Zaznaczam, bo nie mam siły dzisiaj przeczytać, dopiero trafiłam na wątek.
Widzę, że jest nadzieja dla Ottona
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nigdy-nie-dostal-szansy-na-lepsze-zycie-czy-kiedys-ja-dostanie-otto-czeka-129299/[/URL]
przepraszam za linka, ale tak mało Ciotek do niego zagląda.:placz:
Proszę chociaż zajrzyjcie. Tu u was tyle szczęścia.