-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
założyłam małemu szaremu szpicowi wątek na szpicach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f674/szpic-miniaturka-w-schronisku-teskni-placze-135985/#post12157579[/URL] trzeba go jakoś nazwać....jakieś propozycje?? ja mam lesia i kudłacza allegro, tylko raczej ta jego krótka fryzura odstrasza :( tak mi się wydaje;/ ale na tym zdjęciu ma wytrzeszcz:) a ta czarna Sara to nowa? prześmieszna jest
-
Ten piekny mini psiak trafił do schroniska 6 kwietnia, czyli stosunkowo niedawno, ale strasznie przybija go ta cała sytuacja i jest bardzo smutny, wystraszony i niepewny. Trafił tam ze swoją "żoną" innej rasy z którą miał szczeniaki, Są bardzo ze sobą związane. Ten gentelmen ma ok 2 lat, jest miniaturowych rozmiarów, myślę że nie więcej nić 30cm w kłębie. Ma piękne jeszcze zadbane futro. Jest bardzo przestraszony i trochę płochliwy jakby go ktoś może bił. Obawia się gwałtownych ruchów. Jest strasznym pieszczochem. Bardzo prosze pomóżmy mu znaleśc kochający dom:placz::placz: wszelki kontakt proszę na PW, lub kom:692486565 [IMG]http://img2.vpx.pl/up/20090409/100_6467.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.vpx.pl/up/20090409/100_6462.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7450/34285922.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2236.jpg.jpg[/IMG] a to jego "żona" [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5008/93645501.jpg[/IMG]
-
mam cudownego mixa rottka. Młody przyjazny, skoczny, energinczy, 2/3 życia spędził w schronie;( oto jego wątek i błagam o pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/marley-mix-rottweiler-energiczny-dla-wysportowanych-tyle-czasu-w-ciasnym-boksie-135404/[/URL] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3475/kopia1006431.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8123/kopia1006433.jpg[/IMG] kontakt na PW, jego watku lub tel: 692486565
-
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ciiiszaaa:placz::placz::placz: nikt nawet na niego nie spojrzy :( a jego zaczyna frustracja dopadać i gryzie kolegów ;( czego nigdy nie robił;(:placz::placz: -
Szogun- pies o oryginalnej urodzie! znalazł już szcześliwy DOM!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
taki cudo pies a tu taka cisza:( smutno strasznie:( -
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
znalazłam stronę zajmującą się Tollerami i dodam ja tam do działu psów w potrzebie,ale czekam na maila z odpowiedzią od nich:):pmoże tam zaskoczy;/ -
no przecież to jest Miss świata w męskim wydaniu:0 zakochałam się w chłopaku:) z takim zdjęciami to on będzie miał swój fun club:) modlicha wymieniaj foty na allegro:) A co do Semira to serce mi pęka, że mógł mieć taki cudowny dom ( w Niemczech) tylko przez te cholerne przepisy nadal siedzi w schroniskowej klatce:(:placz::placz::placz: taki fajny dommmm:placz:
-
ooo wypraszam sobie moje ogłoszenia sa wszystkie aktualne:)(chyba) :cool3::p a teraz wam zacytuję maila który strasznie mnie wzruszył i dla takich maili warto pracować. Napisałam do właścicieli Gracji (obecnie Clio) "[I]Witam Dziękuję za zainteresowanie. Clio jest fantastyczna. Nie ma żadnych problemów .Aklimatyzacja nastąpiła bardzo szybko. Myślę, że duży wpływ na to miał fakt waszych działań związanych ze spacerkami i poświęcony jej czas. Goni po parku i w lesie bardzo szybko. Nie można za nią dogonić wzrokiem. Je wszystko łącznie z jarzynami. Dbamy jednak by nie utyła. Jeżdżąc samochodem siedzi przy oknie i wszystko z zainteresowaniem ogląda. W domu jest spokojna lecz ciągle gotowa do zabawy. Sprawia nam dużo radości i widzimy, że ona też jest szczęśliwa. Dzięki niej znów odbywamy długie spacery. Nie spodziewaliśmy się nie będzie z nią żadnych problemów. Warto było jechać do Pabianic. Pozdrowienia? :placz::placz::loveu::loveu: [/I]
-
cieszę się ogromnie, że tak się ta cała historia skończyła!! Jak dziś pamiętam dzień kiedy SM ją przywiozła, wystraszoną biedną sunię, i nie zapomnę chwili kiedy ci państwo do mnie zadzwonili na moment przed tym jak straciliśmy jeden dom dla niej!! to było chyba przeznaczenie!! SUPER!! dla takich chwil właśnie pracujemy! :placz::cool3::cool3::loveu::loveu:
-
pozwolę sobie wtrącić się do sprzeczki !! Tak samo jak modliszka nie mogę siedzieć obojętnie jak ktoś obcy nie znając sytuacji obraża schroniskowych pracowników. Jacy są tacy są ALE SĄ i na pewno źle nie chcą dla psów. A potem ktoś ci chlapnie "TO CO TO ZA LUDZIE TAM PRACUJĄ" ??!! i ma pretensje że się go niemiło wita!! :angryy: jak niemiłe osądy to i niemiła odpowiedź!! To chyba logiczne że jak jest 6 psów w boksie to nie pójdzie się tylko z jednym bo go reszta z zazdrości ZEŻRE!! My tam jesteśmy po to aby z boku obserwować i doglądać i zapewniam, że staramy się aby każdy pies miał najlepsze jak to tylko możlwie warunki!! Więc mnie również szlag trafia jeśli ktoś sobie wchodzi na wątek (zaproszony czy nie-nieważne) i plecie takie bzdury nie przeczytając ani jednej strony wcześniej, gdzie była o tym wszystkim mowa! takie jest właśnie moje zdanie, ale niestety takich wymian zdań się nie uniknie... Zawsze gdzieś pojawiają się takie bzdury ZARZĄDZAM KONIECCCC i bierzmy się za pomaganie...! :diabloti:
-
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
zgłosiłam ją dziś do sterylki -
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
no faktycznie jest identyko:) tylko mniejsza ;] -
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
a co to znaczy: "NSDTR" i "tollerkowata" bo ja może ciemna jestem :) -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
te oczy pytają..."a może ciebie?a może ciebie ...pokochać?" spojrzenie spojrzeniem, ale płacz jest przeraźliwy. Jak mnie zobaczy w schronie, bo kojarzy z osiedla jako dokarmiacza :) do płacze przeokropnie:( :placz: a ja razem z nim:placz: