-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Jeszcze znalazlam dwie foty z wystawy : [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7448/zdjcie001vrb.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6871/kielc.jpg[/IMG] I jak tam Robert? Kielek pojechal do nowego domku? [U]Kochani w schronisku jest identyczna sunia jak Kiel!! Tylko o wiele drobniejsza![/U]
-
Czesc czesc :loveu: Tak bylo ciezko ale codzienne masaże i kilo parowek w kieszeniach pomagają :) No i sama Sabo terapia :lol: Vega musi trafic do domu zaufanowego, dosiwadczonego gdzie nie ma zgielku i halasu. Na pewno musi byc z psami/psem od ktorego wszystkiego po kolei sie uczy. Na wsi sie bardzo dobrze czula nauczyla sie nawet wchodzic i wychodzic z domu kiedy chce. Oczywiscie jak bylysmy tylko ja sunie i babci pies. Przyjechal na chwile takze niespodziewanie wujek ze swoim zboczonym miksem buldozka ktory ciagle na nia chcial skakac a Vega o dziwo zaczela go odganiac zebami :-o Cud sunia :loveu:
-
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8279/zdjcie083z.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2802/zdjcie092.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1719/zdjcie108l.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9210/zdjcie106a.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9781/zdjcie107u.jpg[/IMG] -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kochana a wiec tak :) Tekst do ogloszen zrobie jutro. Dzisiaj padam na pysk po calodniowym pobycie z psami na wsi :loveu: Kontakt moze byc do mnie lub do Ciebie jak Ci wygodniej :cool1: A umowe zrobie i wysle Ci na meila i zobaczysz czy jest git ;) Na wątku Vegi sa zdjecia jak razem bawia sie. [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/219/zdjcie099t.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9954/zdjcie100j.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7755/zdjcie101j.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7352/zdjcie116.jpg[/IMG] Odsun sie bo slonce mi zaslaniasz :eviltong: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1845/zdjcie124p.jpg[/IMG] -
My nie chcemy byc czyste :P [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9210/zdjcie106a.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9781/zdjcie107u.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2263/zdjcie109klf.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4457/zdjcie112d.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3938/zdjcie125.jpg[/IMG] No chyba wam starczy :evil_lol:
-
normalne wcielenie... czyli Vega w roli wiecznie smutnego psa... [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2788/zdjcie094dzp.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8465/zdjcie095.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7539/zdjcie096.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5509/zdjcie098.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7243/zdjcie103.jpg[/IMG]
-
Nad jeziorem juz lapala swoje zawiechy depresyjne. Ale to przez to, ze parenascie metrow obok byl rozbity namiot i bylo kolo niego kilka osob. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4737/zdjcie082.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/272/zdjcie084ifp.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4654/zdjcie085.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6686/zdjcie087.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9100/zdjcie090f.jpg[/IMG] cdn :razz:
-
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/994/zdjcie113q.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7776/zdjcie131.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/923/zdjcie126.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6425/zdjcie143r.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8553/zdjcie141z.jpg[/IMG] Dobra czas nad jeziorko :diabloti:
-
cd : :loveu: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7610/zdjcie136.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7587/zdjcie137bfi.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1400/zdjcie138q.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5884/zdjcie139z.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2373/zdjcie130j.jpg[/IMG] cdn ... :cool1:
-
A to Ci psikus :diabloti: Pojechalismy na caly dzien na wieś.... :razz: Vega momentalnie tam odrzyla. Po godzince zaklimatyzowania cieszyla sie calodniowym pobytem na dworzu, opalala sie i pluskala w jeziorku. No jeszcze zachaczylysmy o jakies torfowisko po kompaniu... woda + piasek = brudno geba Vega :diabloti: Byl zachwycona. Dwa razy nawet pomachala do mnie ogonem. :loveu: Lezalysmy sobie wspolnie na kocyku i biegalysmy po polach :) Dom z ogrodem to istny raj dla niej. A teraz zdjecia, od razu odpowiadam... tak to ten sam pies nie podmieniony :eviltong: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8770/zdjcie128k.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5356/zdjcie111x.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7174/zdjcie120d.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1028/zdjcie127.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/9935/zdjcie129j.jpg[/IMG] cdn...
-
Rodowodowa ONka Gdańsk! - chora skóra i same kości:(...
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Bylismy wczoraj u suni. Sunia zaczela biegac po boksie i nawet szczekac. Wstawiam zdjecia: [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/757/zdjcie056k.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7891/zdjcie057l.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7356/zdjcie058z.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/398/zdjcie059i.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9163/zdjcie061r.jpg[/IMG] -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Juz a nowego kompa to cos skleimy ;) -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Kana replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
To może wpadniecie wszyscy na moją dzielnie :P -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Pisałam Ci smsa :D Ciachana bedzie w czwartek o 18 ;) :loveu: -
Jesteśmy po wizycie behawiorystki. Moze nie bede sie rozpisywac a napisze zalecenia : - dyfuzor z lawendą lub czyms podobnym - masaże - nie głaskanie po głowie - zakładanie podkoszulka - porozrzucanie kiełbasek w kształcie ścieżki po korytarzu i wiele wiele innych których na teraz nie pamietam ;) Ogólnie od 2 dni sunia zaczeła dreptac po korytarzu jak jestem w pokoju. Zaczeła sie powoli otwierać. Niestety sterylizacje musimy przełożyc na przyszłe miesiace/lata. Zmiany chormonalne po sterylce mogą znowu ją cofnąć, lub gdy połączy sobie mnie lub człowieka z bólem. Vega jest jak najbardziej do adopcji. Koniecznie do domu gdzie jest/ są psy przy których się otwiera i od których się uczy normalnego życia.
-
[TCZEW] SHANAI młody, energiczny husky szuka domu!! ma dom
Kana replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Hallo!!! :evil_lol: -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Jutro jade umówić sunie na sterylke. Saba jest bardzo kontaktową sunią. Uwielbia bawić się z dziećmi i z psami. No nie zapominając o kotach :D -
Rodowodowa ONka Gdańsk! - chora skóra i same kości:(...
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
No niestety niunia była w szpitalu zamknięta. Napisałam wczesniej jaka karmę moze jesc, tylko tak mozna jej na razie pomoc. Z Robertem jedziemy na dniach w dzien ja zobaczyc. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jejku jaka ona jest śliczna :( Kurde także daje 20 zł! -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Saba jest psem idelanym ;) Włąsnie jestesmy w odwiedzinach u znajomych. Pieknie bawi sie z suczką znajomej. Saba jest odrobczona, ma ksiazeczke zdrowa i potraktowana frontlinem. Cioteczko kochana mam, załatwioną sterylkę za 250-300 zł chyba taniej juz nigdzie nie znajde. Jezeli bys dała 250 zł reszte juz ja dołoze. Moj numer telefonu 505 917 953. Chciałabym jak najszybciej to załatwic. Czekam na telefon. Pozdrawiam.