Ogloszenia Manta nie będzie mieć jeszcze z prostego powodu - nie jest psem adopcyjnym.
Nie wydam wystraszonego psa do nowego domu. Jak w pełni zaufa człowiekowi ruszę z ogłoszeniami.
Oczywiście kontakt do mnie :)
Manta jest o wiele mniejsza od Gracji, na zdjęciach to trochę przekłamane, Gracja leży w odstępie od Manty a po drugie Gracja jest drobną amstaffką.
Gracja nie jest moim psem tylko tymczasowiczem :)
Wszyscy się ze mnie śmieją teraz że wszystkie moje tymczasy są "kulawe" :lol:
Mam jeszcze kilka ładnych zdjęć Manty :loveu: