[I][quote name='Isiak']Oby tylko Kenia zdrowa była! Sama mam sukę z problemami zdrowotnymi i u wetów zostawiłam już spory majątek... ale to się nie liczy, ważne, żeby kochanej mordce pomóc. Kenia szalenie mi się podoba :loveu: i gdybym nie miała mojej suczyny, to pewnie poważnie myslałabym nad zabraniem jej do siebie. Ale chyba raczej nie miałabym tutaj szans.[/quote][/I]
Dwie suczki w domu to podwójna radość. :diabloti: :razz: :megagrin: :smokin: :painting::Dog_run: