Jump to content
Dogomania

ania10512

Members
  • Posts

    516
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania10512

  1. co do pytania załorzcielki tematu ja mam rotka bez rodowodu i wyglądem i charakterem to czysty rotek wielki wyglądem a sercem jeszcze większym , to tyle więc tak pies bez rodowodu będzie wyglądał jak pies z rodowodem tylko najlepiej nie kupuj z targu
  2. Jezu tym ludziom wali na te pieprzone łby jago też by trzeba zrzucić z mostu pedał zaj..., sku....,
  3. chociaż tyle że go mają
  4. Boże święty nic tylko :(:(:( a właścicielowi to samo bym zrobiła szkoda gadać !
  5. ja się dowiedziałam w Gminie że wyłapane psy trafiają podobno do schroniska w Olkuszu ,trochę mnie to dziwi bo to jest 60 kilometrów od nas i na dodatek inne województwo wolno im tak ?
  6. Dziewczyny pomocy zajrzyjcie może pomożecie chociaż zrobić ogłoszenie do wydrukowania i powieszenia [url]http://www.dogomania.pl/threads/180745-Owczarek-Niemiecki-DA-ugowA-osy-i-Wiczur-zagineA-y?p=14193473#post14193473[/url]
  7. dzwoniłam przed chwilą ma mnie na uwadze zapisała se mój nr. tel za jakieś 2msc będzie wiedziała wszystko bo dopiero się starają o pieniążki na sunie (bo posiadają tylko na koty i kocice) a co z tego wyniknie nie wiem:mad:
  8. wysłałam powodzenia
  9. Tak,robiłam je w maju jak byłam z dziećmi w zoo w Chorzowie na śląsku
  10. nie obiecali żadnych pieniążków ,powiedziała mi ta pani że jak będą jakieś fundusze to do mnie zadzwoni ,ale do tej pory cisza
  11. moja teściowa ma konto, chyba całość, bo powiedziała że jak będą jakieś środki to oddzwoni do mnie na kom. i dalej cisza :(
  12. NAJPIERW NA TĄ CO URODZIŁA CHOCIAŻ UZBIERAĆ ,A NA TĄ DRUGĄ JEST CZAS BO OBLICZYŁAM I MA DOPIERO 7 MSC, NIKT NIC NIE OFEROWAŁ DZWONIŁAM TYLKO DO Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Koło w Zawierciu MAJĄ DAĆ ZNAĆ JAK BĘDĄ MIELI PIENIĄŻKI a co do bazarku to nie wiem jak to zrobić bo nawet nie posiadam konta bankowego
  13. tak zgadzają się na sterylke , lecz nie mam ani grosza ,ja niestety nie jestem w stanie zapłacić
  14. jak już napisałam woj. śląskie okolice Szczekocin(Zawiercie najbliżej znane ) Pisałam do fundacji Koala z Zawiercia ale cisza
  15. pomocy co mam zrobić żeby wysterylizować sunie ,bo szczeniaki zostały uśpione jako ślepy miot jakieś zostały tylko nie wiem ile jak się dowiem dam znać
  16. zapomniałam wątek do zamknięcia sunia została u nich
  17. oni na chama nie chcą ich zabić jak byli by chętni na szczyle to by zostały( woj.śląskie)
  18. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]witam mam podobny problem [url]http://www.dogomania.pl/threads/177542-Dwie-sunie-rodzAE-co-cieczke-jak-zaradzic/page2[/url][/B][B][/B][/SIZE][/FONT]
  19. mam nadzieje że ktoś zajrzy i powie co mam zrobić w sprawie szczeniąt :(
  20. ale czy wezmie ktoś o demnie fanty bo jak by to wysłać pocztą to trochę by kosztowało
  21. a ja być może będę w Będzinie jutro u znajomych to może ktoś odebrał by odemnie pare fontów tz. fotelik na dziecko ,i pare tam takich jak tak do wyciągam go ze strychu i piorę i szykuję te duperele co ty na to
  22. a co z bazarkiem robi go ktoś może bym czegoś poszukała i dała na b ..?
×
×
  • Create New...