Dokładnie to wygląda tak, że gdyby ktos z Foxikiem nie siedział cały dzień, to by się nie kapnął, że coś mu może być... Ja Go często biorę na ręce, dzisiaj do zastrzyku, trzy razy acc, wtedy czuję na dłoni "rzęźenie" , nic innego Foxik nie pokazuje, czasem tylko wydaje mi sie że ma wyższa temp i jest gorący. Ale to też nie codziennie, mówiłyśmy o tym wetowi. Miejmy nadzieję, że zastrzyki pomogą ...