-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='jambi_']Kociabanda2 - przekaż Fąfelowi najwyższe wyrazy uznania... a z ciekawości - buty męskie zimowe oba?[/QUOTE] nie. jeden :D a konkretnie całą piętę :eviltong: Wyrazy uznania mu przekażę :D Należą mu się chyba, bo to w sumie niewielki pies z dużą wadą zgryzu (ma ze 3cm krótszą dolną szczękę w stosunku do górnej). Nie wiem jak mu się udaje być tak skutecznym w gryzieniu, bo z pogryzieniem suchej karmy skubaniec ma problemy :p -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
dawno mu się nie zdarzyło, ale my już na wszelki wypadek nic na wierzchu nie zostawiamy :eviltong: Nauczył nas porządku :roll: i wytresował sobie, bo przed każdym dłuższym wyjściem z domu (np. do pracy) zostawiamy mu do dziamgania albo świńskie ucho, albo piłeczkę konga ze smakołykami w środku. Sporadycznie zdarza mu się jeszcze trochę podrzeźbić swoją ścianę płaczu, ale naprawdę rzadko. -
O rany, daleko ode mnie :mdleje: :( W takim razie prędko pewnie nie uda mi się tam pojechać :( Na chwilę obecną często bywam w Wołominie, bo tam w hospicjum jest moja Babcia, często też bywam w Otwocku, bo tam z kolei w szpitalu jest Tata Dominika, ale to wszystko kurcze w przeciwną stronę niż Grójec :( :( :( Muszę się też koniecznie wybrać jakoś do Stefanka do Grudziądza, bo bardzo się za nim stęskniłam. Do Grójca nie wiem kiedy będę w stanie pojechać :/ Mam nadzieję, że Dybuk nie będzie szukał domku, aż tak długo...
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']woooow 100 zł z waryńskim :D mój Gacek zjadł kiedyś aparat cyfrowy - ponad 300 zł, bez waryńskiego... ;)[/QUOTE] Jak już tak się przechwalamy to i mój Fąfel nie jest gorszy: - dwa telefony komórkowe - moja kosmetyczka (niewiele przetrwało) - kilka książek - jedne buty męskie zimowe i kilka par kapci - drewniany medalik męża (nowiusieński prezent od jego mamy) - oparcie od kanapy - narożne plastikowe elementy listew przypodłogowych - wielokrotnie ścianę przy drzwiach wejściowych (nazwaliśmy ją ściną płaczu :P - dziura jest imponująca) chyba tyle :roll: -
O rany! Wspaniale!! Trzymam kciuki, by obserwator zadzwonił i pokochał Wtoreczka :loveu:
-
Zaglądam zaglądam regularnie do Wtorka :) Myślałam o takim zwykłym plakaciku robionym w Wordzie, np. takim jak ma Bąbel: [URL="http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf"][B]KLIK[/B][/URL]. Jakby każdy wydrukował i powiesił z 10 sztuk w Wawie i okolicach, to zawsze zwiększyłoby to jego szanse na adopcję :) Jeśli sama nie dasz rady zrobić to podaj mi tekst ogłoszenia i wybierz najładniejsze zdjęcia. Postaram się zająć tym plakacikiem w przyszłym tygodniu :)
-
[SIZE=3][B]Galeria[/B][/SIZE] Stefanka i jego kocich braci na wp.pl: [URL]http://ulubiency.wp.pl/uid,1063007,uzytkownik.html[/URL]
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
śliczna jest :loveu: A kolega jaki fajny :) -
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
och, super Aniu, że trzymasz rękę na pulsie! :) No to czekam cierpliwie :) -
to mądrala :D :D :D Kurcze, ale Wam zazdroszczę :) Też bym chętnie przygarnęła takiego stworka :) U mnie w domu rodzinnym zawsze było zoo :) Pies, koty, myszki, świnki morskie, rybki i od czasu do czasu jakiś jeż, albo gołąb. Jedną zimę leczył się nawet kret, którego znalazła na polach mokotowskich sunia mojej mamy Zuzia . Teraz rodzinka rozlazła się po trzech chatach i tak u Mamy jest 8 kotów; u Cioci 3 koty, pies i królik; a u mnie 2 koty i pies. Brakuje mi jednak do szczęścia jakiegoś gryzonia :D Niestety muszę uzbroić się w cierpliwość :P
-
to super :) A może trochę plakatów byśmy mu porozwieszały? On ma jakiś plakacik?
-
Strasznie jestem ciekawa relacji Stefanka z małym kociakiem :lol: Już nie mogę się doczekać tych zdjęć :eviltong:
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
no i co? Lola idzie na DT do Dychy?? Wiadomo już coś? Jakieś ustalenia? -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
Kociabanda2 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1'] Jak dobrze czytać takie wątki szybkie, jasne, konkretne i..tak wspaniale zakończone. [/QUOTE] To jeszcze chyba nie koniec (raczej początek). Fajnie, że już jest w hoteliku, ale Olinek chyba będzie szukał domu, prawda? -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
o! fajnie :) Na pewno się ucieszy z odwiedzin :)