-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boję się tylko, że cała ta praca na niewiele się zda :( Teraz dopiero widzę jak ogromna jest przewaga tymczasów nad schroniskami: jak mamy znaleźć Jackalowi dom jak nie ma osoby, która mogłaby powiedzieć o nim coś więcej niż tylko to, że jest ładny, ma fajne sterczące i wielkie uszy i jest bardzo sympatyczny oraz że podczas "aresztowania" ;) był bardzo łagodny i grzeczny. Nie wiemy o nim czy nauczony jest mieszkać w mieszkaniu i wszystkiego co się z tym wiąże czy też nadaje się raczej do pilnowania ogródka; czy umie chodzić na smyczy; czy lubi dzieci i inne zwierzaki; itp. No a w schronie jest tyle psiaków, że raczej nikt się z nami nie podzieli swoimi obserwacjami odnośnie Jackala :( Pewnie mogłabym powiedzieć coś więcej, gdybym tylko była w stanie odwiedzać go tam czasem i zabrać choć na spacer, ale niestety nie mam takiej możliwości :( Choćbym stanęła na rzęsach nie dam rady jeździć, nawet od czasu do czasu, na dokładnie drugi koniec warszawy, przy tylu zajęciach ile mam w tygodniu :( -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Wiedźma']Mimo że jestem nieufna - i to bardzo - wobec inżynierii genetycznej, w tej sytuacji zdecydowanie popieram klonowanie. Mąż się uśmieje jak mu to powiem :D Ale wracając do Jackala... W końcu udało mi się przejść przez wszystkie ogłoszenia z listy "wymagana rejestracja". Z różnych powodów nie udało mi się zamieścić ogłoszeń na stronach nr 1, 8, 15, 24, 25, 32, 38, 44 z listy :( Poza tym wszystkie są. [FONT=Verdana]1.[/FONT][FONT=Verdana] www.allegro.pl [SIZE=1]/[/FONT][SIZE=1][FONT=Verdana]Pamiętaj o zawarciu informacji, np. : [/FONT][FONT=Verdana] Aukcja ma na celu znalezienie domu dla psa. Licytacja nie jest równoznaczna z jego nabyciem.Zanim zalicytujesz, zadzwoń! Zastrzegam sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna oraz zakończenia aukcji przed czasem. Oferty złożone bez uprzedniego kontaktu będą usuwane. / 2. www.alegratka.pl /[/FONT][FONT=Verdana]1,22 zł za rok użytkowania – płatność sms[/FONT][FONT=Verdana]/ 3. www.eoferty.com.pl 4. www.gieldaogloszen.pl 5. www.kupsprzedaj.pl 6. www.adopcje.org 7. www.4lapy.pl 8. www.krakvet.pl /na forum/ 9. www.ogloszenia.szukanie.pl 10. www.kokosy.pl 11. www.kupiepsa.pl 12. www.mojpupil.pl 13. www.aaaby.pl /[/FONT][FONT=Verdana]min. 3,66 zł / ogłoszenie – płatność sms[/FONT][FONT=Verdana]/ 14. www.karusek.com.pl 15. www.novacash.pl 16. www.ogloszenia.24polska.pl 17. www.ogloszenia.adverts.pl 18. www.ogloszenia.moje.pl 19. www.ogloszenia.webd.pl 20. www.polskastrefa.eu 21. www.psy.pl 22. www.zwierzaki.org 23. www.zwierzeta.low.pl 24. www.ofertka.pl 25. www.czworonogi.eu 26. www.ogloszenia.web-marketing.pl 27. www.allezoo.pl 28. www.afisze.pl 29. www.drobny.com.pl 30. www.przygarnijzwierzaka.pl 31. www.spacerek.net 32. www.przygarnij.pl 33. www.nasipupile.pl 34. www.zoonet.pl 35. www.dwukropek.pl 36. www.adin.pl 37. www.owi.pl 38. www.e-ogloszenia.pl 39. www.zwierzeta.5aleja.pl 40. www.ogloszenia-drobne.com.pl 41. www.drobne.pl 42. www.isu.pl 43. www.proequo.pl/forum 44. www.swistak.pl /[/FONT][FONT=Verdana]info jak w przypadku allegro[/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1]/ 45. www.cafeanimal.pl [/FONT] -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wreszcie udało mi się dziś usiąść do nowego ogłaszania Jackala. Na razie przerobiłam punkty od 1 do 15 zw słupka "wymagana rejestracja": 1. pominięte (nie mam konta) 2. + 3. + 4. - (strona nie współpracuje :roll: - skracałam, zmiejszałam, kombinowałam wg ich wskazówek, ale nie udało się ogłosić) 5. + 6. + 7. + 8. - (forum - nie mogę aktywować nowego tematu :shake:) 9. - (czekam na aktywację konta i doczekać się nie mogę) 10. + 11. + 12. + 13. + 14. + (będzie zamieszczone po weryfikacji) 15. - (jakiś shit :angryy: - olewam) -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze, cały czas jeszcze się nie zabrałam za ponowne ogłaszanie Jackala :shake: W przyszłym tygodniu się poprawię -
TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!
Kociabanda2 replied to shin's topic in Akcje
Palenie opon - TAK, ale pod sejmem i tylko po to, by wreszcie zauważono problem. Wyżywanie się na jedynym parlamentarzyście, który w ogóle z nami rozmawia - NIE. Jeśli już trzeba spersonalizować sobie precyzyjnie wroga to proponuję skierować złość na parlamentarny klub przyjaciół zwierząt, bo to chyba oni przede wszystkim powinni zareagować na nasze maile, a nie poseł specjalizujący się w kolejnictwie czy transporcie. O ile się orientuję przynajmniej jedna osoba tam prężnie działa (w tym klubie) i jest obecna w jakiś sposób na dogo - w końcu na innym wątku przygotowywane jest wystąpienie w tej sprawie, ale i tak uważam, że właśnie Ci ludzie w pierwszej kolejności powinni odpowiedzieć nam na maile. Skoro z ich strony nie ma reakcji to czego wymagać od innych?! -
TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!
Kociabanda2 replied to shin's topic in Akcje
Wszystko to prawda, ale poseł Piechociński nie czuje się kompetentny, by gmarać w ustawie o prawach zwierząt i nic tu nie poradzimy. Myli się także co do tego jednego komputera. Uważam jednak, że nie powinniśmy czepiać się jedynego człowieka, który w ogóle raczył nam osobiście odpisać! Zauważcie, że [B]tylko on z nami rozmawia[/B] (nawet ten parlamentarny klub miłośników zwierząt nie odpowiedział!! i to ich powinniśmy się za to czepnąć) na jakim poziomie by ta rozmowa nie była. Doceńmy, że [B]czyta nasze maile i odpowieda[/B]. Kto wie - jeśli zachowamy w tych rozmowach spokój - to może z czasem przekonamy pana posła, że jednak warto zająć się ustawami dotyczącymi zwierząt. [B]Czy ktoś posłowi Piechocińskiemu napisał już, że nie prosimy go o to, by tworzył sam nową ustawę, że taki projekt nowej ustawy już istnieje i był posłom przedstawiany[/B] tylko rządząca ekipa uznała, że w kryzysie ma pilniejsze sprawy do załatwienia[B]? [/B]Myślę, że powinniśmy pana posła prosić o zainteresowanie się co się z tym projektem ustawy stało i dlaczego nic o nim nie wiedział. Tyle. Wchodzenie w konflikt z jedyną osobą, która chce z nami rozmawiać jest bez sensu. A jeśli chodzi o pójście pod sejm to uważam, że skoro reakcja pozostałych posłów na nasze maile jest taka jak jest - czyli olewka - to powinniśmy poważnie pomyśleć o przejściu do bardziej zdecydowanych i bezpośrednich działań! :zly7: -
TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!
Kociabanda2 replied to shin's topic in Akcje
Melduję, że ja dostałam kilka automatycznych odpowiedzi oraz odpowiedź od posła Janusza Piechocińskiego o treści: "dziekuję za opinię pozdrawiam jp" wraz z prezentacją "Rynek kolejowy w Polsce 5 lat po akcesji do UE" :niedowia: w załączniku, oraz kilka dni później życzenia świąteczne. -
TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!
Kociabanda2 replied to shin's topic in Akcje
[quote name='madcat1981']Nie przepraszaj;) Ja odstałam e-maila ale nadal tkwi w mojej skrzynce jako nieprzeczytany:oops::evil_lol:[/quote] To tamtego już wywal :) Poprawiłam to trochę, tzn. pogrupowałam adresy po 10 zamiast 50. Niektórym to nie przechodziło. Teraz chyba dla każdego będzie wygodniej :) -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że pora odnowić ogłoszenia Jackala. W tym tygodniu raczej nie dam rady się za to zabrać, ale postaram się zacząć po świętach ogłaszanie od nowa. Mam nadzieję, że chłopak znajdzie jednak rodzinkę :-( -
TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!
Kociabanda2 replied to shin's topic in Akcje
Osoby, które wysłały mi adresy mailowe bardzo przepraszam za zwłokę :oops: Mam urwanie głowy i nie miałam kiedy nawet na moment otworzyć dogo. Już się poprawiam i wysyłam gotowca z filmikami do wysyłania znajomym na wskazane adresy. -
TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!
Kociabanda2 replied to shin's topic in Akcje
sie robi :) zaraz wyślę -
TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!
Kociabanda2 replied to shin's topic in Akcje
List z podpiętym filmikiem według wskazówek rozesłałam :multi: Ponadto stworzyłam maila do ludzi spoza dogo i rozsyłam po wszystkich znajomych. Znając lenistwo ludzi sam link na ten wątek by nie wystarczył, by ludzi zmobilizować :roll: więc zrobiłam coś jeszcze prostrzego w obsłudze. Treść maila w dużym skrócie mówi o co walczymy i podaje wasze wskazówki co zrobić. W załącznikach filmik (nie link) i list do wysłania. [SIZE=4][COLOR=blue]Jeśli ktoś chciałby dostać ode mnie tego maila i porozsyłać swoim znajomym poproszę adres mailowy na priva[/COLOR][/SIZE] :) [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bidulek :-( -
List z podpisami do prokuratury wysłany. Mam nadzieję, że cokolwiek to pomorze :(
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja za to dostałam niedawno propozycję matrymonailną dla mojej kotki :angryy: Baba napisała, że rzekomo znalazła moje ogłoeszenie na www.adopcje.miau.pl. Tyle, że ja nigdy żadnego ogłoszenia nie dawałam ani na miau ani nigdzie indziej :angryy::angryy: Chciała towarzystwa dla swojego kocurka! Posłałam ją do diabła! :pissed: Myślałam, że mnie biała gorączka weźmie jak czytałam tego maila! -
Stop Okrucieństwu Wobec Zwierząt - Akcja Dogomaniaków - ZACZNIJMY DZIAŁAĆ!
Kociabanda2 replied to Anashar's topic in Akcje
Melduję się na wątku :) Pomysł na akcję świetny! Muszę jeszcze nadrobić zaległości w czytaniu dotychczasowych Waszych osiągnięć i z przyjemnością oferuję swoją pomoc w propagowaniu stronki (roześlę po wszystkich znajomych jak tylko przeczytam wszyskto dokładnie tutaj). Od razu zwracam się też z zapytaniem: Na wątkach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/ludzie-bestie-w-skierniewicach-kim-jest-osobnik-ktory-zrobil-cos-takiego-133208/index94.html[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/akcja-przeciw-przemocy-wobec-zwierzat-watek-ds-promocji-reklamy-133980/index7.html[/URL] organizujemy kilka innych akcji o podobnej tematyce. Jedną z tych akcji ma być duży protest pod Sejmem (na razie we wczesnej fazie przygotowań). W chwili, gdy będzie już ustalony termin protestu chciałabym posłać drogą mailową ludziom zaproszenia do wzięcia udziału w proteście załączając prezentację w PowerPoint. Prezentacja ta miałaby pokazywać ofiary okrucieństwa wobec ziwerząt i tym samym pokazać potrzebę zaostrzenia przepisów karnych wobec sprawców bestialstwa i poważnego traktowania takich spraw przez wymiar sprawiedliwości. Moje pytanie jest takie: [SIZE=4]Czy mogę w tworzeniu tej prezentacji wykorzystać materiały jakie udało Wam się na tym wątku zgromadzić?[/SIZE] -
Jak Ci idzie Itinea? Udało Ci się nawiązać współpracę z jakąś organizacją na tamtym terenie? Dajesz sobie radę? Potrzebna Ci jakaś konkretna pomoc w tej chwili?
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki mru :) -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może na tym polegał mój błąd, że próbowałam ogłaszać przez "inne" zakładając, że opcja dla włąścicieli to innego typu ogłoszenia :sad: -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozumiem, że ogłosiłaś jako właściciel? -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety z tego co się zorientowałam to dodawanie ogłoszeń jeśli nie jest się schroniskiem, weterynarzem czy właścicielem zwierzaka, polega na wysyłaniu maila, czyli opcja czwarta: "Inne" :shake: -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poważnie?! I taki s...t wypiera z kolejki zwierzaki do adopcji!:angryy: Krew mnie nagła zaleje!!! :angryy::angryy: -
Koalicja dla zmiany prawa o zwierzętach domowych
Kociabanda2 replied to G.Lindenberg's topic in Akcje
I tak od razu prosto z marszu pozwolę sobie na małą dygresję i zapytam fachowców: Szukałam jakiegoś forum na stronach internetowych Prokuratury i Sądów byśmy mogli bezpośrednio wytknąć im co nam się nie podoba w ich działaniu - głównie chodzi mi o tzw. "niską szkodliwość społeczną" morderców zwierząt :angryy::angryy::angryy:. Oczywiście same prokuratury i sądy jakoś nie chcą zakładać na swoich stronach forum, ale znalazłam to: [url=http://aferyibezprawie.org/dyskusje/index.php?sid=1ef3dac3941848bf9634759621922608]aferyibezprawie.org :: Indeks[/url] Wygląda poważnie. W poszczególnych wątkach wytykane są urzędnikom błędy nawet z imienia i nazwiska! Stronka wydaje się być na poziomie. [B]Chciałabym byśmy my-dogomaniacy założyli i masowo poparli tam wątek dotyczący niewłaściwego działania prokuratury i sądów w sprawach dotyczących znęcania się nad zwierzętami.[/B] Jak już pisałam strona wydaje się skupiać profesjonalistów, więc przydałoby się by przynajmniej pierwszy z naszych postów w wątku był dobrze przemyślany. [B]Co myślicie o tym pomyśle? i jeśli z góry go nie odrzucacie to proszę POMÓŻCIE stworzyć tekst na pierwszy post![/B] -
Koalicja dla zmiany prawa o zwierzętach domowych
Kociabanda2 replied to G.Lindenberg's topic in Akcje
Ja także melduję swoją obecność :) Widzę, że mam sporo zaległości do nadrobienia (44 strony) ale już się biorę do szczegółowego czytania :lol: -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak też myślałam :lol: