który będzie GORSZY do opanowania niż Marcel, ja absolutnie nie skreślam huskich/malamutów, ale do tego trezba mieć podejście i przychylność męża, który najwyraźniej nie pała do psa miłością w Twoim BLOKU TAKIE KOCHANE MALEŃSTWO [IMG]http://images36.fotosik.pl/127/b80cd36bf338fd3cmed.jpg[/IMG] POTARFI ZROBIĆ TAKI WIELKI ROZPIZD, MYSLĘ ŻE POTEM ZOSTANIE WYKOPANY Z TWOJEGO DOMU [IMG]http://images47.fotosik.pl/221/2e80b3f790848195med.jpg[/IMG] a zaznaczę że te ciuchy wyciągnął z szaf, popatrz na żaluzje i urwany karnisz na oknie, a tam gdzie leży koc przybliż sobie zdjęcie i zobaczysz dwa gówna, aha i jeśli z nim nie pobiegasz z pół godziny dziennie to nie licz na cud od Psiego Boga, że pomoże Ci ułożyć pieska, bo jest malutki!!!!!!!!!! TYLE ODE MNIE
-
Madcat ;) Haszaczak w bloku jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U MNIE!!! i nikomu w życiu nie polecę czegoś takiego, ja psa wzięłam bo na dniach przeprowadzamy się do domu z podwórkiem, gdzie będzie miał miejsce na szaleństwo, teraz widzę jak się psiak męczy z nudów w bloku.Ja narazie poswięcam mu cały dzień i jest na zewnątrz, a tam jakby miał siedzieć w bloku, o zgrozo. Jak mam się do tej panienki dostać przez pw? Zaraz jej podeślę zdjęcia po kilku dniach rocznego malamuta w bliku, pozrywane firanki razem z karniszami, koopy codziennie jak wyszłam na parę minut ze złości że zostawał sam, wycie słyszał cały blok !!! Dziewczyno niemądra, zastanów się, szybciej znowu go oddasz niż weźmiesz :(
-
Pani wyraźnie powiedziała że maja 3 dorosłe jamniki, więc myślę, że dwie suczki rozpłodowe i jeden dupcyngiel, wtedy maja więcej szczeniaków, wykupienie jednej suczki nic nie da :( a zresztą ja myślę że na wykupienie i tak by się nie zgodzili ... czyli jak narazie myślicie, trzeba by się tam przejechać i obaczyć faktyczny stan? narazie nic innego mi do głowy nie przychdzi ...