-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ehhhhh, nasze Grubiątko ...... chowam go do środka bo upał, żeby oddychnął , za pięć minut przychodzę a dziad leży na skwarze, 35 stopni i nie chce wracać... szkoda mi misia ale on to uwielbia, a nam się wydaje że on cierpi ... Chyba mu dobrze i przytulanki są :) :) Jutro obiecuję filmik :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
Mal i Dziewczyny, nie ma żadnych problemów, dla mnie juz wszystko jest jasne, sa pięniążki, Asia też nie wymaga od razu, tylko sie przestraszyła, że psiaki są bez wpłat, a Ona ich nigdy do schronu nie odda.... i myślałą żeby nie stało się tak że musi je wziąć na swoje utrzymanie bo nie dałaby rady. My Marsika i Aresa uwielbiamy, a Asia Odyna traktuje jak swojego psiuta. Odyś większość czasu mieszka w domu, śpi w kuchni :) Chodziło o to, że Asia sie wystraszyła że nie będzie miałą możlwiości ich utrzymać "jakby co ". A teraz wszysko jasne i jutro maluszki nakręcę i Wam pokażę :) :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Haha obrosłam w piórka, to dzisiaj może coś skręcę :) Pani Alino praca z Barnim to sama przyjemność, bo SUPERPIEs- ANGERDOG, była kiedyś taka bajka ;) Myślę że po operacji i porządnym ogłaszaniu psiaka powinien się znaleźć domek, choć go nie widać ... a Barni to samo szczęście dla potencjalnego właściciela :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
Ewa ja pracuje w hotelu, zapytam Asię co to organizacja dzisiaj, tylko o to chodzi że ona ma dostęp do netu raz na tydzien przy dobrych wiatrach ;) -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
kaskadaffik replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Aguś czuje się ui nas już bardzo pewnie :) tak sie nam rozszczekała gagatek ;) jak czuje albo słyszy psa innego za oknem to daje po garach niesamowicie, jego teren :) A Lucyna jest jego psem przewodnikiem i tak sobie dreptają :cool3: -
[quote name='kaskadaffik']Dziewczynki a na jakie konto ja mam przelać pieniążki z bazarku bo prawie wszystko juz jest , paczki prawie wszystkie wysłane, więc mogę zamknąć :) I wzbogacić Jumkę :) chrakterną Panieneczkę :)[/QUOTE] to się sama zacytuję jak nikt nie chce pieniążków ;)
-
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
kaskadaffik replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
MATKO ŻEBY SIĘ TA ŚLEPOTA COFAŁA !!!!! Żabko trzymamy kciuki !! -
*Pralinka* - esencja słodkości w domku pełnym miłości :)
kaskadaffik replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
O mateńko nasz Loruś taki śliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście sunia też, ale Lorek wzrusza niesamowicie !!!!!!! -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']A moze się Pan Jan zakocha?[/QUOTE] Pan Jaj się zakochał ale w Koni bardziej ;) nie wiem czy znacie gwiazdę n astępną , ale się pytał skąd taki piękny pies, a Lusię bardzo lubi bo charakterna. Też pytał się czy do adopcji, bo kolega jego szuka psa szczekacza, ale na zewnątrzm więc po ptokach :) ale dziwię się że o Lucynkę jeszcze nikt nie zadzwonił, ona tako piekno !!!!!!!!!! wiejska baba na obejściu !!!!!!! -
Wczoraj kąpałam maluszka, Asia kupiła taki płyn (oczywiście standardowo nazwy nie pamiętam ;) ) do skóry ze zmianami, zobaczymy za jakiś czas jak będzie, ale mnie się wydaje że Szopen się mniej drapie niż kiedyś, a wogóle to On jest bardzo grzeczny, taki bezproblemowy, przytulak ale nie nachalnie. Dziewczyny czy Mozart też jest od Was?
-
Dziewczynki a na jakie konto ja mam przelać pieniążki z bazarku bo prawie wszystko juz jest , paczki prawie wszystkie wysłane, więc mogę zamknąć :) I wzbogacić Jumkę :) chrakterną Panieneczkę :)
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
No to czyli wszystko wygląda dodbrze, Malibo prosze Cię jak juz wszystko będzie wyjaśnione do końca zadzwoń do Asi i jej przekaż to . Ja jej jutro powiem, ona praktycznie nie ma dostępu do netu.... Chodziło też o to że chciała Odynowi kupować Trocoxil chyba. Miejmy nadzieję, że wszystko się wyjaśni i że jest ok :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ewa to mocno trzymamy kciuki za Ciebie i faktycznie leż :) Chciałabym tą Anię Twoją poznać !! -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ehhh i nici z miłości jak narazie, Fanta co\hoc o połowę mniejsza całować się nie chce ino się szarogęśsi ;) Barni wolał nawet wrócić do boksu bez wyjścia na zewnątrz nic biec za nią do boksu z wybiegiem :) Razem biegają i siedzą po kilka godzin, żeby się znajomość poszerzała :) a Barnaba jest taki teraz piękny, sierść cała narosła, postawa piękna, czemu nikt po niego nie dzwoni ???????????????????????? -
[quote name='Viris']Ogromnie się cieszę że Zuzia w nowym domku. Oczywiście wizażanki będą wpłacać na Foksika. Z góry przepraszam za opóźnienie jutro zrobię przelew. Poproszę o link do wątku pieska.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo i prosze linka :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/184641-Malutki-m%C5%82odziutki-nie%C5%9Bmia%C5%82y-Foksik-szuka-domu-kt%C3%B3ry-Go-pokocha-Mielec[/url]
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
Jesooo kochany nie moge sobie nawet wyobrazić, że malizny by miały do schroniska wrócić !!! Czy deklaracje na psiaki miałyście na całą sumę hotelową, bo i tak Asia dużo za owczarki nie bierze z tego co wiem, a dlaczego ktoś kto się zajmuje zbieraniem kasy się nie rozlicza to nie rozumiem :( Pierwszy raz chyba sie spotykam z wątkiem gdzie nie ma rozliczenia.... -
Asia miałą wczoraj dwa telefony jakieś o Foksika, podała numer obu osobom na mnie, a do mnie już nikt nie zdzwonił ..... więc czekamy dalej na domek dla wysokonogiego maleństwa. Foksik codziennie dostaje acc w strzykawie, dlatego też nie daje nam sie złapać, bo mu sie źle kojarzymy, ale sam grzecznie wraca do siebie, a tam już można głaskać do woli i na rączki brać :)
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja odwiedzam codziennie, na żywo ;) Lusia bardzo sobie rozlizuje to rankę pod brzuchem więc dostała kołnierz, nawet sobie radzo dobrze :) A dzisiaj prawie zjadła Pana Jana, co nam naprawia wszystko ;) Szła za nim i się darła w niebogłosy, w końcu łapnęła za nogawkę, kazałyśmy Panu sie przywitać pogłaskać i ju zbyło dobrze, po prostu Dziewczyna wie, że jak się przychodzi to wypada się witać ;) Jakież to mądre stworzonko jest :) A teraz Panu Janowi sie bardzo podoba, mówi, że taka fajna .... :) -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
kaskadaffik replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedactwo, tyle się musi nacierpieć, a ledwo się urodziła niedawno...... -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
Przykre to bardzo .... A jeszcze pyatanie od Asi, czy pieniążki za owczarki będa niedługo przelane, brakuje wpłaty za marzec, kwiecień zapąłciłą jakaś fundacja (sorki nie pamiętam nazwy) i za maj też nie ma.... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
kaskadaffik replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
WOW oby domek warty zachodu :) :)