Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. wszystkiego najlepszego :D ale tez nie mam głowy i juz tracę rachubę tego co kto obiecuje :) ale miło że sie przyznałaś bez bicia :mad::eviltong::eviltong:
  2. dane fundacji do przelewu wkleiłam do 1 postu. Przelałam właśnie parę groszy na operację:) niestety nie dużo bo moja stażowa pensja nie ma wiele zbyt wiele cyferek:):placz::placz:
  3. zdjęć to już chyba jest pełen album:) tyle że domków jak nie było tak nie ma:( czy są już? halbinko czy dziewczynki urosły od momentu kiedy je dostałaś?bo na fotkach to aż tak nie widać. Może one juz pozostana takie kurdupelki :D
  4. przekażę prośbę do naszej cudotwórczyni tekstowej :D aczkolwiek w tych ucieczkach jego urok, ale wiem wiem to odstrasza. Musze przyznać że te wyróżnienia znacznie zwiększają jego oglądalność. Każda 14 dniowa aukcja kończy sie ok 1000 wejść.
  5. może ale liczy sobie 1zł za km pati-c zgodziła się zawieść Dropsa tyle że za benzynę wychodzi 470zł :( więc musimy potężnie się wziąć w garść i zebrać tą kasę :( chyba że ktoś ma inny pomysł
  6. no Drops ma juz opłaconą miejscówę:) tyle że transportu brak :( miał jechać jutro ale jednak transport nie jedzie :( szukam dalej i wy też poszukajcie:(
  7. dziś jedna pani dzowniła, bardzo sympatyczna, tylko że ze Śląska :placz: ale powiedziała że sama przyjedzie i jakos to zorganizuje. Niedawno straciła swoją 15-lenią sunię i one jej ją przypominają. Jutro mam jej oddzwonić jak się mają maluchy, czy zdrowe no i ile zostało, bo może w weekend poszły wszystkie :razz: kto wie:) Laro prawdopodobnie trzeba będzie usunąć białaskę z allegro bo już ktoś sobie ją zaklepał w schronie a ludzie w większości dzownią do mnie w jej sprawie:( ale to jutro jeszcze potwierdze.
  8. dla spanieli przyda się więc podaj, bo dziewczyna od spanieli chce go wystawić. Pisze GO bo na stronie schronu widnieje jako "pies" a sama nie ryzykowałam i nie sprawdzałam :) w sumie to nawet ciężko powiedzieć jaki on jest,bo nie da się poznać. ja mam Kenzo na allegro i za dore mogę wziąść któregoś ale opis potrzebuję
  9. dzięki za namiary a ten facet z łodzi pan Marcin to masz jakieś namiary? na przyszłość się przyda
  10. a nic :( nadal są w schronie i DT brak:( jutro pójdę do schronu to może jakiś jeden znalazł domek, zobaczymy.
  11. matko jakie cudo :) :loveu: ale ona ma te cycuchy wielkie i wiszące :( ok to podmieniam jakiegoś innego na allegro:)
  12. słowa tu są zbędne.. [*] miał to szczęście że mógł odejść kochany... dziękujemy ci Murko za jego opiekę
  13. dzodzo, Dora mogła się przeziębić, bo to delikatna i wrażliwa sunia. Byłam z nią na spacerze dzień wcześniej, biegała i cieszyła się więc nie zaobserwowałam żadnego kaszlu. Dostawała ostatnio antybiotyki, bo miała rozwolnienie i chyba ciut krwi, może to wszystko się nałozyło? super że jest w ciepłym domciu!!naprawde to taka super sunia, że ja to się w niej zakochałam od pierwszego spaceru. A nie wiem czemu ktoś ją tak upasł, bo dziewczyna jest taka ruchliwa i uwielbia biegać. A ten uśmiech.... ahh:loveu: w pt specjalnie ją wyczesałam aby ładniej sie prezentowała w domku :razz::razz: co do wolontariatu to zapraszam we wt,śr lub pt 9-15. we tylko muszę zawsze wiedzieć dzień wcześniej, no i jak będzie się lało z nieba to oczywiście nie ma sensu abyś przychodziła :( we wt przyjdzie nowy wolontariusz, PŁEĆ MĘSKA !!! wow jestem pełna obaw bo faceci z natury nie mają uczuć, więc może to będzie wyjątek:) facet w wieku ok 30lat.zobaczymy. dzodzo a czy ja mam nada wystawiać dorę na allegro?
  14. czy ma któraś z was telefon do tej lecznicy aby umówić się na jakis termin?jestem z Łodzi więc w ciemno nie chcę jechać, a tyle dobrego słyszałam o tym człowieku, a na mojego ON-ka rozkładają ręce:(
  15. napewno to zrobię i to już we wt od razu jak przekroczę próg schroniska :angryy:
  16. wiecie co jak czytam o niej to serce mi się śmieje :multi: normalnie widze to jak ona skacze, piszczy, szczeka... Ehh supergoga, informuj o wpłatach a ja będe wstawiać do 1 postu. :) a ile taka operacja gdzieś kosztuje? 200-300?czy więcej. Oni zoperują jej te guzy?
  17. ten szczeniak to ta czarna sunia ze szpitalika co dość długo już jest i wszczyna bójki:) a amstaf to reczej Pedro :( ale będzie zadyma we wt ojjjj będzie uciekał przede mną!!!:angryy::angryy: już Madzia grzeczna nie będzie! skoro te 6 psiaków poszło za "panowania pana R" to nie mogą być to dobre domy :( niestety, chyba że cud :( posokowiec jest jak zwykle na hoteliku, tyle że przeskakuje płot więc tylko kwarantanna jest zamknięta ze wszystkich stron :)
  18. czy orientujecie się może czy bliżej łodzi też jest jakiś dobry dermatolog psi?? mam ogromny problem skórny w ON-ka :( a może jest gdzies spis lekarzy województwami?
  19. to w świecie zwierzęcym co wogóle normalnie ludzie :p:oops:
  20. pamiętacię tą słodziznę:) oto ona w domowym wydaniu :D Telma/Pusia [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3867/pusiaczuwaprzeddomem011.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/167/pusiaodpoczywaprzeddome.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5022/pusiaczekanagoci008.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7171/pusiaczuwajcanatarasie0.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3153/pusiakanapowieccd0011.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6941/pusiaje002.jpg[/IMG] swoją droga to niezła chatka :D mogłaby wziąć od nas 20 psów a nie jednego małego :)
  21. ups:) nie wiedziałam, ze kacha dała już ją/jego nie wiem:oops: ze strachu jest gryząca i nie dotykam się do niej,aczkolwiek dziś jedna pracownica odniosła sukces i wyszła z nią:D sa już jakieś fotki,ale ja jeszcze nie mam. Może jutro uproszę. Dam ci znać dziękuję
  22. wolontariuszki roześlijcie proszę apel błagalny o deklaracje do ludzi w sprawie Bruna tego wystraszonego :( jest hotelik ale na koncie 0 zł :(
  23. cieteczki takie cudo jest do adopcji u nas w schronisku!! Panicznie wystraszone, trzęsie się jak galareta. Jest u nas ok 2 tyg. kontakt ze mną: 692486565, [email][email protected][/email] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1023/11377776.jpg[/IMG]
  24. proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy :( http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669
×
×
  • Create New...