-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Pani Wiolu, a może należałoby Toudiego izolować od reszty póki nie wyzdrowieje? Jeśli ma świerzba w uszach to zaraz wszystkie będą miały. No i jeśli koty nie mają pełnych szczepień to i koci katar mogą złapać :( Samemu malcowi też potrzeba teraz raczej spokoju i dużo snu...
-
kurcze, żeby się tylko całe towarzystwo nie pochorowało. Możliwe, że Toudi ma koci katar :( To częste zwłaszcza u młodych z ulicy i na pewno nie można tego lekceważyć. Większość moich i mamy kotów po zabraniu z ulicy to miała + świerzb, pchły, czasem tyfus... Wszystkie dały radę to i Toudi da :) Czy pozostałe koty są szczepione na koci katar? Stefan ma komplet szczepień, więc chyba nie powinno mu nic być. Z malcem na pewno będzie trzeba bywać u weta teraz dość często :( Czy on był w tym sklepie trzymany z innymi kociakami? Jeśli tak to pozostałe też już pewnie zarażone :shake: Jak ja nie znoszę sklepów zoo, w których sprzedaje się nie tylko karmę, ale i żywe zwierzęta... Strasznie męczą tam zwierzaki. Najczęściej wszystkie są chore i nikt ich nie leczy... w końcu są tylko towarem :( Kurcze, mam nadzieję, że malec szybko wyzdrowieje. Trzymam za niego kciuki :kciuki: Stefanku bądź dla Toudiego dobrym wujkiem i grzej zziębniętego kociaka swoim futerkiem :loveu:
-
nic podobnego. Wtorek znajdzie domek. Oby tylko był zawsze świeżo ogłaszany. No właśnie jak on stoi z ogłoszeniami, allegro, plakatami?
-
[quote name='Awit']Bąbel się szkoli zapewne:-)[/QUOTE] Mam nadzieję, że jest już lepiej :) Izusia jak Wam idzie? Poprawił się trochę?
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
[quote name='dycha']Loli chcę zapewnić DT póki nie znajdzie DS, nie na chwilę[/QUOTE] Super! :multi: To jak Ciotki? W sumie nie wiem kto tu teraz ma decydujący głos w sprawie Loli? -
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
O rany! Byłoby wspaniale. Lola potrzebuje nauki załatwiania się na dworze oraz "leczenia" lęków separacyjnych. Musi przechodzić trening zostawania samej (bez człowieków i innych piesków). Umiałabyś ją przystosować do życia w bloku??? -
Co u Bąbelka i reszty gromadki słychać?
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hopsaj do góry Kąsku :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
fajnie się odwiedza ten wątek :) Tyle czekania i nareszcie :loveu: -
podrzucę...
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
podrzucę... -
[quote name='Awit']Bąbelek też czasem potrzebuje czasem zaznać prawdziwej rozkoszy:-) A o wytaplaniu się w błotku zapewne niejedna cioteczka nieraz marzy:-)[/QUOTE] W takie upały jak były kilka dni temu to ja bym się we wszystkim co chłodne wytaplała :D Błotko też może być :eviltong:
-
[quote name='wiolabiszop']AAAAAAA wracajac do rzeczywistości to właśnie wróciliśmy ze STEFANKIEM ze spaceru.Jaki on szczęśliwy że upały się skończyły :)))))Tak słodko śpi i w ciągu dnia jest bardziej aktywny.:))[/QUOTE] No dla niego ta pogoda to musi być wielka ulga! A jak mu idzie Pani Wiolu łapanie piłeczki? Lepiej coś, czy nadal robi to nieporadnie jak mały szczeniaczek? :D
-
[quote name='NusiaiJa'][url]http://www.dogomania.pl/threads/188850-Klusek-szczeniak-w-typie-kaukaza-pilnie-szuka-DS-!!!!!/page3?p=15069773#post15069773[/url] [B] szukamy dobrej duszyczki do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Warcie? czy znacie kogoś takiego z tych rejonów!???![/B][/QUOTE] poszukaj może poprzez listę użytkowników w opcjach zaawansowanych. samą wartę już sprawdziłam. Brak wyników wyszukiwania. Ale może inne okoliczne miejsca?
-
[quote name='Akrum'] a dziś jest u mnie chłodniej i padało :) na reszcie jest czym oddychać :)[/QUOTE] szczęściara :eviltong: U mnie duchota jak w piekle :/
-
[quote name='kakadu']czy ktos sie moze wybiera do wtorka w weekend? jakas kociabanda ;) czy ktosik z jabłonny? bo bym dala jedzonko - mam w woreczku zamrozona porcyjke;[/QUOTE] dopiero przeczytałam :/ Ja bez Aneczki&Sułtana się nie wybiorę, bo transportu nie mam :P Gdyby Ania się wybierała to i ja się postaram zabrać choć łatwo może nie być, bo ostatnio wszystko mi się na łeb wali i nic do przodu nie mam jak zaplanować :( Zapytam Ani czy jedzie.
-
[quote name='protzlav'][B][COLOR=red] [B][COLOR=blue]Co do ogłoszeń czy też plakatów, napiszcie coś i mi podeślijcie - porozklejam chętnie po okolicy !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pozdrawiam :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue](D.)[/COLOR][/B][/QUOTE] O no i super. To już są dwie chętne. Jeśli Pedro jeszcze plakaciku nie ma to myślę, że warto go zrobić. Allegro i ogłoszenia na necie to jedno, a tradycyjne metody to drugie. W końcu nie wszystkie dobre domki mają internet, no i jest też masa ludzi, która np. z kompa korzysta tylko w pracy, a wszystko inne woli załatwiać po staremu. Wśród nich też są fajne domki :) Trzeba dotrzeć i do nich :) Wystarczy, że każdy na tym wątku rozlepi 5 plakacików w swoim mieście i już szanse Pedra wrosną :) A tak na marginesie, jeśli by która Cioteczka miała możliwość to Bąbelek też bardzo ładnie prosi o rozwieszanie jego plakacików :dog: [URL="http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf"][B]KLIK [/B][/URL]