Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ehhhhh, nasze Grubiątko ...... chowam go do środka bo upał, żeby oddychnął , za pięć minut przychodzę a dziad leży na skwarze, 35 stopni i nie chce wracać... szkoda mi misia ale on to uwielbia, a nam się wydaje że on cierpi ... Chyba mu dobrze i przytulanki są :) :) Jutro obiecuję filmik :)
  2. Charlie, charlie, mam puste konto w banku noce i dnie .................... Odwiedzamy psiutka bez przyjaciół i będziemy zagladać :)
  3. Mal i Dziewczyny, nie ma żadnych problemów, dla mnie juz wszystko jest jasne, sa pięniążki, Asia też nie wymaga od razu, tylko sie przestraszyła, że psiaki są bez wpłat, a Ona ich nigdy do schronu nie odda.... i myślałą żeby nie stało się tak że musi je wziąć na swoje utrzymanie bo nie dałaby rady. My Marsika i Aresa uwielbiamy, a Asia Odyna traktuje jak swojego psiuta. Odyś większość czasu mieszka w domu, śpi w kuchni :) Chodziło o to, że Asia sie wystraszyła że nie będzie miałą możlwiości ich utrzymać "jakby co ". A teraz wszysko jasne i jutro maluszki nakręcę i Wam pokażę :) :)
  4. Haha obrosłam w piórka, to dzisiaj może coś skręcę :) Pani Alino praca z Barnim to sama przyjemność, bo SUPERPIEs- ANGERDOG, była kiedyś taka bajka ;) Myślę że po operacji i porządnym ogłaszaniu psiaka powinien się znaleźć domek, choć go nie widać ... a Barni to samo szczęście dla potencjalnego właściciela :)
  5. Ewa ja pracuje w hotelu, zapytam Asię co to organizacja dzisiaj, tylko o to chodzi że ona ma dostęp do netu raz na tydzien przy dobrych wiatrach ;)
  6. Aguś czuje się ui nas już bardzo pewnie :) tak sie nam rozszczekała gagatek ;) jak czuje albo słyszy psa innego za oknem to daje po garach niesamowicie, jego teren :) A Lucyna jest jego psem przewodnikiem i tak sobie dreptają :cool3:
  7. [quote name='kaskadaffik']Dziewczynki a na jakie konto ja mam przelać pieniążki z bazarku bo prawie wszystko juz jest , paczki prawie wszystkie wysłane, więc mogę zamknąć :) I wzbogacić Jumkę :) chrakterną Panieneczkę :)[/QUOTE] to się sama zacytuję jak nikt nie chce pieniążków ;)
  8. MATKO ŻEBY SIĘ TA ŚLEPOTA COFAŁA !!!!! Żabko trzymamy kciuki !!
  9. Śliczne, kochane oczka , maleństwo takie !!! :)
  10. O mateńko nasz Loruś taki śliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście sunia też, ale Lorek wzrusza niesamowicie !!!!!!!
  11. Żeby każdy miał takie podejście do psiutka po przejściach, to ile mnije byłoby zwrotó i złamanych psich serduszek.... Super wieści, Carmenko jesteśmy z Was dumni !!!!!!!!
  12. [quote name='agada']A moze się Pan Jan zakocha?[/QUOTE] Pan Jaj się zakochał ale w Koni bardziej ;) nie wiem czy znacie gwiazdę n astępną , ale się pytał skąd taki piękny pies, a Lusię bardzo lubi bo charakterna. Też pytał się czy do adopcji, bo kolega jego szuka psa szczekacza, ale na zewnątrzm więc po ptokach :) ale dziwię się że o Lucynkę jeszcze nikt nie zadzwonił, ona tako piekno !!!!!!!!!! wiejska baba na obejściu !!!!!!!
  13. Wczoraj kąpałam maluszka, Asia kupiła taki płyn (oczywiście standardowo nazwy nie pamiętam ;) ) do skóry ze zmianami, zobaczymy za jakiś czas jak będzie, ale mnie się wydaje że Szopen się mniej drapie niż kiedyś, a wogóle to On jest bardzo grzeczny, taki bezproblemowy, przytulak ale nie nachalnie. Dziewczyny czy Mozart też jest od Was?
  14. Dziewczynki a na jakie konto ja mam przelać pieniążki z bazarku bo prawie wszystko juz jest , paczki prawie wszystkie wysłane, więc mogę zamknąć :) I wzbogacić Jumkę :) chrakterną Panieneczkę :)
  15. Pręgutek ma się wspaniale, jedynie jest umęczony jak wszystkie psiutki słońcem, ale wewnątrz mają chłodno, słońce w boksie zewnętrznym tylko pół dnia, więc nic się im nie dzieje niedobrego, dostają z Olkiem kongi zappchane karma to troszkę mają zajęcie :)
  16. No to czyli wszystko wygląda dodbrze, Malibo prosze Cię jak juz wszystko będzie wyjaśnione do końca zadzwoń do Asi i jej przekaż to . Ja jej jutro powiem, ona praktycznie nie ma dostępu do netu.... Chodziło też o to że chciała Odynowi kupować Trocoxil chyba. Miejmy nadzieję, że wszystko się wyjaśni i że jest ok :)
  17. Ewa to mocno trzymamy kciuki za Ciebie i faktycznie leż :) Chciałabym tą Anię Twoją poznać !!
  18. Ehhh i nici z miłości jak narazie, Fanta co\hoc o połowę mniejsza całować się nie chce ino się szarogęśsi ;) Barni wolał nawet wrócić do boksu bez wyjścia na zewnątrz nic biec za nią do boksu z wybiegiem :) Razem biegają i siedzą po kilka godzin, żeby się znajomość poszerzała :) a Barnaba jest taki teraz piękny, sierść cała narosła, postawa piękna, czemu nikt po niego nie dzwoni ????????????????????????
  19. [quote name='Viris']Ogromnie się cieszę że Zuzia w nowym domku. Oczywiście wizażanki będą wpłacać na Foksika. Z góry przepraszam za opóźnienie jutro zrobię przelew. Poproszę o link do wątku pieska.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo i prosze linka :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/184641-Malutki-m%C5%82odziutki-nie%C5%9Bmia%C5%82y-Foksik-szuka-domu-kt%C3%B3ry-Go-pokocha-Mielec[/url]
  20. Jesooo kochany nie moge sobie nawet wyobrazić, że malizny by miały do schroniska wrócić !!! Czy deklaracje na psiaki miałyście na całą sumę hotelową, bo i tak Asia dużo za owczarki nie bierze z tego co wiem, a dlaczego ktoś kto się zajmuje zbieraniem kasy się nie rozlicza to nie rozumiem :( Pierwszy raz chyba sie spotykam z wątkiem gdzie nie ma rozliczenia....
  21. Asia miałą wczoraj dwa telefony jakieś o Foksika, podała numer obu osobom na mnie, a do mnie już nikt nie zdzwonił ..... więc czekamy dalej na domek dla wysokonogiego maleństwa. Foksik codziennie dostaje acc w strzykawie, dlatego też nie daje nam sie złapać, bo mu sie źle kojarzymy, ale sam grzecznie wraca do siebie, a tam już można głaskać do woli i na rączki brać :)
  22. Ja odwiedzam codziennie, na żywo ;) Lusia bardzo sobie rozlizuje to rankę pod brzuchem więc dostała kołnierz, nawet sobie radzo dobrze :) A dzisiaj prawie zjadła Pana Jana, co nam naprawia wszystko ;) Szła za nim i się darła w niebogłosy, w końcu łapnęła za nogawkę, kazałyśmy Panu sie przywitać pogłaskać i ju zbyło dobrze, po prostu Dziewczyna wie, że jak się przychodzi to wypada się witać ;) Jakież to mądre stworzonko jest :) A teraz Panu Janowi sie bardzo podoba, mówi, że taka fajna .... :)
  23. Biedactwo, tyle się musi nacierpieć, a ledwo się urodziła niedawno......
  24. Przykre to bardzo .... A jeszcze pyatanie od Asi, czy pieniążki za owczarki będa niedługo przelane, brakuje wpłaty za marzec, kwiecień zapąłciłą jakaś fundacja (sorki nie pamiętam nazwy) i za maj też nie ma....
×
×
  • Create New...