Jump to content
Dogomania

Lucky.

Members
  • Posts

    3117
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucky.

  1. Lucky.

    Duffel

    wejść mogła tak o. ale bałam się o nią jak do tych łabędzi pobiegł, bo jednak było ich sporo i mogłu coś jej zrobić :)
  2. przykro mi. (*) człowiek jednak bardzo się przywiązuje...
  3. ja mam rogza M, z flexi do 35 kg. jakość ... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc2000u.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3811/dsc2000u.jpg[/IMG][/URL]
  4. [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_2568.jpg[/url] Kiełbaska :P
  5. ale się naczytałam. :P dla mnie w sumie wygląd ważny nie jest, bardziej zwracam uwagę na osobowość. Byle osoba była czysta ]:->
  6. w sumie to duży plus, że Ares ogolony, bo szybciutko pewnie schnie :P
  7. ja kąpię Meg co miesiąc bo później jest szara, a jak się ją głaszczą to od razu ręcę brudne..
  8. [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3632.jpg[/url] piękne.
  9. o jej, jak nas tu dawno nie było. to czekamy na kabel, i wtedy duuużo zdjęć :P
  10. w matrioszkach jej ładniej :P
  11. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-6lnuHOnWXL8/TfMxSpuDqSI/AAAAAAAADDc/zu6cgAbSVaY/s640/IMG_1446.jpg[/url] jakie śliczne oczka :loveu:
  12. ale dłuuuugi jęzorek :P
  13. ale różnica pomiędzy nimi jest. Miya taka 'kruszynka' :)
  14. [url]http://img857.imageshack.us/img857/3504/dsc0018e.jpg[/url] słodko razem wyglądają :P ten czarny piesek to spaniel ? i on już skakać zaczyna?
  15. a jakbyś sama kupiła jakiś lepszy trymer i ją trymowała ?
  16. Chyba jeszcze kupię jakąś skórkę i może dwie obroże z tasiemek, i dam marcie. [img]http://img851.imageshack.us/img851/584/dsc1982.jpg[/img] Planet [img]http://img709.imageshack.us/img709/5696/dsc01991km.jpg[/img]
  17. w szczecinie dopiero teraz zaczęło padać z tego co widzę.
  18. [img]http://img695.imageshack.us/img695/5726/dsc1902p.jpg[/img] [img]http://img709.imageshack.us/img709/9367/dsc1905v.jpg[/img] [img]http://img714.imageshack.us/img714/3362/dsc1906q.jpg[/img] [img]http://img202.imageshack.us/img202/320/dsc1908x.jpg[/img] 14/14
  19. [img]http://img862.imageshack.us/img862/300/dsc1871f.jpg[/img] [img]http://img834.imageshack.us/img834/717/dsc1881.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/4809/dsc1888i.jpg[/img] [img]http://img585.imageshack.us/img585/4660/dsc1889u.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/1922/dsc1893i.jpg[/img] 10/14
  20. [quote name='Kasi i Lena']Najlepsze życzenia dla Megi.[URL="http://img7.imageshack.us/img7/7192/dsc1831n.jpg"]:new-bday:[/URL] Ach te latające uszy :loveu: [URL]http://img7.imageshack.us/img7/7192/dsc1831n.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Jak ten czas szybko leci... [quote name='Marta_Ares'][url]http://img17.imageshack.us/img17/867/dsc1820fr.jpg[/url] ale ona jest śliczna:loveu: :loveu: :loveu: [url]http://img195.imageshack.us/img195/5449/dsc1837s.jpg[/url] fajne ujęcie;) :loveu: :loveu: więcej zdjęć poprosze!! masz pięknego psa a tak rzadko zdjęcia wstawiasz :([/QUOTE] dzięki. gdybym miała więcej zdjęć to bym wstawiała :) w wakacje będzie więcej. [quote name='kavala']Zazdroszczę takiego morza i takich terenów do biegania. A Megi ma fajną blond fryzurkę ;)[/QUOTE] ja też wszystkim zazdroszczę którzy mieszkają nad morzem, ja byłam tylko jednodniowo. Ale chyba fryzurki się niedługo pozbędziemy. [quote name='Kaja10014'][url]http://img195.imageshack.us/img195/5449/dsc1837s.jpg[/url] rewelacyjna ostrość te kolory :loveu: Masz jakiś filtr?[/QUOTE] body + kit :) miło to słyszeć :loveu: [quote name='cockermaister']Piękne fotki i to morze:loveu:.... mmmm...:loveu::loveu: Megunia śliczności blond panienka :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [img]http://img217.imageshack.us/img217/3071/dsc1842e.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/2691/dsc1843r.jpg[/img] [img]http://img193.imageshack.us/img193/7947/dsc1845e.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/6998/dsc1849g.jpg[/img] [img]http://img829.imageshack.us/img829/3473/dsc1859.jpg[/img] [img]http://img12.imageshack.us/img12/2685/dsc1866i.jpg[/img] 5/14
  21. pokażę, ale nie na psie ]:-> [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/dsc1961b.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5480/dsc1961b.jpg[/IMG][/URL]
  22. wróciłam z wystawy z komletem rogza, planet... :)
  23. a pogoda fatalna ... leje.
  24. mam świadomość o lekach. nie widziałaś mnie na oczy, tym bardziej mojego psa. więc nie wiesz co z nim robię, i jak jej uszy wyglądają po spacerze 3-4 h. jeśli mam pieniądzę to kupuję obroże, na leki również by starczyło. tak jej ucho zazwyczaj wygląda. znalazłam jakieś zdjęcie. [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166996_165993980112983_100001071474146_359941_3263051_n.jpg[/url]
  25. Podobno ma całe uszy sfilcowane. i nie każdy spaniel ma 'strączki" kiedy wejdzie do wody.
×
×
  • Create New...