-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
nie bądź taka hop do przodu :eviltong::eviltong: nastąpiła zamiana literek :oops::eviltong::eviltong: CIOTKI DAWAĆ KASĘ NA STÓŁ :eviltong::eviltong::mad::mad::mad: -
a już myślałam, ze poprostu znalazła się jakas wspaniała cioteczka która będzie opłacała hotelik :eviltong::p tylko mnie martwi jedno, że zanim my uzbieramy całe fundusze to maskocia dostanie już cieczki :( kurcze a poje się dac starszej suni antykoncepcję . Musze zagadać z wetem jestem po rozmowie z wetem...nie można jej nic podać na wstrzymanie cieczki, przez tego guza ;( taki zastrzyk hormonalny spowodowałby ż eten guz by "eksplodował" :( gwałtownie przyspieszyłby jego wzrost ;( czyli spieszmy się z zabraniem jej :(
-
podliczone wszystko jest 1 pierwszym wątku, 170zł co miesiąc i 502zł jednorazowo,ale to już jest wydane, bo ciagłe wizyty i lekarstwa kosztują:( DT będzie darmo, ale niestety na wyżywienie i leki to i tak za mało co mamy,bo powinno byc ok 400zł, same leki 200zł :( a miśkowi nie można dać byle co do jedzenia bo wybredny jest:)
-
trafił do schroniska w pabianicach taki o to maluszek, 3 miesięczny, wygląda jak miniaturowy husky :) kontakt:692486565 [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2955/1010051.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9196/1010024.jpg[/IMG]
-
ok zaczyna powoli,ale bardzo powoli kumać :)o co chodzi z tym kontem :eviltong: tylko teraz tak, aukcja będzie dopiero jak misiek tam pojedzie i Bajka go przejmie, czy teraz juz pójdzie aukcja z kontem emirowym?sory ale próbuję to pojąć:p:oops::oops: Olga rozmawiałam z Bajką i miejsce jest już oficjalnie zaklepane, w połowie września przyjeżdża wolontariuszka, do której miałby Misiek trafić więc się wszystko wyjaśni, tylko jak narazie nie mamy funduszy aby utrzymac tam psa. A co do pozostawienia Bajki i Miśka bez dalszej pomocy i funduszy to nawet mi to do głowy nie przyszło i mam nadzieję że ci zadeklarowani będą na dobre i złe.:p:loveu:
-
Pabianickie schronisko :( Dora, 7 lat oddana przez właścicieli :placz: powód: nie toleruje dziecka, warczy na wócek, a 2-latka atakuje. Upasiona jak nie wiem co. Miewa ciąże urojone,ale jeszcze nie rodziła. Toleruje inne psy, z kotami jest różnie,przyjazna. STrasznie smutna:-( kontakt:692486565 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/556/1010020.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8778/1010052.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5277/1010053.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2662/1010054.jpg[/IMG]
-
Dora, 7 lat oddana przez właścicieli :placz: powód: nie toleruje dziecka, warczy na wócek, a 2-latka atakuje. Upasiona jak nie wiem co. Miewa ciąże urojone,ale jeszcze nie rodziła. Toleruje inne psy, z kotami jest różnie,przyjazna. STrasznie smutna:( [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/556/1010020.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8778/1010052.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5277/1010053.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2662/1010054.jpg[/IMG]
-
mamy taką śliczną sunię czekoladowo rudą :) ma 3 miesiące i jest rozkoszna :) niestety siedzi w pokoju pracowników bo w sziptaliku znowu grasuje choróbsko :( [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2955/1010051.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5226/1010047.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9196/1010024.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7900/1010044.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5047/1010042.jpg[/IMG]
-
no raczej pojedzie do Szczecinka bo taniej jest a tu o koszta chodzi czyli ogłaszam zbiórkę: PROSIMY O DEKLARACJE FINANSOWE :* kurcze,banerek niechce mi sie zainstalować:( coś tam z tym BBcodem jest nie tak,za długi czy coś:(co mam zrobić?może link jest za długi? [SIZE=2]ania a co masz na myśli że za pobyt już ma kasę?jeszcze nie uzbieraliśmy całej kwoty:(
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ale ta pani mówiła że ona im wszystkim gotuje i daje suchą karmę to nie wiadomo czy bedą chciały jeść puszki. A Babunia nie wiem, mozna w sumie kupić kilka puszek dla niej, a za resztę kasy suchej karmy [SIZE=4][COLOR=Red]ciocie wpłaćcie jeszcze pare groszy plissss :)[/COLOR][/SIZE] -
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a czy któraś z cudownych cioć nie pomogłaby jeszcze w zakupach karmy dla seniora. nie jest to tania karma więc potrzeba jeszcze kawałek grosza. Mamy 130 to za 200zł możnaby kupić dwa worki lub jeden lepszy:p:p [SIZE=4][COLOR=Red]KTO POMOŻE????[/COLOR][/SIZE] -
no co ja poradzę że w Pabianicach PRAWIE sami źli ludzie są :( ania z poznania ma jakiś hotelik upatrzony w szczecinku za 200zł/mies jeśli któraś z was ma tańszą opcję to pisać nie wiem własnie czy ona będzie mogła być wysterylizowana, ze względu na wiek. Musiałby ją lekarz obejrzeć, ale ja kasy nie mam narazie. Boje się że lada chwila dostanie cieczkę:( bo skoro 3 miesiące minęły i nie miała to teraz może dostać. Musimy coś z nią zrobić na już!!:-( wiadomo że wybierzemy najtańszą opcję ze względu na fundusze:( dziękuję że mi pomagacie. Niechce sama decydować. Decydujmy razem:)jak rodzina ;p
-
słuchajcie BajkaB szykuje miejsce dla naszego milusińskiego :D weźmie go na DT czyli bezpłatnie, zapłacimy tylko za wyżywienie małego wybredniucha:) no i leki+ewentualny weterynarz:( nie mam jeszcze ostatecznej kwoty jaką mamy uzbierać ale myślę że ponad 400zł, a więc moje drogie do robotyyyyy!! szukajcie bogatych cioteczek:)każdy grosz się liczy, Izadora błagam zrób te cegiełki:( szukajmy gdzieś pieniędzy:placz::placz:
-
już sama nie wiem:( w sumie racja, ale schronu w jej przypadku wogóle nie biorę pod uwagę. Może udałoby się zrobić tak jak madzikowa pisała, żeby sklecić jej jakieś schronienie albo tamto jej ulepszyć, ocieplić. Bardzo b ym chciała aby sterylkę miała robioną w Podaj Łapie bo robia dobrze,małe nacięcie= szybkie gojenie, ale u nich sunia nie zostanie na kilka dni, a innych wetów nie znam. Podobno w Dobroniu jest jakaś nowa lecznica i bardzo tanie ceny (bo kobitka dopiero startuje) może ona miałabym lokum dla niej. Jutro załatwie tel. i zadzwonię, zapytam. A jak wy znacie jakiegoś weta, nawet z łodzi który mógłby przetrzymać średniego psa po operacji to zadzwońcie.
-
BajkaB napisała mi że ma miejsce zaklepane dla Miśka i pamięta o nim, ale jest to pies wymagający funduszy, a oni ich nie mają, bo ostatnio mieli same chore psy:( w połowie września być może coś się wyjaśni. Wróci wolontariuszka, które ewentualnie miałaby wziąć Miśka do siebie. BajkaB powiedziała mi tak: znajdźcie sponsora na leki i jedzenie a my zapewnimy mu kochający dom" więc szukajmy sponsorów:) cegiełki,bazarki, nie wiem co jeszcze chyba pójdę pod kościół żebrać :placz::eviltong::eviltong: