Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. [quote name='Atomowka']Ah ten Bąbelek jaki diabełek się zrobił. Mam nadzieję, że Iza razem z Pawłem go jakos okiełzna.[/QUOTE] Na pewno :) Maluch próbuje porządzić, ale to z pewnością nie jest jakiś "trudny" pies czy jakiś killer :eviltong: Po prostu się rozbrykał łobuziak :) Trzeba go ustawić do pionu, by Izusi było łatwiej i by sąsiedzi nie mieli pretensji. No i przede wszystkim dla niego samego, bo grzeczne i usłuchane pieski szybciej znajdują domki :)
  2. dokładnie nie wiem, ale podejrzewam, że jeszcze za wysoki :( Myślę, że podlinowanie napisu robisz dobrze tylko coś link nie zadziałał jak trzeba. Popróbuj jeszcze. Na dogo ostatnio ogólnie coś nie do końca jest tak, jak trzeba ze wstawianiem linków. Jak wstawiam linki na wątek dość często są nieaktywne za pierwszym, a nawet piątym razem, a za szóstym nagle się udaje :niewiem: :roll:
  3. [quote name='kakadu']o jezusie! nie dosc, ze jest, to jeszcze dziala! ale zebys wiedziala jaka mi magiczna instrukcje przeslala blackto tez bys glowe stracila ;) ona zbyt profesjonalnie podeszla do tematu jak na moje mozliwosci :) tylko chyba mam za wysoki podpis i zaraz mnie zbanuja :([/QUOTE] Cieszę się, że się udało :) ale podpis chyba faktycznie masz teraz za wysoki :( Może podlinkuj napisy zamiast wklejać całe linki? Widzę, że z jednym już Ci się prawie udało. Znaczy udało o tyle, że napis podlinkowałaś, tyle, że link coś nie działa.
  4. Kakadu, skup się dziewczyno. Masz tu gotowe banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185853-CZARNY-WTOREK-%28powiedzmy-w-typie-owcz.-b.-groenendael%29-juz-w-schronie-w-jozefowie/page23"][IMG]http://i31.tinypic.com/2dhtedg.jpg[/IMG][/URL] *** [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185853-CZARNY-WTOREK-%28powiedzmy-w-typie-owcz.-b.-groenendael%29-juz-w-schronie-w-jozefowie/page23"][IMG]http://i32.tinypic.com/1zp15lk.jpg[/IMG][/URL] - Wybierasz jeden z nich i klikasz tuż przy nim lewym klawiszem myszy. Trzymając wciśnięty lewy klawisz najeżdżasz na wybrany banerek, a gdy się podświetli (zaznaczy) puszczasz klawisz myszy. - Banerek powinien być teraz podświetlony (zaznaczony). Teraz klikasz na nim prawym klawiszem myszy. Wyświetla się ramka z poleceniami. Wybierasz polecenie "KOPIUJ". Zwykłe "kopiuj" nie "kopiuj adres odnośnika" czy jakieś tan inne kopiowania. Zwykłe "kopiuj". - Teraz wychodzisz z wątku: na górze "szybkie menu" -> "subskrypcje tematów" - po lewej stronie ekranu ramka: "moje ustawienia" a w niej "edytuj sygnaturę" - Klikasz na "edytuj sygnaturę". Pojawia się pole edycji sygnatury. W polu tym klikasz prawym przyciskiem myszy. Wyświetla się ramka z poleceniami. Wybierasz polecenie "WKLEJ". - poniżej pola sygnatury klikasz przycisk "zapisz zmiany" i gotowe. Nie wierzę, że sobie z tym nie poradzisz. To tylko zwykłe KOPIUJ - WKLEJ. Ogarnij się kobieto i do dzieła :)
  5. cieszę się, że dzieciaki już bezpieczne :multi::multi:
  6. ja używam takiego: http://animalia.pl/produkt,3731,,Z_laboratorium_Dr_Seidla_Szampon_dla_szczeni%C4%85t__220ml.html , ale on chyba nie jest przeciwłupieżowy.
  7. Kurcze, widzę, że Dybuk i Bąbelek czekają w dość długiej kolejce na te pakiety ogłoszeń :( Mam nadzieję, że to nie potrwa za długo :(
  8. Ciocia Mru zrobiła Loli banerek :multi::multi::multi: Częstujcie się proszę :) Oczywiście poprosimy też na pierwszą, by łatwo było znaleźć w razie potrzeby. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-zn%C3%B3w-potrzebuje-DT%21%21%21"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/e9b877c45f52c88amed-1.png[/IMG][/URL]
  9. [quote name='mru']widze, ze Bąbel zaczyna rządzić... to może Paweł pomoże? daleko nie ma, co wy na to? naprawdę spokojnie da się zrobić tak, żeby nie jazgotał, nie płakał i nie łapał nikogo za nic :)[/QUOTE] Byłoby świetnie!!!!! Paweł naprawdę zna się na psich zachowaniach. Na pewno mógłby duuuużo pomóc. Bąbelek zacząłby się zachowywać jak należy :) To podniesie jego szansę na udaną adopcję![B] Izusia[/B] skorzystasz z pomocy Pawła???? Naprawdę warto! Wiem, bo sama korzystałam z jego pomocy jak wzięłam na tymczas Stefanka :) A tu jeszcze banerek dla malucha od Cioci Mru :loveu: Dzięki!! [CENTER]Bardzo proszę, częstujcie się :) [/CENTER] [CENTER][URL="http://tiny.pl/h79cb"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/41d9394d3edfc0a6-1-1.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. hehe :D No tak. Schorowane niewiniątko :P :D
  11. Heniuś, gdybyś Ty wiedział jak już blisko... :loveu:
  12. kurcze, ciężka sytuacja :(
  13. Nowe zdjęcia! :multi: [IMG]http://images45.fotosik.pl/317/d988f2566894e766med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/312/ddadf294d3041b6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/312/ba19794052116f2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/317/46407c02a3f14805med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/312/008778aac5e78934med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/312/82b34e16b1319610med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/317/9649364ecbc316a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/312/0c934e09880a09f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/317/d2d29dcf8cd41b96med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/317/a77659c104da06efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/317/800961f9cb33ef76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/313/6de9d5a143fbc5c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/312/8945c94c6bbe2f42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/317/fbd01b37c96c60e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/316/d46760f28020f2eamed.jpg[/IMG]
  14. [quote name='kakadu']tak, on ma takie uszy jakby ciagle z boku wial wiatr ;) a jedno klapniete :)[/QUOTE] :megagrin: świetne! :megagrin:
  15. matko... piękny jest!! Cudowny :loveu:
  16. rany... skąd się Ci wszyscy debile biorą? :/ Hodują ich gdzieś czy co?
  17. jak on się miewa? Bywa ktoś u niego?
  18. [quote name='kakadu']kocio, ty masz w podpisie o jakims kudlatym piesku a gdzies jest taka akcja ze szukaja 25 kudlaczy, zaraz poszukam[/QUOTE] Bąbelek jest już tam zgłoszony, ale dzięki :)
  19. możliwe, że aż do zimy się tułał nie potrafiąc wrócić...
  20. Hehe :D :D Musiało być zabawnie na tym spacerze :D Nie dobrze tylko, że sąsiadom tak przeszkadza to szczekanie Bąbla... Próbujesz go tego oduczać? Mój pies też ma takie odruchy, ale oduczył się jazgotania. Teraz tylko mamrocze pod nosem jak go coś zaniepokoi, ale alarmu już nie podnosi. Jeśli chodzi o koty, to [B]Ninty[/B] go testowała na swoich kotach i Bąbelek podobno do kotów się nadaje. Tak zresztą jest napisane w ogłoszeniu - reklamujemy go jako psa, który powinien dogadać się z kotem. Ponadto jak sama pisałaś Bąbel dogaduje się z królikiem, więc i z kotem nie powinno być problemu. Wiem też jak reagował na koty przechadzające się pod jego nosem jak leżał jeszcze na trawniczku niedaleko mojej pracy - nie zwracał na nie uwagi. Państwo z Radzymina nie powinni mieć raczej obaw. Jak chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak Bąbel zachowuje się przy kotach to może napisz do Ninty, by opowiedziała Ci dokładniej jak to wyglądało u niej w domu?
  21. O rany... Te burze to dla Biga naprawdę poważny problem :( No i jak tu nad nim zapanować, jak jest tak spanikowany? :(
  22. :) Nie wiem czy super, ale zauważyłam, że ludziom się chyba podobają takie rozbudowane ogłoszenia, gdzie mają dużo informacji o piesku. Ci którzy dzwonili, dzwonili już z bardzo konkretnymi i szczegółowymi pytaniami. Jak zaczynałam opowiadać o tym co w ogłoszeniu jest zazwyczaj mi przerywali mówiąc, że "tak tak czytałem. to już wiem". Dużo osób mówiło też, że ogłoszenie zwróciło ich uwagę, bo widać było po nim, że ktoś, kto to pisał pieska zna i wkłada dużo serca w znalezienie mu domu. No i oczywiście historia psiaka zwracała uwagę ludzi. Dwie osoby nawet zadzwoniły, nie po to by adoptować psa (bo już mają i nie mogą więcej), ale po to, by pogadać o tym jaki ten piesek biedny :) i przy tej okazji wsparły nas finansowo :) Ponadto nie miałam żadnych głupich czy niepoważnych telefonów :) Rzadko ktoś dzwonił w sprawie Stefanka, ale jak już dzwonił to były to jak najbardziej poważne i konkretne telefony, a to też się chyba liczy :) Także Kama, jeśli znajdziesz coś w ogłoszeniu Stefanka co można zastosować w ogłoszeniu Majki, to śmiało ściągaj wedle uznania :)
×
×
  • Create New...