[quote name='Doginka']Za taka cudną fotę mogę wszystko wybaczyć;-):loveu:[/QUOTE]
dziękujemy :loveu:
[quote name='deer_1987'][url]http://wd8.photoblog.pl/np4/201104/98/92918167.jpg[/url]
ale wpatrzona :loveu:[/QUOTE]
a patyczka, i szczekała żeby go jej oddać :P
[quote name='Kasi i Lena']Cudowna jest.
[url]http://wd8.photoblog.pl/np4/201104/98/92918167.jpg[/url][/QUOTE]
Dziękuje :loveu:
[quote name='Paula03']Śliczna :loveu:[/QUOTE]
A no śliczna, śliczna :P
[quote name='dagaa111']super wyszła na tej fotce :loveu:[/QUOTE]
A dziękujemy :loveu:
[quote name='Tina.Sara']dzień dobry :D
pierwszy raz odwiedziłam i od razu się zakochałam :loveu: ślicznaaaaaaa :loveu:[/QUOTE]
Bry,bry.
Bo ona tylko do kochania :P zapraszamy częściej.
[img]http://img692.imageshack.us/img692/1862/dsc1715n.jpg[/img]
[img]http://img121.imageshack.us/img121/3350/dsc1720o.jpg[/img]
[img]http://img829.imageshack.us/img829/8268/dsc1723i.jpg[/img]