-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No nie pisałam, ale faktycznie mi sie miś od kilku dni mocno drapie, szczególnie pod brzuchem, zagladałyśmy i ma tam czerwonawą plamę, ale jak go obglądałam to sobie nie dał dotykać i łapał zębami :) miejmy nadzieję, że to tylko karma, bo żadnych innych złych oznak nie ma :) -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj jestem na Lucynkę obrażona :( Usmierciła z nieukrywaną radością maleńką myszunie, ledwą wykluta z norki ..... Udusiła maliznę , takie to psisko mordercze !!! a jak mi uciekała, żebym jej myszki nie zabrała, jakby szału dostała , małpiszon !!!! -
No to Wam nie zdzdroszczę :( :( Jak nie urok to sraczka niestety...
-
Ilian- ONek z Mielca doczekał się wymarzonego domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Właśnie polało i jest chłodniej, psiaki w schronisku napewno odżyły, a szczekają jak najęte, teraz właśnie słyszę z okna :) -
Jestem w stałym kontakcie telefonicznym z Panem Damianem. Wczoraj Foksik był znowu u weta, został przebadany gruntownie, dostał nowy antybiotyk, na zdjęciu pani wet znalazła szara plamkę, narazie dostaje zastrzyki, jutro ostatni, ale Pan Damian mówi, że widać poprawę, wydzielina jest dużo mniejsza i jaśniejsza. Rozmawiałam z Julią, która organizowała wizytę, teraz jest w Opolu, być może Klaudia która na wizycie była, będzie miała czas żeby podjechac do Państwa i porozmawiać, ewentualnie pomóc w tej sytuacji i zobaczy jak się Foksik czuje. Państwo nie chcą się Foksa pozbyć, przestraszyli się, że nie potrafią mu pomóc, Pan Damian nie wyobraża sobie narazie, że miałby Foksia oddać... Wetka jest dobrej myśli, ale jeśli okaże się że dalej będzie źle i będzie trzeba zastosować leczenie kliniczne, Pan Damian nie ukrywa, że będzie to bardzo trudne finansowo. Narazie trzymajmy kciuki, aby obecne leczenie pomogło !!!!!!!!!!!!!! Diagnoza obecna jest taka, że jest to niedoleczone zapalenie oskrzeli, tak jak było to stiwerdzone u nas. Zupełnie się nie dogadaliśmy, dużo zarzutów do nas i od nas, wierzcie mi Pan Damian zupełnie inaczej prowadzi rozmowę przez telefon, jest przerażony chorobą psa, jego cierpieniem ale tylko ze względu, że boi się, że nie będzie umiał mu pomóc. Tak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy, jeśli będe miała jakiekolwiek info jak się czuje maleństwo będę od razu pisać . Według mnie Foksik jest pod dobra opieką... Miejmy nadzieję, że Klaudia znajdzie chwilę i podjedzie ... narazie nie mam żadnych wieści kiedy by to mogło być...
-
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Elza ma opis super, miziasta przytulaśna nic dodac nic ująć. Suczki, psy , dzieci , wszystkolubna :) Koni nam się robi pewniejsza sebie, jak widzi kogoś obcego to szczeka strasznie groźnie i podskakuje do siatki al eto tylko na ogrodzonym terenie, naprawdę może wystraszyć !!! a jak już ktos obcy wejdzie to ucieka i obserwuje z daleka ;) taka odważna, mnie i Asię lubi i jej córki też, Pan Jan przychodził co budy robi, to wogóle do niego nie podchodziła, żadnego wrażenia nie zrobił na niej, jest coraz bardziej przytulaśna, wywala koła do góry i czeka na głaskanie i mizianie, napewno z nową osobą chwilke by zesżło, al enapewno by się szybko do dobrego człowieka przekonała, nie wiem jak do dzieci , ciężko okreslić ... -
[quote name='EWA-DAMIAN']Zero merytoryki tylko mnóstwo krytyki . Dziekujemy ale spodziewaliśmy się innej pomocy.[/QUOTE] O pomoc należało się pytać jak się okazało że piesek nie jest do końca wyleczony, Asia dokładnie powiedziała Państwu, żeby dzwonić, dawać znac jak coś będzie nie tak, że mamy tam na Śląsku dobrych wetów i wiele osób, które by nawet podjechały i pomogły na miejscu. Cyk, piesek nie zdrowieje, weci nie umieją pomóc to trzeba Go oddać, najprościej.. Chciałaby się dowiedzieć, kiedy Fox wraca do hotelu, bo nie wyobrażam sobie, że siedzi teraz chory, nie leczony !!! niestety z tego co Pan pisał, żaden wet u którego byliście nie jest w stanie psu pomóc. U nas było widać dużą poprawę, skończyło się charkanie i wydzieliny prawie już nie było ! Co dalej z Foksem? nas tylko to interesuje, w tym momencie nie może pozostać nie leczony !!!!!!!!
-
Więc ja się zgłaszam o pomoc dla Rufiego, staruszka u Murki, niestety jak to u starszych piesków zdrowie siada :( :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/102788-Pi%C4%99kny-Rufi-w-hoteliku-u-Murki!-POTRZEBNE-FUNDUSZE[/url]! Choć troszkę dług żeby sie zmniejszył.... nie wiem o ile się można ubiegać , ale długu jest prawie 200 zł, więc ratuje nas każdy grosik :)
-
Ilian- ONek z Mielca doczekał się wymarzonego domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Ilian jest podobny do tej slawnej suczki IRY, znanej jako IRASIAD. Ona tez byla czarna, niezbyt gruba, lapki drobne.[/QUOTE] Oby tylko nie miał takich problemów ze zdrowiem jak zasłużona sunia (*) tfu, tfu !! -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
kaskadaffik replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O kurcze minus się wdał ..... trzeba by coś radzić, a ja bez aparatu zostałam i ani bazarku zrobić :( -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lusia ze względu na to , że pomaga mi wyprowadzać większość psów ;) dostała dzisiaj na chwilę dużą wędzoną kostkę, bo Lennonkowi przyszły, ale miałą używanie, a jak przede mną uciekała, żebym jej czasem nie zabrała !!! Podjadła na końcach a potem Lennonek skończył, ale zachwytow było co nie miara !! -
Nieśmiała, kochana suczka BORSUNIA mix terier JUZ W DOMKU!
kaskadaffik replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Kasiu, byla informacja, ze Borsunia jest po sterylce. Moze zostal odprysk jajnika stad te zapachy wabiące Pręguska. Moze zapytaj doktora Tomka, czy takie cos jest mozliwe w przypadku sterylizowanej suczki. Normalnie nie do uwierzenia :???:[/QUOTE] Dokładnie Aga, ja też takie info dostałam. Tomek twierdzi że nie jest możliwe żeby doszło do szczepienia psa z suką, jeśli nie ma cieczki ..... Tyle się zwiedziałam, jesteśmy strasznie zaskoczone :( :( albo doszło do pomylenia suczek albo ja juz nie wiem .... Pojedziemy do Doktora, może będzie pamiętał, choć nie sądzę czy taką sunię kroił... -
Nieśmiała, kochana suczka BORSUNIA mix terier JUZ W DOMKU!
kaskadaffik replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak mam to napisać......... Nasza sterylizowana Borsunia dzisiaj szczepiła się z Pręguskiem, nie pytajcie mnie jak, dlaczego itp. Biorąc sunię ze schroniska dostałam wyraźne info że jest po sterylce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz to już po ptokach, czy istnieje opcja, że pies z suką szczepiają się bez cieczki, bo mnie się zdaje że nie !!! Przedtem psy zawsze biegały razem i nic się nie działo, a dzisiaj to nawet Lusia Borsuni po głowie się sexiła ..... Ja cieczki nie widzę ani śladu, ale Linda też nie miała niby i co ??? -
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
kaskadaffik replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Ślicniutki i taki malutki !!!!! :) :) -
Ilian- ONek z Mielca doczekał się wymarzonego domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ja sie nie mogę nadziwić jak pni są identyczni z naszym Uszatkiem!!!!!!!!!!!! jak bracia z jednego miotu, ale to niemożliwe, bo ten mielecki.... Piękna psina !!!! oby szybko się udało porządek zrobić z ogonkiem :) -
Ciesze się że mu jajca juz ciążyć nie będą :evil_lol::diabloti:
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ależ się cieszę !!!!!!!!!! Zorzynka teraz bez błota będziesz siedzieć Kochana !!!! -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
kaskadaffik replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Przelałam Ci Rufiku 50 zł, to troszkę Kasi pomoże :) Domku przybywac po cudeńko !!!!