Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. allegro Lotuska: [URL]http://allegro.pl/niewielki-uroczy-pieszczoch-szuka-domu-i1337844462.html[/URL]
  2. Nowa porcja ogłoszeń dla Lotuska :) [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=34144[/URL] [URL]http://www.argetto.pl/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja12745_niewielki-uroczy-opuszczony-pieszczoch-szuka-domu-.html[/URL] [URL]http://www.bazarek.biz/index.php?id_pokoj=0&p=ogloszenia&id_kategoria0=6[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lotus,27087[/URL] Cafeanimal zrobiłam Lotuskowi jeszcze raz (za Awit), bo mam cichą nadzieję, że może wylosują Lotuska i wydadzą w "Metrze" :eviltong: Wprawdzie po wydaniu w tej gazecie podobno sporo idiotów i dzieci wydzwania :roll:, ale czasem trafi się też jakiś całkiem poważny telefon :) Cóż no... "metro" czytają jak widać wszyscy :D [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/6856/niewielki_uroczy_opuszczony_pieszczoch.php[/URL] [URL]http://www.drobne.pl/detail.php?id=31227[/URL]
  3. :D :D Moje zwierzaki jakoś nie są takie zazdrosne o mizianie. Choć Fąfel może czasem się wtrynia jak głaszczę koty, ale jeśli tylko rąk dla niego nastarczy to jest ok.
  4. dla mnie jak zwykle za daleko :( Ale może udałoby się znaleźć na dogo kogoś z tamtych okolic i z aparatem...
  5. dziękujemy za info :) Trzymam kciuki za owocną pracę z chłopcami :kciuki: a w razie jakby potrzebna była jeszcze jakaś pomoc w ułożeniu psiaków to koniecznie się odzywajcie (do sleepingbyday, która u Was była, lub do mnie, albo piszcie tu na wątku). Zawsze postaramy się pomóc. [quote name='lotusek'] Ogłoszenia, które dajecie do portali wymagających mojej akceptacji zatwierdzam, dzisiaj zatwierdziłem te, które się przeleżały przez sobotę i niedzielę. [/QUOTE] Super :)
  6. dzięki dziewczyny za podpowiedź z tymi chipami :)
  7. i ja się przyłączam do tych podziękowań :)
  8. mam zaległości na wątku Kajtunka :( i chyba nie doczytałam, co będzie po Bobrowcu? Kajtun już nie ma DT? Oczywiście rozumiem, że teraz znajduje się w hoteliku przy klinice, bo jest w trakcie leczenia. Nie doczytałam jednak co dalej. Potem wraca do dotychczasowego DT?
  9. Cudownie!!! :loveu: Jejku może nareszcie chłopak się otworzy :) Powodzenia!!
  10. o rany. Super :multi::loveu: Domyślam się, że to jakiś hotelik? On tam ma być przez miesiąc?
  11. pięknie dziękujemy za zdjęcia i filmik :multi: Wspaniale się ogląda takie szczęśliwe psiaki :loveu: Na filmiku widać jak Neska przepycha trochę dupką Guccia, by dostać 100% uwagi Pana i z nikim się nią nie dzielić :roll: Strasznie spragniona jest chyba kontaktu z człowiekiem. Na razie robi co może, by skupić uwagę Pana na sobie :D i biedny Guccio ląduje trochę z boku. Na szczęście wydaje się, że Guccio nic sobie z tego nie robi. Chyba. Mam nadzieję, że dziewczyna niedługo trochę ochłonie :)
  12. Ja też czekam na nowiny o jego samopoczuciu :)
  13. Kochany psiak... nie do wiary, że tak długo czeka na dom... :(
  14. Salsa ma wątek. Super :) Zapisuję się :)
  15. ufff... Co za szczęście!!! Cudowny zbieg okoliczności :) No i dobrze, że miał tego chipa :) A tak apropos chipów... Bo ja na wsi mieszkam :D i u nas jakoś psów chipować tak jak w Wawie nie chcą... Myślicie, że dałoby radę zrobić taki myk, że zachipować swojego psa na kogoś z Wawy, a potem przerejestrować chipa? Coś mi się o uszy obiło, że przerejestrować to jakoś samemu można. Będę wdzięczna za podpowiedź :) [quote name='eve-w'] Teraz akcja zrywania plakatów nas czeka :) Jutro zacznę, ale szczerze? widziałam je tylko na słupach przy przejściu dla pieszych :) no i w głąb osiedla gagarina :eviltong:[/QUOTE] Zdejmę dziś te co powiesiłam na Grochowie, ale tych co na Ochocie to chwilowo nie mam jak zdjąć. O ile ich ktoś wcześniej nie zerwie lub deszcz nie rozmoczy to powiszą do przyszłego weekendu. Sorry.
  16. To Kąsek zmienił miejsce pobytu? Czemu tylko na miesiąc? To ma związek z tą pracą? :) Nic nie kumam :( Możecie być mniej tajemnicze? :eviltong: Dał się wygłaskać?! Super! :multi::multi:
  17. Trzymam kciuki za Maksia. Oby wszystko poszło dobrze!
  18. Ja ogłaszanie będę kontynuować dopiero w poniedziałek :(
  19. Biedny :( Dobrze, że dzięki Wam przynajmniej samotny na starość nie jest :)
  20. no dobra dobra, a jak się miewa Heniutek?
  21. Bardzo się cieszę, że Tarpanowi tak świetnie się układa :loveu: A wiecie, Tarpan to nie jedyny labradog :D Moi sąsiedzi mają takiego niby labradora rozmiarów doga. Tyle, że tamten jest taki jasnobeżowy. Mój psiak bardzo się z nim lubi przez co minięcie się z psami na schodach grozi urwaniem rąk sąsiadom, bo oba psiaki są nie do opanowania jak się cieszą :D
×
×
  • Create New...