Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. U mnie jest kremowy ;) Maluch jest przeslodki. Nie jest nachalny, jest bardzo spokojny i jaki grzeczny :loveu: Caly ranek kaszlal. Wykonczy go to :shake: Dostal zatrzyk i syrop. Obiecane zdjęcia : Slaba jakosc bo robione w nocy. [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5448/zdjcie273v.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2319/zdjcie274.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4890/zdjcie275q.jpg[/IMG]
  2. Schroniska zawiadomione. Calą noc szukalismy ! Przez to sie strasznie pochorowalam. Ostatni raz byl widziany przy jednym barze. Podobno mknie jak burza. Gucio so maly wariat, juz u mnie staral sie wymykac z domu jak tylko drzwi sie otwieraly. Tym razem mu sie udalo... Dzisiaj po pracy bedziemy dalej szukac... Mam nadzieje ze faktycznie jest w okolicy.
  3. Yes off course :cool3: Maluch jest prześliczny :D A taki spokojny, aniolek :evil_lol: Jutro wstawie pare zdjęć. Co do stanu zdrowia, maluch troche pokasluje :roll: Dostaje zastrzyki i syropek . Ogolnie jest w dobrej kondycji fizycznej ale psychicznej :shake: Strasznie zmizernialy ale na widok czlowieka pierw reaguje strachem a potem się cieszy i chce leżec ze mną na kanapie. Strasznie jest wystraszony ale juz my tu z Vegą zdzialamy cuda :evil_lol: Vega dostaka szajby jak tylko go zobaczyla i z niedowierzaniem patrzy jak pies moze tak sie tulic do czlowieka ze az sama zaczela :crazyeye: Teraz maluch spi najedzony :cool3:
  4. [SIZE=5][B][COLOR=Red]POMOCY !!!![/COLOR][/B][/SIZE] [B]Gucio nawial!! Gdy tylko otworzyly sie drzwi Gucio wystrzelil jak z procy na dwor! Pogon byla za nim bardzo dluga przebiegl cala dzielnice! Zniknąl w parku we Wrzeszczu kolo czolgu !! Poszukiwania caly czas trwają! Radio, taxowkarze i ogloszenia są! Maluchu gdzie jestes :placz:[/B]
  5. Jezeli vet tak mowil to mu wierze. Natalia opisala sytuacje Vegi.
  6. hmm faktycznie. to jest w mp4. Moze byc?
  7. W umowie wystarczy umieścic punkt o sterylce na ich koszt do jakiegos okreslonego przez obie strony terminu i pilnowac jak oka w glowie! I dopisac ze jezeli nie zostanie ona przeprowadzona w tym terminie masz prawo odebrac psa.
  8. Jak do suk ? Nie wykazywala zadnej agresji w stosunku do was podczas glaskania przytulania czy tarmoszenia? Nic co by jej sie nie podobalo ?
  9. Jaka piekna! Moge zrobic allegro ? Prosze prosze prosze!!!! :diabloti: Tylko czy ta niunia jest na pewno taka slodka jak piszecie? Jak do kotow, psow ? dzieci ?
  10. Czy zarazaja inne zwierzeta?
  11. Dla Rudej wysylam 20 zl z bazarku. :multi: Czyli razem ode mnie powinno byc 50 zl ;)
  12. Saba jest prawie grzeczna... Prawie z tym wyjątkiem ze od 2 dni zaczela posikiwac gdy ktos wychodzi i zostawia ją na 2 h samą w domu. Zobaczymy.. Moze to przez stres?
  13. Przepraszam ze nic nie pisze :( Szkola, dom, co chwila interwencje i staram sie nadrabiac ten czas Vedze. Iż, az ponieważ Saba od soboty jest w nowym domu poswiecam wiecej uwagi morderczyni posladkow!. Vega ma się świetnie. Pieknie sie ze mną bawi z tym malym wyjątkiem ze podczas biegow czy zabawy strasznie zaczela skakac i gryzc bardzo bolesnie dla radochy. Przed wczoraj mnie tak dziabnela w du... ze do dzisiaj siedziec ledwo mogę :diabloti: Najgorzej jest to ze tego psa nie ma jak skarcic bo mi sie wycofa... W domu zdarzają jej sie dalej wypadki w postaci kupa, siku ;] Do tego polecialam z nia wczoraj do veta bo zaniepokoilo mnie jej oko. I okazalo sie ze ma zapalenie spojowki i bialkowki. Do tego dostala jakiejs alegrii nie wiadomo od czego. Veterynarce nie podoba sie takze lewy ostatni sutek. Moze miec guza lub po prostu mleko co w nie wszytkich jej zeszlo... ciaża urojona? Kupilam jej lekarstwa i antybiotyki na oko i siersc. Poprawa jest taka że Vega nie boi sie obcych :multi: Powoli ale podchodzi do kogos z kim romzawiam i daje sie podrapac czy glaskac. Raz jak czekalysmy na moja znajoma pod sklepem ucieszyla sie gdy wyszla i podeszla do nas :-o Zdjecia porobie jutro a tymczasem mam kilka filmikow .. czy moglby ktos je wstawic ? Bo ja nie umim ... :roll: P.S myśle ze jeszcze chwila i bedzie trza jej szukac nowego domku, strasznie sie do mnie przyzwyczaja i mysle ze powinna do konca otworzyc sie przy nowym i stalym wlascicielu.
  14. W moim podpisie sa 3 bazarki dla suni tylko musi je przesunac mod...
  15. [url=http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/owczarek-niemiecki-ogl1806183.html]Owczarek niemiecki - Ogłoszenia[/url] :roll:
  16. Co z sunią? Gdzie teraz sunia przebywa? Moze jakies nowe foteczki ?
  17. Jeszcze stare brzydkie foty :) Saba na poslaniu Vegi : [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7453/zdjcie259.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7979/zdjcie260f.jpg[/IMG] Droga do nowego domku ;) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8626/zdjcie263b.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5238/zdjcie264.jpg[/IMG] A tu na kanapie w nowym domku : [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1434/zdjcie265.jpg[/IMG]
  18. Blok. 3 pokojowy. Glownie zawsze ktos jest. On pracuje na nocki a ona na dzien. Wiec zadko bedzie sama. Przynajminej poki przestanie niszczyc.
  19. Saba jest w domku u mojego znajomego ktory mieszka w Gdyni. Gdy dowiedzial sie ze mam takiego pieska do adopcji porozmawial z żoną i potwierdzili swoją kandydaturę na domek dla Saby!! :razz: Powiedzialam im ze Saba ma zapędy niszczycielskie. Zapewnil mnie ze mam sie nie martwic, przerabial juz to z poprzednim owczarkiem niemieckim gustującym w kanapy. Do tego ma dwoje dzieci. Dzisiaj juz pojechalismy zawiezc Sabe i podpisac umowe adopcyjną :multi: Saba od razu wszystkich polubila! Spi ze swoimi zabawkami na kocyku. Dostalam przed chwila smsa, ze dom ledwo stoi od szalenstw Saby z mlodszą córką :diabloti:
  20. [SIZE=4][B]Saba w nowym, swoim wlasnym domu !!! :multi::multi:[/B][/SIZE]
  21. O jak slodko wygladaja :loveu: Masz jeszcze duzo takich znajomych ? :eviltong:
  22. Z tego co zauwazylam na spacerach Vega sie mnie juz nie boi. PRzestala sie bac takze ludzi obcych. Podchodzi do nich pierw z dystansem ale sama jest zainteresowana nowa osoba i po jakims czasie przychodzi a nawet merda ogonem :crazyeye: Uwielbia mnie zaczepiać podczas spaceru trącając nosem noge lub zaczepiac podgryzając to co mam w ręku. Lubi takze biegyac z mna i lapac za nogawke albo bawic sie w zaczepianie i uciekanie :D Moge sie na nią rzucić, przewracać ją i tarmosić. Nie boi sie tupotania nóg czy straszenia podczas zabawy. Nie boi sie moich krzykow, dziwnych odglosow i innych takich. Rozumie ze to zabawa i lubi skakac jak 2 miesieczny szczeniak. Bawi sie tak jakby dopiero co zostala oddzielna od matki i uczy sie wszystkiego. Burzy sie takze nie boi. W domu jest tak ze lezy na poslaniu ale chodzi po korytarzu, je juz przy mnie i je smakolyki z reki.
  23. red nie panikuj prosze ;) Pani Grazyna nie raz zajmowala sie bezdomnymi psami ktore ratowala pozniej szukala domu. Mialam takze przyjemnosc rozmawiac z jej mamą. Opowiadala mi jak to jej corka znosila do domu blakajace sie zabiedzone bidy i doprowadzala do ladu. Na pewno sobie poradza... To nie jest jakis niebezpieczny pies. To Majeczka :loveu:
×
×
  • Create New...