Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Jak na A to może Ajra ;)
  2. Ta czyli pierw nawyzywała, nakrzyczała a jak zagrożono jej polciją, TOZem itp. to maślane oczka zrobiła i po sprawie :/
  3. Na razie? Ja już nie wiem ... czyli zamykamy wątek i zapominamy ?:crazyeye:
  4. Świetnie :loveu: Jakby co mogę pomóc ;) Zbojini Ty chcesz po nią jechac ? :eviltong:
  5. No jak to : [quote name='Zbójini'][U]być może[/U] miałbym domek albo dwa dla Onki w rejonie Warszawy. Posłałem do rozpatrzenia między innymi tę sunię, Akorda i tę z Gołkowa. Beka jakbysmy "sprzedali" któregoś z Twoich podopiecznych to może gdyby się zwolniło u Cię miejsce to...:diabloti: Wstepnie zaoferowałem DT dla niej na owczarku bo dla Bidulki niepotrzebny ( podobno dobrze jej w schronisku) z tym ze tak jak tam pisałem fajnie by bylo gdybym miał kogos do pomocy w przypadku wyjazdów ( Kana?) konkretnie chodzi o podrzucanie na dzień-dwa w przypadku wyjazdu z raz -dwa razy w m-cu.[/quote] Ja już się zameldowałam do pomocy. To ile sunia ma w końcu ? Czy sterylka już zaplanowana ? Jak z charakterkiem ?
  6. Kurcze i co tu robić. Pozostaje nam w poniedzialek zadzwonic czy pies jeszcze jest. Może musimy poczekac az spusci z ceny jak zobaczy ze nie sprzedał go na giełdzie.
  7. [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5075/viki3.jpg[/IMG] Inka zmiana kierunku :razz:
  8. Rewelacyjnie to mało powiedziane !! :loveu: Jakby się znały od szczeniaka. Przewracały się turlały, skakały na siebie, śliniły :diabloti: Mam nadzieje ze wyludze jakie zdjęcia z pogoni za lisem zwanym Ina:D
  9. I co się dzieje? Jak sytuacja? Ludzie piszcie bo ja tu z nerwów jajko zniosę :-(
  10. Viki przed chwilą mnie odwiedziła :loveu: Jest cudna! To charto amstaff :D albo whipettostaf :razz: Bawiła się z Inką na całego :p Zresztą dziewczyny na pewno pokażą foty jak pieknie ganiały się, podgryzały te dwa szajbusy :loveu: Ewelina zamień się ze mną na psiaki :diabloti:
  11. No to zdaje relację pierwsza :diabloti: Dziewczyny przed chwilą pojechały. Viki .. gdy ją pierwszy raz ujrzałam pomyślałam ... zając ? chart? ale nie amstaff :P Fryta nie za bardzo pamiętała swoją córkę na początku była troche niepewna i warczała. Tak jak pisałyśmy wczesniej do obcych psów nie jest miła. Ale za chwile się przyzwyczaiła. Nigdy bym nie powiedziała że Viki to córka Fryty :evil_lol: Żadnego podobienstwa prawie :loveu: Mam nadzieje ze doczekamy się jakichś nowych fotek Fryty ;)
  12. No jest co myśleć. Lepszy chyba DT niż hotel. :diabloti:
  13. Ehh mogę pomóc jak tylko potrafię. Mogę zacząć się z nim targować. Coś wymyślić. Ile możemy maks dac ? 300 zł ? On jest we Wrocku tak ?
  14. No więc ja także dzwoniłam. ( nie bijcie ) Podałam się jako córka kobiety która zna ta sklepikarke. Że miałam ON i nie dawno mi zdechł ... takie bla bla i maślane oczęta :D Facet był bardzo miły. Pytałam się co i jak o psie. Podobno pies bardzo super, nie gryzie, bawi się z innymi psami. Nie sika w domu nawet po 10 godzinach zostawiony sam. Jest wyszkolony posłuszny itp. :diabloti: Rodzice rasowi podobno ale że szczeniak jako 8 z miotu nie został mu "podbity tatuaż" :p No i facet nie wie czy on go oszukał czy tak faktycznie jest. Chciał go sprzedać na giełdzie ostatnio to proponowano mu 1000 i 900 zł ale do transakcji nie doszło. Powiedziałam że nie mam tyle pieniedzy niestety. Powiedział"nie ma sprawy załatwimy to " Mówił żebym teraz przyjechała do niego, da mi do niego 2 kagańce, smycz , obroże, posłanie, miski i ryz z miesem ugotowanym dla niego :cool3: Jak nie dzis to jutro. Ogólnie facetowi się spieszyło. Dyktuje : " To weźmie pani te 700 zł czy ile tam pani ma to się na pewno dogadamy, a jak Pani jest córką tej sklepikarki ( lol ) to na pewno tyle od Pani nie wezmę bo ona jak i kierowniczka to moje dobre znajome i Pani dużo nie zapłaci." Jak jak go jutro nie kupię to jedzie z nim na giełde w niedziele. yfff... Może poprosić sklepikarkę zeby powiedziała że to dla niej ? Może oddał by za "kawę".
  15. Jutro wpada Viki z dziewczynami i chłopakami :diabloti: Mamusia się nie może doczekać córci. :loveu:
  16. Może pod umaszczenie tak, ale do akity nie :P
  17. Jeżeli pies pasuje to może być tak że została skradziona, albo "szczęśliwy" znalazca chciał ją rozmnożyć ale coś mu się nie udało. Rożnie bywa :shake:
  18. I jak tam akcja się toczy ? Mam nadzieje że żadne bobasiątko przy okazji się nie wykluło.
  19. [QUOTE]fajnie by bylo gdybym miał kogos do pomocy w przypadku wyjazdów ( Kana?) konkretnie chodzi o podrzucanie na dzień-dwa w przypadku wyjazdu z raz -dwa razy w m-cu.[/QUOTE] Yo Yo Kana Kana :evil_lol: Więcej przeszkód nie widzę :razz: Fajnie nie ? :diabloti:
  20. Dyrektor zmieni kasetę bo się powtarza :diabloti: A dyrektorowi to wierze że tam jeszcze metr śniegu bo dostalam ostatnio foty od kumpla z tamtej okolicy :cool3:
  21. Teraz to już nic. Tylko od dyrektora zależy :diabloti:
  22. Jak się miewa ślicznota? :loveu:
×
×
  • Create New...