rozmawiałam dziś z Goś - jest absolutnie zachwycona Iwanem, już jutro obiecała opisać nam całe spotkanie :multi::multi: nadmienię jeszcze ze zrobiła ponad 700 zdjęć , więc zarezerwujcie sobie trochę czasu przy kompie ;):loveu:
edit:
[B]wtorek, godz 15:25[/B] - co za tortura !!!! zaglądam tu już co 5 minut z nadzieją :mad: Goś jesoooooo zlituj się, tak wiem Fryci trzeba wynagrodzić swoją nieobecność , więc frycia na kolanka i pisz pisz pisz , wklejaj fotki :) a my bedziemy wzdychać ........ :loveu:
edit:
[B]wtrorek , godz 17.30[/B] ............................:angryy: