Tiga ma się świetnie :) niestety fotek na śniegu za żadne skarby zrobić się nie da , kontrast aż razi w oczy , Tiga jest czorna jak węgiel a śnieg biały i wychodzą 2 plamki :) ale byłam ostatnio na kolacji u cioci i Tigulinę domowo Wam pokazuję :)
[IMG]http://i50.tinypic.com/25stoxy.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/2lc6z37.jpg[/IMG]
z mamusią i tatusiem :)
[IMG]http://i49.tinypic.com/2iw1zte.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/znt34o.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/hwl2de.jpg[/IMG]
dodam jeszcze że Tigusia ma dynamit w doopce i uwielbia biegać i skakać , z panciem chodzi na prace ogrodowo-leśne i chyba to uwielbia :) ma też kumpli w sąsiedzkich domkach.