po pierwsze link nie działa jedna suka jest w ciąży już drugi raz właścicieli nie stać na taki koszt sterylki ponieważ żyją z pieniążków za mleko jest ich na prawdę niewiele mają 2 dzieci 3 w drodze opiekę po operacji by miała u nich ,ja poproszę męża to sunie zawiezie Druga sunia jest młoda latem będzie miała rok ,właściciele się AŻ TAK BARDZO PSAMI NIE PRZEJMUJĄ jednym słowem jest bo jest jak by co szczeniaki się zabije :(