Jump to content
Dogomania

ania10512

Members
  • Posts

    516
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania10512

  1. przypominamy się i jeszcze jeden problem powstał szczeniaki podobno mają iść pod wodę :-( nie wiem co mam zrobić jak uratować im życie pomocy najprawdopodobniej ich koniec odbędzie się w przciągu 3 dni co robić :-(
  2. dzwoniłam do gminy i pytałam nie było nic takiego ani na bezdomne suki ani na wiejskie
  3. wole raczej oddać fanty jak by ktoś zbierał na bazarek
  4. a jeśli mam coś co chciała bym dać na bazarek to do kogo mam się zgłosi,ć i czy mam danej osobie to wysłać ,czy jak ktoś kupi tą rzecz na bazarku to mam mu ją wysłać
  5. chodzi ci o gminę do której należę jeśli tak to zadzwonię
  6. A więc tak pieniążki są ale na kocury i kocice ,jak będzie coś wiedzieć na temat pieniążków dla suk i psów zadzwoni do mnie na komórkę
  7. oki zadzwonię w poniedziałek DZIĘKI
  8. A ta po odchowaniu młodych nazywa się Sonia na ostatnim zdjęciu męczy ją syn z poprzedniego miotu chociaż wygląda to inaczej :D[video][/video][video][/video][video][/video]
  9. sunia która teraz była by do sterylki niema imienia więc nazwałam ją Diana[video][/video][video][/video]
  10. [video][IMG]http://i47.tinypic.com/6z30xt.jpg[/IMG][/video][IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i47.tinypic.com/6z30xt.jpg[/IMG][/IMG] a to moje psinki :)[IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i47.tinypic.com/6z30xt.jpg[/IMG][/IMG]
  11. i jak wiesz już coś bo jak nie to ja zadzwonię tylko co mam dokładnie powiedzieć a jedna z suń już się oszczeniła więc z nią będzie trzeba poczekać aż odkarmi ale ta młodsza była by gotowa
  12. nie aktualne założyłam wątek w mają dom jeśli można to proszę zamknąć wątek dziękuję
  13. po pierwsze link nie działa jedna suka jest w ciąży już drugi raz właścicieli nie stać na taki koszt sterylki ponieważ żyją z pieniążków za mleko jest ich na prawdę niewiele mają 2 dzieci 3 w drodze opiekę po operacji by miała u nich ,ja poproszę męża to sunie zawiezie Druga sunia jest młoda latem będzie miała rok ,właściciele się AŻ TAK BARDZO PSAMI NIE PRZEJMUJĄ jednym słowem jest bo jest jak by co szczeniaki się zabije :(
  14. jedni na 100% a drugich zapytam jak coś się uda załatwić Szczekociny okolice Zawiercia
  15. a gdzie mam sprawdzić jakie fundacje są w mojej okolicy
  16. tak jak pisałam cisza :(
  17. no dalej cisza to jest drugi mój post taki sam mam na sterylizacji doradziła mi jedna dziewczyna fundacje Arka napisałam do nich i też nic cisza :(
  18. napisałam e meil jak na razie cisza :|
  19. [quote name='psia.mama007']A probowalas sie skontaktowac z fundacja" Zwierzeta i my"? Oni kastruja nieodplatnie wlasnie suczki i kotki na wsiach. Tu jest napisane o tym: [URL]http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,3992892.html[/URL][/QUOTE] to jest w poznaniu i artykuł troszkę stary z 2007 r a na ich stronie nic nie pisze na temat sterylizacji
  20. być może się nie chce tym co mają tą młodziutką sunie, ale ta co jest szczenna była zamknięta w stodole to psy wygryzły dziurę w desce bo jak wiadomo ludzie ze wsi psami się nie zajmują i pełno ich lata po drodze ,jednej pani zwruciłam uwagę to tydzień był spokój a teraz znowu lata
×
×
  • Create New...