Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Jej jako można tak wychować psa... Kije, krzyki i zaczepianie ? To nie do pomyślenia. Nie dziwię się że pies tak reaguje. A potrzebuje tylko spokoju i miłości. Szkoda, że tak daleko mieszkam. Berni gdzie Twój kochający domek!
  2. Czyli Blue nie trafi do Madzi ? Bo już sama nie wiem a śledzę wątek i zaciskam zęby ... :razz:
  3. Oh jaki uroczy :loveu: Komu malucha komu ? :cool3: Może zrobić ogłoszenia na allegro i na tójmieście ?
  4. Ojej ja bym mogła pomóc ale mój chłop pracuje i nie pojedzie ze mną tak daleko :( Może ta Pani bywa w Gdynii? Tam mogłabym się dostać. Oleńka Ty masz jakiś pomysł ? Będziesz tam jechać? Może jechac z Tobą jakby co ?
  5. Boże co za człowiek !! Jak tak można ... Pozbył się jak zabaw. Co sunia dorosła i się znudziła ? Podał jakąś przyczynę ? Spotkanie z szamponem i maszynką i sunia jak nowa ;) :loveu:
  6. Jak już jej dali imię nowe to może i domek nowy ;> Piękna !! :loveu:
  7. Tak ja mogę, ale mój parobek pewnie tego nie wytrzyma bo to tylko chłop w końcu :cool1::diabloti:
  8. Ehh no weź ... Koss :oops: Jak moge pomóc to pomoge xD I zagłaskam psiaki Zbójnii xD Dobra to ja już ide dowalić na hantelke coś żeby nie zawalić się pod ciężarem :lol: Chandler no baaa a jacy my gościnni xD Ma się te swoje sposoby :evil_lol: Rozumiem że się przydamy ?
  9. I czemu mnie nikt nie wołał !! :mad: Chętnie pomogę.:cool3: Wkońcu niby ze wsi jestem :P No prawie. Ale nie takie rzeczy się budowało czy niszczyło :lol:. Zbójni mówisz że 10 km od Przywidza ? To dobrze bo mój TZ z tamtąd jest. On pracuje ale w niedziele ( całą) jesteśmy do twojej dyspozycji. Młody chłop silny, nie ma wyboru xD Mogłabym jeszcze jego brata ściągnąć. A z tymi kobietami ... no wiesz nie takie rzeczy robiłam jak mieszkałam na wsi xD Kobiety nie są takie be do majsterkowania :P Tylko pisać ;)
  10. I co z sunieczką ? Tamta Pani się zdecydowała na sunie ? Ktoś ją sprawdzał ?
  11. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok ;) Jeżeli by coś jednak nie poszło tak pfu pfu to także moglabym wziac na tymczas jedną jakby jakaś do gamety jechała przy okazji. Trzymam kciukasy.:razz:
  12. Jasne :) Tylko jak czytam że niunka ma wylądować w schronisku to aż krew zalewa :angryy: Byleby nie trafiła do rozmnażacza ... Nie można załatwić jej sterylki?
  13. Szkoda zachodu moze albo szczeniaki sikały i śmierdziały ... Nie wiadomo co takim ludziom może odstrzelić ... Najważniejsze jest żeby wziąć psa jak najszybciej od nich! Czy moja propozycja DT przyda się ?
  14. Co za ludzie ... jak można oddać psa! Bo nie mają czasu... a na dziecko mają czas ? Może też go oddadzą do domu dziecka. :mad: KasiaNDM i jak ? Czy mogłabym pomóc z DT? Mam suczke ale jeżeli by się nie dogadały to ewentualnie moglabym ją podrzucić rodzince :cool3: Moją off course. :evil_lol:
  15. Świetnie! A już miałam pisać ze DT u mnie aktualny xD Ale cieszę się że wszystko się dobrze skończy! Najlepiej jakby mała juz jutro trafiła do nich. Bo ona taka chuda :(
  16. Jej trzymam kciuki :D :multi: Po adopcyjna musi być w 100% taka sunia nie może trafić w niepowołane ręce ;) A może wy zawieziecie im sunie ? Od razu sprawdzicie co i jak? Jej nie mogę się doczekac do soboty. :multi: Ten gbur nazywany właścicielem już wie ?
  17. Śliczna niunia. Znajomy mieszka w Borkowie. Zadzwonie i niech popyta o sunie ONka może ktoś zgubił zgube ...
  18. Jest jest jest :loveu: Super ! Szczęścia w nowym domku ;)
  19. Zrobiłam obrazki pod banerki. Nie umiem wklejać z adresem tego wątku. Nie są super ale lepsze to niż nic. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9735/piesbn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2057/2samdlvkf7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img401.imageshack.us/img401/9735/piesbn5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]
  20. Owczarkowa fajny tylko ze pysio zasłoniety a to najpiekniejszy atut tej mordki ;) P.S i I naczej jest osobno może lepiej żeby I bylo na dole razem z resztą wyrazu ;) Ale tak to jest świetny ;)
  21. Linka napisałam Ci pw. Rozumiem że piesek ideał prócz kłaczenia. Ehh ;( Można prosić jakieś nowe zdjęcia? A jak sunia zachowuje się po wyjściu z domu ? P.S pies ma czas do soboty tak ?
  22. I jak i jak ?:cool3: Malutka jedzie do nowego domku ?:razz: Innej odpowiedzi nie przyjmuje :shake: p.s jak mam uaktywnić okno szybkiej odp. bo naciskam taj jak pisze a nic się nie robi ;/
  23. Jej dopiero teraz zauważyłam ten wątek :( Za dużo tych tematów :placz: Jak to nie ma ich? Zostały uśpione tak ? :placz: Sory zatłuczone :/ Nie no we łbie się nie mieści. Nie można tam z TOZem wparować czy coś ! Chętnie bym się tam przejechała :angryy: A gdzie to niby jest w jakiej dzielnicy ?
×
×
  • Create New...