Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. jest psiarskie konto ale żadna z nas nie ma czasu siedzieć nad ta księgowością:( tym bardziej modlicha (chyba właścicielka konta):-( aha dziękuję justyna za komplement:)
  2. nikt nawet o niego nie zapyta:( a on tak chudnie z dnia na dzień:(:placz::placz:
  3. założyłam małemu szaremu szpicowi wątek na szpicach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f674/szpic-miniaturka-w-schronisku-teskni-placze-135985/#post12157579[/URL] trzeba go jakoś nazwać....jakieś propozycje?? ja mam lesia i kudłacza allegro, tylko raczej ta jego krótka fryzura odstrasza :( tak mi się wydaje;/ ale na tym zdjęciu ma wytrzeszcz:) a ta czarna Sara to nowa? prześmieszna jest
  4. Ten piekny mini psiak trafił do schroniska 6 kwietnia, czyli stosunkowo niedawno, ale strasznie przybija go ta cała sytuacja i jest bardzo smutny, wystraszony i niepewny. Trafił tam ze swoją "żoną" innej rasy z którą miał szczeniaki, Są bardzo ze sobą związane. Ten gentelmen ma ok 2 lat, jest miniaturowych rozmiarów, myślę że nie więcej nić 30cm w kłębie. Ma piękne jeszcze zadbane futro. Jest bardzo przestraszony i trochę płochliwy jakby go ktoś może bił. Obawia się gwałtownych ruchów. Jest strasznym pieszczochem. Bardzo prosze pomóżmy mu znaleśc kochający dom:placz::placz: wszelki kontakt proszę na PW, lub kom:692486565 [IMG]http://img2.vpx.pl/up/20090409/100_6467.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.vpx.pl/up/20090409/100_6462.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7450/34285922.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2236.jpg.jpg[/IMG] a to jego "żona" [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5008/93645501.jpg[/IMG]
  5. mam cudownego mixa rottka. Młody przyjazny, skoczny, energinczy, 2/3 życia spędził w schronie;( oto jego wątek i błagam o pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/marley-mix-rottweiler-energiczny-dla-wysportowanych-tyle-czasu-w-ciasnym-boksie-135404/[/URL] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3475/kopia1006431.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8123/kopia1006433.jpg[/IMG] kontakt na PW, jego watku lub tel: 692486565
  6. jak taki piękny pies może nikogo nie zainteresować????????? serce mi pęka:placz::placz::-o:-o
  7. ciiiszaaa:placz::placz::placz: nikt nawet na niego nie spojrzy :( a jego zaczyna frustracja dopadać i gryzie kolegów ;( czego nigdy nie robił;(:placz::placz:
  8. taki cudo pies a tu taka cisza:( smutno strasznie:(
  9. z tych ogłoszeń co Kasia wymieniła to ja miałam Sunię(2) i Gremlina ale już je dawno usunęłam. a to małe cudo czarne to śliczność jest!! dawaj ją od razu kacha na ogłoszenia:crazyeye::evil_lol::p:p a czy któraś z dziewczyn ma czas przyjść ze mną w tygodniu do schronu??
  10. znalazłam stronę zajmującą się Tollerami i dodam ja tam do działu psów w potrzebie,ale czekam na maila z odpowiedzią od nich:):pmoże tam zaskoczy;/
  11. no przecież to jest Miss świata w męskim wydaniu:0 zakochałam się w chłopaku:) z takim zdjęciami to on będzie miał swój fun club:) modlicha wymieniaj foty na allegro:) A co do Semira to serce mi pęka, że mógł mieć taki cudowny dom ( w Niemczech) tylko przez te cholerne przepisy nadal siedzi w schroniskowej klatce:(:placz::placz::placz: taki fajny dommmm:placz:
  12. ooo wypraszam sobie moje ogłoszenia sa wszystkie aktualne:)(chyba) :cool3::p a teraz wam zacytuję maila który strasznie mnie wzruszył i dla takich maili warto pracować. Napisałam do właścicieli Gracji (obecnie Clio) "[I]Witam Dziękuję za zainteresowanie. Clio jest fantastyczna. Nie ma żadnych problemów .Aklimatyzacja nastąpiła bardzo szybko. Myślę, że duży wpływ na to miał fakt waszych działań związanych ze spacerkami i poświęcony jej czas. Goni po parku i w lesie bardzo szybko. Nie można za nią dogonić wzrokiem. Je wszystko łącznie z jarzynami. Dbamy jednak by nie utyła. Jeżdżąc samochodem siedzi przy oknie i wszystko z zainteresowaniem ogląda. W domu jest spokojna lecz ciągle gotowa do zabawy. Sprawia nam dużo radości i widzimy, że ona też jest szczęśliwa. Dzięki niej znów odbywamy długie spacery. Nie spodziewaliśmy się nie będzie z nią żadnych problemów. Warto było jechać do Pabianic. Pozdrowienia? :placz::placz::loveu::loveu: [/I]
  13. a z jakiej paki ktoś usuwa:angryy: mój post?????????????? zaraz mnie coś trafi!! przecież to nie moja wina że na dogo się coś chrzani i post wskoczył pod post tytułowy! a co do psiaka to faktycznie, byłam u niego i trząsł się jak galareta:(
  14. cieszę się ogromnie, że tak się ta cała historia skończyła!! Jak dziś pamiętam dzień kiedy SM ją przywiozła, wystraszoną biedną sunię, i nie zapomnę chwili kiedy ci państwo do mnie zadzwonili na moment przed tym jak straciliśmy jeden dom dla niej!! to było chyba przeznaczenie!! SUPER!! dla takich chwil właśnie pracujemy! :placz::cool3::cool3::loveu::loveu:
  15. pozwolę sobie wtrącić się do sprzeczki !! Tak samo jak modliszka nie mogę siedzieć obojętnie jak ktoś obcy nie znając sytuacji obraża schroniskowych pracowników. Jacy są tacy są ALE SĄ i na pewno źle nie chcą dla psów. A potem ktoś ci chlapnie "TO CO TO ZA LUDZIE TAM PRACUJĄ" ??!! i ma pretensje że się go niemiło wita!! :angryy: jak niemiłe osądy to i niemiła odpowiedź!! To chyba logiczne że jak jest 6 psów w boksie to nie pójdzie się tylko z jednym bo go reszta z zazdrości ZEŻRE!! My tam jesteśmy po to aby z boku obserwować i doglądać i zapewniam, że staramy się aby każdy pies miał najlepsze jak to tylko możlwie warunki!! Więc mnie również szlag trafia jeśli ktoś sobie wchodzi na wątek (zaproszony czy nie-nieważne) i plecie takie bzdury nie przeczytając ani jednej strony wcześniej, gdzie była o tym wszystkim mowa! takie jest właśnie moje zdanie, ale niestety takich wymian zdań się nie uniknie... Zawsze gdzieś pojawiają się takie bzdury ZARZĄDZAM KONIECCCC i bierzmy się za pomaganie...! :diabloti:
  16. niestety na przeniesienie do lepszego boksu nie ma szans bo nie ma takiego:( schron jest przeładowany i nie ma gdzie go ulokować:(
  17. jutro zorientuję się w schronie czy jest miejsce aby go przenieść do innego boku tak aby mógł na spacery wychodzić. Zrobi mu się wtedy nowe fotki, może ujawni swój charakterek:) zobaczymy...
  18. no faktycznie jest identyko:) tylko mniejsza ;]
  19. a co to znaczy: "NSDTR" i "tollerkowata" bo ja może ciemna jestem :)
  20. te oczy pytają..."a może ciebie?a może ciebie ...pokochać?" spojrzenie spojrzeniem, ale płacz jest przeraźliwy. Jak mnie zobaczy w schronie, bo kojarzy z osiedla jako dokarmiacza :) do płacze przeokropnie:( :placz: a ja razem z nim:placz:
  21. wyjęłaś mi to z ust hehe :diabloti::cool3::cool3:
  22. no bo to jest po pierwsze troche mix, a może on jest taki wyjątkowy...krótkowłosy :) a poza tym teraz już sierść ma lepszą po wypadła mu ta zimowa, tylko fotek niema :-(
  23. [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1421/54956369it7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...