Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Tyle Misio siedział w dołku, że teraz dla niego kwestia paru dni, to główka od szpilki. Nawet nie wie, że będzie mógł kości rozprostować :)
  2. Jak dla mnie to mieszanka czegoś z czymś ;) a w poprzednim pokoleniu stała koło kaukaza, tylko że nie ma długiej sierści, ale jest potężna, silna, a szczek zza kratek ma taki, że można pod siebie zrobic ze strachu ;)
  3. [quote name='tamb']Byłam dzisiaj w Sieprawiu i przeżyłam szok. Około trzyletni malamut trzymany jest w ciasnym kojcu a żeby nie wył, faszerowany psychotropami. Porusza się jak kilkunastoletni pies, potrzebna interwencja i pomoc. Pilne![/QUOTE] Matko, ci ludzie są jeszcze w stanie zrobić :-(:-(:-( Wiadomo czy suczka czy pies ?
  4. [url]http://www.dogomania.pl/threads/188041-Dla-Ciebie-Psa-Kota-na-Mielec-i-nie-tylko-do-04.07?p=14927915#post14927915[/url] Wystawiałam bazarek m.in. z rzeczami które zostały dla Jumki. Już pudelek od Isadory7 idzie na 9 i bluzeczka jedna za 10 :)
  5. Charlie to ma oczka troskę jak Chińczyk, może on azjata jest :)
  6. Gosia sprawdziła, przyszły 2 worki po 15 kg i dwa po 8 kg...... nie wiem, czy oni pomylili, czy jak, ale mówiłam Asi że tamte dwa s mniejsze jak rozpakowywałam ... Nie wiem czy Asia ma jeszcze dowód dostawy, taki co zostawiają kurierzy. Jeść mają jeszcze na długo, tylko szkoda, że mniej niż powinno przyszło :( A Foksik juz pojechał, napewno Lennonek będzie tęsknił, jego ukochany synek ..... choć Werusia mu została narazie :)
  7. Kasiu w piątek odszedł Kierownik naszego schroniska (*) Dobry, kochający zwierzęta Człowiek, jestem pewna, że siedzicie razem teraz popijając kawkę i trzymacie na kolanach te wszystkie psie duszyczki, które już od nas odeszły. Tak sobie wyobrażam to szczęśliwe psie niebo :( :( :( Kasiu, Kierowniku pamiętamy (*) (*) (*)
  8. Ile tego nieszczęścia :( :( tych szkielecików, Juniorku (*) (*) pewnie Talcott i nasz Kochany Kierownik, który odszedł w piątek :( :( trzymają Cię na kolankach i drapią za uszkiem (*) (*) (*)
  9. Kto Cię Werunia teraz będzie gryzł po długich nogach , z kim będziesz sie wylegiwać?? Najlepiej to ten domek Twój by Cię już znalazł :)
  10. Właśnie sie pakują, Państwo sa w hoteliku teraz, Asia mówi, że Foksik sie ładnie spisuje :) :) Nie bardzo pogadałam, bo wysiadł mi głos zupełnie :( :( ale juz za niedługo Foksikbędzie u siebie. Panie Damianie kolejna prośba, aby uniknąć "podsikiwania".Trzeba małego zabierać jak najczęściej, co godzinkę na polko i czekać aż się załatwi i wtedy Go nagradzać. Bo u nas niestety zapatrzony na Lennona, który siura wszędzie i po wszystkim znaczył po nim teren..... ale on jest bardzo mądry, to szybko ząłapie o co chodzi :)
  11. Ale się cieszę, Oliwka dziękujemy :):)
  12. Dopiero przeczytałam , że Aguś ma wracać...... Oczywiście że to Aga Twoja decyzja i nikt jej negował nie będzie..... choć chciałabym coś powiedzieć ale byłoby to zbędne.... Aguś wrócisz do koleżanki Saby, a Lucynka będzie płakać :) :)
  13. Ten Pan właśnie był w hotelu i oglądał chłopaków, Aresa strasznie się boi, zresztą mu sie nie dziwię ;) a Marsa ma jeszcze zobaczyć ale ja nie sądzę że będzie chciał Go...... to jest młody chłopak, chce psa żywego, dla bardzo szalonej suki...
  14. Pan Damian z Panią Ewą będą jutro koło 10, 11 w hoteliku, juz z Asią dogadane, ja nie wiem czy dam radę pożegnać Foksika.... Maleństwo Moje kochane, pojadę do pracy i juz przytulanki mojej nie będzie :( ale najważniejsze że będzie już w swoim domeczku !!! Panie Damianie apeluje do Pana i Pani Ewy, absolutnie Foxa nie spuszczajcie nigdzie, nawet na chwileczkę, na początku będzie przestraszony i jakby nie daj Boże uciekł, to nie sądzę by dało się go złapać !!!
  15. O matko poczytała o Zuzi i się popłakałam, ile psy potrafią zrozumieć, Berciku dzięki Tobie, Borutek dostał ogromna szansę, za to wszyscy Cię jeszcze bardziej powinniśmy kochać, i będziemy (*) (*)
  16. Ja też w sumie kocham i nawet se pogłaskac moge :) :)
  17. Żeby te biedaki zrozumiały że to tylko dla ich dobra i dały się zbliżyć bez strachu ....
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/188041-Dla-Ciebie-Psa-Kota-na-Mielec-i-nie-tylko-do-04.07[/url] U Szopka też zaprosze :)
  19. O matko ale się cieszę !!!!!!!!!!!!! WITAMY U FOXA :) :) :) Pierwsza z Wami gadam na forum, to pewnie mi wszystkie Ciotki pozazdroszczą ;) Niestety dogo tak nieraz działa, że nie działa ;( Ciężko coś wogóle napisać.....ale jak się udało Wam zalogować to już sukces :) :)
  20. Ja tu część z bazarku jak coś zarobimy na biedaka przeznaczę, bo już zrobiłam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188041-Dla-Ciebie-Psa-Kota-na-Mielec-i-nie-tylko-do-04.07[/url]
  21. Pan Damian nie miał nigdzie dojeżdżać :) Wysłałąm Mu wątek i napewno już czytał, bo pisał, że piesek rewelacja :) Tylko widocznie się nie zalogował jeszcze ... Pan Damian jest z Tych, więc pasowałoby nam kogoś do wizyty :) Julia Ty niedaleko mieszkasz, jakbys dała radę to byłoby super :) A z innej beczki Asia dzisiaj była z Foxem u weta, dostał kolejny zastrzyk i Doktor mówi, że jest dużo lepiej :) :) Najprawdopodobniej w sobotę będzie ostatnie ukłucie, bo już nie słychać żadnych szmerów :) :) :)
  22. A ja zapraszam na bazarek, bo nie byłam dzisiaj u psiurów bo jestem chora, to choc bazarek zrobiłam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188041-Dla-Ciebie-Psa-Kota-na-Mielec-i-nie-tylko-do-04.07?p=14927915#post14927915[/url]
×
×
  • Create New...