-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Lotus - grzeje pupkę w nowym domku!!! :D
Kociabanda2 replied to Kociabanda2's topic in Już w nowym domu
Bazylku, my tu czekamy na wieści o wspaniałym Robinku! Odezwijcie się proszę :) -
Lotus - grzeje pupkę w nowym domku!!! :D
Kociabanda2 replied to Kociabanda2's topic in Już w nowym domu
no tak :roll: Eh Kosmo Kosmo... a może, by mu odpowiadało towarzystwo równie małej sunieczki po sterylce i w podobnym wieku? :eviltong: Jak coś to dajcie znać. Ja Wam taką szybko znajdę :evil_lol: -
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
dobrze, że przypomniałaś :) Już pędzę -
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Kociabanda2 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam kciuki za powodzenie tej łapanki. Oby Norek wytrwał do nadejścia odsieczy. :kciuki: Norek bądź grzeczny i daj się ładnie złapać. -
[quote name='tripti']a gdzieś czytałam, nie wiem czy to o tym piesku, że ma obróżkę? może zgubiony?[/QUOTE] [quote name='Ewa i flatki']Jestem na wątku[/QUOTE] Dzięki, że jesteście :)
-
[quote name='Neris'] Ale dochowałam się nowej rasy jamników - szorstkowłosy alaskan siberian jamnik. Wychodzą na dwór, kulają się po śniegu jak czubki i wracają caluśkie w śniegowych kulkach. I nic!!! Ogrzewają się przy grzejniku i za godzinę znowu chcą iść. A jest minus 12...[/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: O matko! :turn-l: Szorstkowłosy alaskan siberian jamnik...
-
Trzymam kciuki, by Skutkowi się powiodło!! Lotusek już w domku. Skutkowi też musi się poszczęścić!
-
Dziękuję Ci pięknie Marlenko, że zajęłaś się tą sprawą :) Mam nadzieję, że uda Wam się tę psinę złapać i będzie bezpieczna :) Oby wytrzymała na tym mrozie do łapanki :( ŚCISKAM KCIUKI!
-
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
podniosę Salsę i przy okazji zaproszę na wątek pieska, który marznie w śniegu :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197421-ma%C5%82y-czarny-piesek-marznie-w-%C5%9Bniegu%21%21-POMOCY%21?p=15846267#post15846267"]http://www.dogomania.pl/threads/197421-ma%C5%82y-czarny-piesek-marznie-w-%C5%9Bniegu!!-POMOCY!?p=15846267#post15846267[/URL] Co u Salsy??? Jakoś mało tu informacji Aniu :eviltong: Wrzuć jakieś foty czy newsy, co? -
Wspaniale!!! :multi: Oby się udało! [quote name='marlenka'](...) , wiec teraz potrzebne wsparcie karmą ....[/QUOTE] no i te wszystkie szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia i sterylka.
-
podniosę...
-
podobno ma obróżkę, ale bez adresówki. On koczuje tam conajmniej od niedzieli 28.11 a może znacznie dłużej, więc jeśli ktoś by go szukał to chyba by już znalazł. Poza tym ten pomnik to podobno miejsce, gdzie często wyrzucane są psy :( Nadzieja na odnalezienie właściciela jest więc nikła :(
-
jest dla niego szansa :) ale jak zwykle wszystko wymaga funduszy :( Zapraszam na jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197421-ma%C5%82y-czarny-piesek-marznie-w-%C5%9Bniegu!!-POMOCY!?p=15845661#post15845661[/url]
-
[IMG]http://images40.fotosik.pl/679/4c0b3cf3e103ce9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/697/e04ce50909ca3823med.jpg[/IMG] Z Lenką Pani Agnieszki: [IMG]http://images35.fotosik.pl/513/e80786bb8ece46ecmed.jpg[/IMG] Z Lenką i współlokatorką chorą na cukrzycę... [IMG]http://images45.fotosik.pl/699/ea7d71042a3f03efmed.jpg[/IMG]
-
[LEFT][SIZE=2][U][COLOR=darkred][B]DEKLARACJE STAŁE:[/B][/COLOR][/U] [/SIZE] [SIZE=3][SIZE=2] [U][COLOR=darkred][B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B][/COLOR][/U][/SIZE] _________________________________ _________________________________ [/SIZE][SIZE=3][U][COLOR=darkred][B]WPŁATY: [/B][/COLOR][/U][COLOR=darkorange][B][SIZE=2]grudzień'2010: [/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=black]50zł - Kundelkowa Skarbonka :loveu: 30zł - Poker :loveu: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]100zł - za 40kg karmy podarowanej przez Mtf Zalesie :loveu: 20zł - zabrazebra :loveu: 50zł - Bambino :loveu: ________ 250zł [SIZE=3][COLOR=darkorange][B][SIZE=2]marzec'2011:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] 55zł - bazarek PEŁNA MICHA dla Jumbo :loveu: 15zł - Kociabanda2 100zł - Wilabiszop :loveu: 60zł - Lida :loveu: ________ 230zł [COLOR=darkred]___________________________ [/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkred][B]WPŁATY RAZEM: 480zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][U][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkorange][B][SIZE=2][COLOR=darkred] [COLOR=darkorange]DZIĘKUJEMY BARDZO!!! [/COLOR] ____________________________________________________ [/COLOR][COLOR=darkred][U][SIZE=3]WYDATKI: [/SIZE][/U][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]Jumbo dostaje do jedzenia to samo co psiaki Państwa z DT, więc dostaje codziennie rano karmę, a ok 15.00 ryż z mięsem na ciepło. DT szacuje miesięczny koszt utrzymania Jumbo na 100zł. [SIZE=3][COLOR=darkorange][B][SIZE=2][COLOR=darkred][U][SIZE=3] [/SIZE][/U][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkorange][B][SIZE=2]grudzień'2010:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] - 80zł - jedzenie[COLOR=#1f497d] [/COLOR]- 70zł - szczepienie - 15zł - odpchlenie - 15zł - obroża _________ 180zł [SIZE=3][COLOR=darkorange][B][SIZE=2]styczeń'2011:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] - 100zł - jedzenie [SIZE=3][COLOR=darkorange][B][SIZE=2]luty'2011:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] - 100zł - jedzenie [SIZE=3][COLOR=darkorange][B][SIZE=2]marzec'2011:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] - 100zł - jedzenie [COLOR=darkred]___________________________ [/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkred][B]WYDATKI RAZEM: 480zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B][U]OBECNY STAN KONTA JUMBO: [/U][/B][/COLOR][/SIZE] 480zł (poniesione wydatki) - 480zł (wpłaty) = 0zł _________________________________________________ [B][SIZE=4]KASTRACJA JUMBO (200zł):[/SIZE][/B] [B]Fundusze: [/B]+100zł - Wiolabiszop :loveu: +60zł - bazarek jajeczny na kastrację Jumbo ________________ Razem: [B]160zł[/B] [/LEFT]
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=green][U][COLOR=black]04.04.2011[/COLOR] [/U][/COLOR][SIZE=4][COLOR=green][B]Jumbo nie szuka już domu... Zostaje na stałe u Pana Krzysztofa i jego żony :) Jumbo ma dom! :multi:[/B][/COLOR][/SIZE][U] 09.12.2010[/U] [SIZE=4]Psiak złapany i bezpieczny na DT u Pana Krzysztofa oraz jego żony :multi: Jumbo nie potrzebuje wiele... ale jedzonko i szczepienia też kosztują... BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE dla JUMBO [/SIZE][/SIZE][SIZE=4]:modla:[/SIZE][SIZE=3][SIZE=4] [/SIZE][/SIZE][SIZE=4]Potrzeba tylko 100zł miesięcznie!! JUŻ JESTEŚMY NA MINUSIE :( (Rozliczenie w drugim poście) [/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3] [SIZE=4][B][COLOR=Red]Liczy się każdy grosik!... [/COLOR] [/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=3]:modla: [/SIZE][SIZE=3] [U]29.11.2010[/U] Dostałam maila od Pani Agnieszki, która napisała mi, że będąc przejazdem w Warce trafiła na czarnego pieska koczującego przy drodze z Warki do Kozienic.... Cóż mogę zrobić? :-( Nawet go nie nakarmię. Mieszkam 80km od Warki... Za oknem mróz, pada śnieg, a piesek sam... zmarznięty, głodny, porzucony... :-(:-([/SIZE] [SIZE=3] Na szczęście Marlenka zgodziła się pójść do pieska. Pies nadal jest. Czeka... Uroczy, niewielki, czarny... Dostał jeść, ale co dalej????????? Przecież nie można go tam zostawić... no a zabrać? Dokąd???? Na dodatek czas nagli! Wszyscy widzimy jaka jest za oknem pogoda. [B]Ile on tak wytrzyma w śniegu na betonowych płytach pomnika??? [/B][/SIZE] [SIZE=3] Marlenka i Pani Agnieszka wspólnymi siłami robią co mogą na miejscu, ale trzeba im pomóc! Jest szansa na DT, ale jak zawsze wszystko rozbija się o brak funduszy. Bardzo Was kochani proszę! Pomóżmy czarnuszkowi... :modla: Pozwólmy mu się ogrzać. Nie zostawiajmy samego :-( [/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=red] TREŚĆ OGŁOSZENIA PONIŻEJ. PROSZĘ SIĘ CZĘSTOWAĆ!! :)[/COLOR][/B][/SIZE] [CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][B] Jumbo - młody, uroczy psiak szuka domu. [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Jumbo to średniej wielkości czarny piesek o niecodziennych brązowych oczach :smile: Ma około 1-2 lata. Jest bardzo młody. Początkowo nieśmiały, ale jak odrobinę pozna człowieka okazuje się przemiłym psem :) Uwielbia być głaskany, przytulany, drapany... :smile: Taki słodki pieszczoszek :smile: [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]Jumbo jest bardzo grzeczny. [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]Niestety psiak nie umie jeszcze chodzić na smyczy (widać, że był kiedyś bity) dlatego nauka będzie wymagała odrobinę cierpliwości od nowego opiekuna. W jumbo nie ma w nim cienia agresji w stosunku do ludzi. Dogaduje się też z suczkami. To niesamowicie uroczy i kochany psiak. Niepojęte jak okrutny i bezwzględny musiał być człowiek, który go porzucił w środku zimy na pewną śmierć. Jambo najprawdopodobniej został wyrzucony z samochodu na wylotówce z Warki. Koczował tam w śniegu trzęsąc się z zimna i przymierając głodem. Nie ruszył się jednak nigdzie na krok. Czekał na swojego Pana. Wierzył, że po niego wróci... :-( Mijały kolejne zimne dni i noce, a on wciąż był sam. Przerażony, głodny i zziębnięty. I ciągle czekał na tego, któremu tak bardzo ufał... W końcu przybyła pomoc i Jumbo został zabrany do ludzi, którzy się nim zaopiekowali. Tam Jumbo czeka na nową i prawdziwie kochającą rodzinę, która już nigdy go nie porzuci. [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER] Warunkiem wydania Jumbo jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]KONTAKT: [/SIZE][/FONT][SIZE=3][B]0-514-706-031[/B][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=3] Piesek przebywa obecnie pod Warką w woj. Mazowieckim.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][B] Można go zobaczyć na żywo po wcześniejszym umówieniu się z nami :smile:[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [IMG]http://images49.fotosik.pl/465/7ed8d202e0e71d6d.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/459/9b6c752d69c3196bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/301/41a2d22a373b90c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/598/2fcac993d753d957.jpg[/IMG] i z koleżanką Leną :) [IMG]http://images38.fotosik.pl/628/c4c77fc310d72f78med.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='Awit']A co z tym psem? Bezdomny czy u kogoś?[/QUOTE] bezdomny :( Chyba wawalony. Ma obrożę. Koczuje przy jakimś pomniku. Marlenka oblukała sprawę tam na miejscu, ale nie mamy co z nim zrobić :(
-
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Kociabanda2 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
marlenko masz zapchaną skrzynkę