super ta alejka w liściach:loveu:
No i Torcio na straży:loveu::evil_lol: rewelacja, a z tego "No! A tylko sprobujta wyjsc! :p" [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0270.jpg[/url]
to się uśmiałam:evil_lol:
widzę że nie do zdarcia jest, i ani wody ani zima się nie boi:loveu:
Nie wiem jak by się moja Fibi zachowała nad morzem, ale węża ogrodowego to chce zagryźć jak się z niego woda leje, przy czym cała jest mokra:cool1: a ta woda taka zimna :errrr: (oczywiście w lecie, bo teraz to bym jej nie pozwoliła:lol:)