Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. W ogole na początku nie chciał reagować na imie. Nie podszedł. Jest strasznie zagubiony... Ale pozniej przez chwile jakby znajome imie poznał.
  2. Znalazłam go! Jest na kokoszkach. Jutro brązowa jedzie po niego! Zaraz wstawie fotki. Pies piękny ale jest przerażony! Obgryza miske od wody i biega w kółko! Nie wie co się dzieje biedny.
  3. No mało mało ale nie widać żeberków ani nic. Po prostu jest troche mała, nie ma mięśni ani nic... Powiedziała że dobra karma i powolne zwiększanie dawki ruchu i się sunia wyrzeźbi. Mogła być trzymana w zamknieciu, na pewno nieodpowiednio karmiona, lub uraz genetyczny czy coś. W sumie bicie także troche musiało sie przyczynić. Ale więcej by nam prześwietlenie powiedziało. Ale co najważniejsze już nie powinno się z tym dziać nic. Dzisiaj niunka jeszcze nie uciekła do korytarza i śpi w swoim łożu :multi:
  4. [B]Hej haj heloł![/B] Byłysmy z Vegą dzisiaj u osiedlowego Veta na szczepieniach. Zaszczepiła ją na wszystkie choroby a także na wścieklizne. Dostała taki śliczny niebieski medalik, że była szczepiona :loveu: O tylnich łapach mówiła tyle że ma luźne więzadła. Ogólnie stan dobry. Małe problemy skórne od zaniedbania. Posmarowała jej na siorstke :p Ta szrama na brzuchu to pępek :lol: Prócz tego wszystkiego i tego że ma wielki brak w socjalizacji ze światem to ok :multi: Przydałoby się zrobić prześwietlenie na te łapki. A Vega obleciana jak zwykle strachem sparaliżowana w gabinecie :evil_lol: Waży 21.5 kg :cool3: Dziękuje Ewie za wpłate na małą!! Wszystkie rozliczenia na pierwszej stronie. :cool1:
  5. [quote name='Pusiakowa']hej:) odrazu poznalam ze to Vega:loveu: to kiedy spacerek?:cool3::cool3:[/quote] A skąd :evil_lol:
  6. Dobra dobra postaram się zapamiętać :D To rozumiem że mam przeprowadzić wizytę?
  7. Hej cioteczki skowronki mnie tu powiedziały, że szukacie kogoś do wizyty przed adopcyjnej ;) Może mi ktoś streścić te 50 stron wątku o niuńce i ludziach zainteresowanych nią? Bardzo chętnie przeprowadze ową wizytę, jeżeli jeszcze pomoc potrzebna :p
  8. Vega dostała cieczki :multi::multi::multi::multi:
  9. No nie ma bo Vega nie nadaje się do adopcji. Mimo że dzisiaj zgrywała taką szczesliwą tak na prawdę nie chce mieć wcale kontaktu z człowiekiem :( A Buck :loveu: zakochana jestem :evil_lol:
  10. Aj tam żadna odmiana ! To tylko małe postępy. Człowiekowi i tak nie ufa jeszcze :shake: Zapraszam na bazarki na pierwszej stronie są wypisane!!
  11. Oj tam podmienilyscie zaraz :P Mówilam zeby takich ładnych zdjec nie wstawiac :P A stół faktycznie za mały ale cały czas jest wojna w domu zeby go wyrzucic i coś wygrac jej nie moge :evil_lol:
  12. Aj tam przemiana :D Na dworzu od jakiegos czasu była trochę weselsza. A dzisiaj przy psie jej odbiło, ale bawić się nie chciał z nią ten siersciuch :evil_lol: Ale niestety w domu powrót wiecznie smutnego psa. Tak a z tym telefonem wczorajszym to mnie zamurowało ... xD Oj ta Natalia :D
  13. [SIZE=1]Vega sprzedana na mięso a posłanko zagarnęłam dla siebie :evil_lol: [/SIZE] Już pisze do ciotki Karoliny smsaaaa gdzie jest! Cioteczki kochane moja kolejna prośba: podrzucajcie i rozgłaszajcie bazarki, bo teraz to piorytet !
  14. No baaa wypaaasss :loveu: Sama bym takie chciała :multi: Ze względu na to, że zajmuje cały korytarz jest w pokoju. 2 razy uciekła ale jak juz ją 3 raz przyniosłam to teraz śpi w nim spokojnie :multi: Czekam teraz na potwierdzenie czy to cieczka. I chciałabym jeszcze poćwiczyć wychodzenie samemu z domu.
  15. Ile jeszcze psów i jakie szukaja DT lub DS?
  16. Ciotka jest ideolo ! Takie wielllgachne :loveu: :multi::multi::multi::multi:
  17. Basia to ta sunia co doddy wstawiła nad moim postem ? Możesz coś wiecej napisac? Gdzie sunia przebywa?
  18. Tak dokładnie jak pisze Karolina ;) Mam nadzieje, że po 15 wstawi nowe zdjęcia i filmiki :cool3: Dziękuje jeszcze raz za posłanko, zabawki i jedzenie :loveu: A co najważniejsze, suni dziwnie powiększyła się pipka i chyba dostanie cieczke :multi: Mam nadzieje, bo to oszczędzi nam kłopotu czy była sterylizowana a blizna widocznie od czegoś innego jest :evil_lol: Madeleine pieniążki doszły bardzo dziękuje! Już wpisane na pierwszą :D
  19. [quote name='Marfi']Niestety to kot wykonał pierwszy krok, podobno rzucił się na Alefa i podrapał mu nos, w tej sytuacji nawet ja dostałabym nerwa :angryy:[/quote] Wiesz mój kot też lubi zaczepiać ale dla zabawy. Kurcze myślałam nad nim i dupa blada bo moja tymczasowiczka dostała cieczki :shake: Trzymaj się biedaku! P.S Przydałyby się lepsze zdjęcia.
  20. Jakie cudo z tego Eighta :D Salva też piękna :evil_lol:
  21. Tak tak ciotka dziękuje na pewno nie bedziemy nic robic na "odpierdziel". a tymczasem zapraszam na nowy bazarek! hopajcie licytujcie! co chcecie :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycze-szelki-odzywki-na-badania-przerazonej-astki-vegi-do-06-08-09-a-142931/#post12691355[/URL]
  22. kochana cioteczko nie nie AA to nie chodziło mi o anonimowego alkocholika :evil_lol::lol: Tylko Aza i Anu w skróce AA :diabloti:
  23. O jaaaa :loveu: Tyson chyba zapamięta tą przygodę i może się uspokoi :evil_lol: Bo jak nie to ciotka Kana da mu prezent w postaci rózgi :eviltong:
  24. Fioneczko dziękuje pieniążki doszły. Zaraz poprowadze rozliczenie na pierwszej stronie, żeby wszyscy wiedzieli :loveu:[FONT=Times New Roman][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]że np nie przepijam tego :evil_lol:[/SIZE][/FONT] Madeleine witam Ciebie serdecznie i dzięki za pomoc. :multi: Cieszę się że moge liczyć na waszą pomoc :loveu: Dzisiaj cioteczka karolina1 przyjezdza i ładnie obfocimy małą we fiolkach i innych kwiatkowych dziwności :D Żeby nie zapeszać zrobiła kolejny postęp. Gdy nic jej nie wystraszy wejdzie aż do moich drzwi czyli na pierwsze piętro :multi: Lecz gdy tylko się spłoszy ...:shake: Zaczeła się także bardziej mnie trzymać na spacerach co mnie bardzo cieszy. Mimo,że nadal udaje, że jej nie interesuje i nie chce mieć ze mną nic doczynienia :evil_lol: Ale gdy idziemy to przerażają ją w[I]ózki [/I]i chowa się wkrzakach. Dzisiaj pójdę pierw spytam się ile to wszystko będzie kosztować i zapytam się jak z tym prześwietleniem itp.
  25. Jedna ciotka z dogo także chce pomóc :multi: Ujawnij się cioteczko :loveu: Czy dla dorosłego psa potrzebne są szczepienia na nosówke itp itd?
×
×
  • Create New...