NAJPIERW NA TĄ CO URODZIŁA CHOCIAŻ UZBIERAĆ ,A NA TĄ DRUGĄ JEST CZAS BO OBLICZYŁAM I MA DOPIERO 7 MSC, NIKT NIC NIE OFEROWAŁ DZWONIŁAM TYLKO DO Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Koło w Zawierciu MAJĄ DAĆ ZNAĆ JAK BĘDĄ MIELI PIENIĄŻKI a co do bazarku to nie wiem jak to zrobić bo nawet nie posiadam konta bankowego