-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images49.fotosik.pl/253/c13c876995327f8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/253/a58d0bb3c36226e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/248/fd467b3d3085fbe7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/249/181f5b6a20e77c07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/252/6826fa2b1f5f31b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/139/af8204fe28a8ee00med.jpg[/IMG] Te dwa psiaki są super extra, chyba nowe, ale one skaczą, liżą, nic sie nie boją, huśtały mie się na szaliku :) to jest chłopczyk i dziewczynka, nie wiem które na zdjęciu bo są identyczne :) Sa dwa nowe szczeniaki n aświetlicy, jeden malizna ze 2 kg, jak jasny jamniczek, a drugi bielutki z otoczkami rudawymi wokoło, chciałam zrobić zdjęcia, ale sie Kiero zapytał po co ...więc nie mam :( -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Proszę dzisiejsze maluchy, już nie takie bardzo strachajła, jedynie to maleństwo czarne nie wyszło zza budy ani raz [IMG]http://images45.fotosik.pl/253/dc5087154a39dd4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/253/eadc5b58ca69c8c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/249/7746a0b8b612b5bemed.jpg[/IMG] Ten brązowy się tak nie boi tylko sie tulił :) [IMG]http://images43.fotosik.pl/252/20048fe66ab1b9f4med.jpg[/IMG] A ten rudy zawadiaka do mnie podchodził i szczekał i jak ręke wyciągałam to uciekał, ale fajny jest taki dzarski ;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/252/207c4ec533ccd695med.jpg[/IMG] -
Majuska byłam w schronisku,a le ja albo jestem ślepa albo te psinki sa tak wciśnięte do budki że ja nie widzę, miałam aparat chciałam zdjęcia zrobić, ale ja dalej nie wiem w jakim one sa boksie :( i nie zrobiłam........... a szukałam właśnie koło kontenera, to znaczy nie chciałam się bląkać, bo w schronisku nie ma wody, rura gdzieś zamarzła :( Była śmieciarka akurat, transit stał i auto z mięsem i jak nie znalazłam to poszłam..
-
Dziewczyny mi jest tak głupio że jeszcze nie pojechałam, ale co chwilę coś, a musze na to mieć ponad trzy godz. bo tam się jedzie wiochami i ślisko, a ponad 60 km w jedną, wczoraj się zbierałąm bo mój był na węgrzech, a tu mi dzwoni że juz jest godzine do domu bo nie spał w nocy,,.... Wszystkie pieski jeszcze są, bo ja do tej kobity dzwoniła trzy razy w sumie, to ona chyba myśli że jestem zainteresowana, a teraz takie mrozy :( Obiecanki cacanki wiem, sama jestem zła że jeszcze nie byłam, ale codziennie kombinuję i myślę nad wyjazdem, przepraszam Was
-
Wszyscy nad Antoniuszkiem ciepło myślimy, ale każdy ma jakieś określone ramy czasowe, a dzięki Tobie Renatko nasza mordka black or white zaznala i zazna jeszcze tyle miłości, on juz jest spokojny i nawet nie boi się pewnie, że musiałby odejść, bo u ciebie... Ale narazie to tylko zdrówka dla Antoniuszka :) :) W schronisku zapewne juz dawno by Psinki na świecie nie było...
-
No to se znajdzie na allegro za 50 zł szczeniaka i na tym się skończy, rasowy napewno będzie ją bardziej kochać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy głupi by chciał za darmo odchowanego, rasowego jeszcze z rodowodem, ale cieszy chociaż że ogłoszenia dają rezultaty, a ludzie szukają :)
-
ZACHUDZONA NEGRA W TYPIE LABRADOR a - W CUDOWNYM DOMU U GAPA78!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia, taka gładziusieńka wygląda :) -
ZACHUDZONA NEGRA W TYPIE LABRADOR a - W CUDOWNYM DOMU U GAPA78!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia, taka gładziusieńka wygląda :) -
ZACHUDZONA NEGRA W TYPIE LABRADOR a - W CUDOWNYM DOMU U GAPA78!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia, taka gładziusieńka wygląda :) -
Karmelcia jest taka kochana i ta doopinka niesamowicie rusza :) ale zastój i już..... Zaproszę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/178413-Walentynkowo-lampka-sexi-koszulki-pA-amki-kartki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-31-01[/url]
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jarusiu hopkaj i szukaj domku, ja zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/178413-Walentynkowo-lampka-sexi-koszulki-pA-amki-kartki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-31-01[/url] -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja na rozgrzanie zapraszam na zakupy, a jak nasz Bronislaw znosi mrozy ? http://www.dogomania.pl/threads/178413-Walentynkowo-lampka-sexi-koszulki-pA-amki-kartki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-31-01 -
Jak minie 5 miesięcy, odpukać, oby sunia była już w domku :) to mi też można przypomnieć o wpłacie a tymczasem zaproszę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/178413-Walentynkowo-lampka-sexi-koszulki-pA-amki-kartki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-31-01[/url]
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Do tego po operacji na zdjęciu jest taka śliczna i wpatrzona mądrym wzrokiem w człowieka :) Zapraszam, troszkę dla Nutki będzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/178413-Walentynkowo-lampka-sexi-koszulki-pA-amki-kartki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-31-01[/url]