Hej! Pamiętacie może Lutka? [URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Lutek77123Lata9Kg38Cm18012012RAgataPiatkowskaADOPTOWANY#5718374714371721570[/URL]
Lutek od 19 kwietnia jest już w swoim nowym domku, ale dzisiaj dzwonił do mnie Pan, który zobaczył właśnie dzisiaj firmówkę Lutka, a w ubiegłym tygodniu Państwo pochowali podobnego psiaka i chcą koniecznie adoptować podobnego - sunię lub psa. Piesek/Sunia ma być towarzyszką ich 6 - letniego psa w typie pony. Zawsze mają Państwo dwa psy - jak jeden odchodzi, adoptują kolejnego. Bardzo proszę Was o propozycje zgodne z profilem, zobowiązałam się, że skontaktuję się z Panem i zaproponuję konkretne psiaki. Jeśli zaproponujecie psa, nie sunię - ważne, żeby był wykastrowany. CZEKAM!