Helga&Ares - dzieki za zdjecia i wiadomosci o Promyczku i dzieki ze sie nim opiekujecie, taka mala kupka psiego nieszczescia a o ile lepiej juz wyglada...
Teresa ma bardzo duzo doswidczenia z takimi psimi bidami, psie dojdzie do siebie i jeszcze dlugo bedzie jakiegos "ludzia" soba cieszyl.... przytulanek malutki. Wymyziaj go koniecznie.