-
Posts
3117 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucky.
-
a ja myślałam, że jakieś zdjęcia Moli z tego wypadu będą. a jeśli można, co się stało z twoim spanielem? Bo kiedyś przeskakiwałam po parę stron w galerii i nie widziałam żadnych szczegółów.
-
Moja M, nie toleruje takich ludzi, ale nigdy nie ugryzła. Najbardziej denerwuje mnie, jak ktoś chce ją pogłaskać, mówię, że nie wolno, a ten dalej swoje, że przecież nic nie zrobi bo to takie łagodne psy...
-
oby to nie było nic poważnego ! Megi przez ponad 5 lat miała jednego kleszcza.
-
A Wy fizjologa nie miałyście ? :))
-
śmieszny ten zmoczony królik :P
-
U nas pogoda w kratkę, rano padało i było pochmurnie, a pod wieczór słońce wyszło. Niby lato, a tutaj tyle deszczu.
-
tak 2,5 cm. 45-65 cm, ale dałam babci do skrócenia.
-
[quote name='deer_1987']Tak pokaz pozniej caly komplet![/QUOTE] Jutro albo we wtorek zrobię, zalezy jak PP działa teraz. [quote name='Paula03'][url]http://img42.imageshack.us/img42/6088/dsc2134.jpg[/url] Śliczna :loveu: Ja jestem chętna ;)[/QUOTE] a dziękuję :) to zapraszam w poniedziałek albo we wtorek ]:-> [quote name='wiki4'][URL="http://img51.imageshack.us/img51/2448/dsc1881p.jpg"]http://img51.imageshack.us/img51/2448/dsc1881p.jpg[/URL] Świetne zdjęcie :)[/QUOTE] Hehe, jeszcze z czerwca. Dawno Cie u nas nie było :) [quote name='dagaa111']piękna Meg :)[/QUOTE] A no piekna. Dzięki :loveu: Mam jeszcze zdjęcia z parku, i wczoraj byłam z M na działce. To powoli będę wstawiała :) Jakieś sprzed wyjazdu, MEgi kapana :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc2129.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1125/dsc2129.jpg[/IMG][/URL]
-
Meg w hunterze po raz drugi, ale mam lepsze zdjęcie. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/153/dsc2277v.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8805/dsc2277v.jpg[/IMG][/URL]
-
piękny wilczek. super takie wycieczki dla psa.
-
jak pięknie razem jedzą. Mi do prawka jeszcze daleko ]:->
-
[url]http://i1215.photobucket.com/albums/cc520/chi232323/DSC_1068.jpg[/url] dwu głowy pies :PP
-
jak tam ładnie jest :loveu: ale wam się "odgryzł" za to skubanie ]:->
-
[quote name='Kaja10014']Fajnie razem wyglądacie :loveu: [URL]http://img42.imageshack.us/img42/6088/dsc2134.jpg[/URL] podoba mi się to zdjęcie :)[/QUOTE] dziękujemy :loveu: mi się wydaję, że trochę poruszone to zdjęcie jest. [quote name='deer_1987'][url]http://img143.imageshack.us/img143/4047/dsc2139u.jpg[/url] sliczna![/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='cockermaister']Piękna Meg :loveu: Świetne ciuchy :cool3::p[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='kavala']:loveu: To w ciebie taka wpatrzona?[/QUOTE] Chyba tak :) Ale dokładnie nie pamiętam, bo miałam jeszcze zabawkę, ale wtedy w ogóle ją nie interesowała. Kupiłam dzisiaj Meg obrożę Huntera i pyszczka, która zgubiła nam się chyba w wiosnę. A w poniedziałek przyjdzie paczuszka od Marty, z kompletem w pacyfki ( smycz + obroża ) i obróżka w sówki. Może zrobię zdjęcia wszystkiego ... :) Chciałby ktoś ? [img]http://img231.imageshack.us/img231/7105/dsc2144t.jpg[/img] [img]http://img29.imageshack.us/img29/5306/dsc2149.jpg[/img] [img]http://img812.imageshack.us/img812/3053/dsc2157p.jpg[/img] [img]http://img546.imageshack.us/img546/2043/dsc2160.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/4886/dsc2163.jpg[/img] 5/5
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Lucky. replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Baw się dobrze na woodstocku ! Też bym chciała pojechać, ale rodzice ... Za rok może dwa :) Szkoda Ozzyego (*) -
Ja też mam tego hiltona. Śliczny jest. Dzisiaj kupiłam jednak huntera. :P [img]http://img850.imageshack.us/img850/5526/dsc2233j.jpg[/img] [img]http://img543.imageshack.us/img543/1475/dsc2237.jpg[/img]
-
ja również czekam na komplet od Marty w pacyfki, i do tego obróżka w sowy, zastanawiam się jeszcze nad kapturkami na niebieskiej taśmie, ale nie wiem... myślę nad hunterem w romby. może na miasto się przejdę i coś ładnego zobaczę.
-
to widocznie musi mieć masę sierści. :) Ja właśnie muszę z moją zejść do 11 kg, bo teraz waży chyba 13,4
-
nie przepadam za takimi żyjątkami. Siostra chyba nawet lubi :) zdjęcia jakieś by się przydały.
-
aaj, śliczne ma te uszyska. I nawet spanielka widziałam parę stron wstecz :))
-
[url]http://img580.imageshack.us/img580/1996/dsc2520k.jpg[/url] Śliczne. Chyba zrzucił na wadzę troszkę :))
-
A Fiolka nie jest trochę przy kości ? Ile waży ? Świetny widok, oglądać taką wiewiórkę z bliska.
-
[quote name='deer_1987'][url]http://img405.imageshack.us/img405/8094/cimg2093q.jpg[/url] Megi :loveu:[/QUOTE] W końcu jakieś zdjęcia :P [quote name='Soko']Pańcia i Megi, obydwie piękne :D moja jest taka gładziutka, a Twoja ma takie niesamowite loczki, śliczniucha :D[/QUOTE] Wtedy była jeszcze bardziej pokręcona bo mokra była. Dziękujemy :loveu: [quote name='Doginka']Masz zajefajne krótkie spodenki:loveu::lol:[/QUOTE] A dziękuję :loveu: [quote name='Maalwi']Straszny wypadek ;( [url]http://imageshack.us/photo/my-images/37/cimg2051s.jpg/[/url] super ciuszki, w moim stylu ;)[/QUOTE] Hihi, dziękuję. :loveu: A ja mam zdjęcia :P Rodzice pojechali do Kołobrzegu w sprawie na przesłuchanie w sprawie tego wypadku, i samochód odwieźć do jakiegoś warsztatu, więc korzystając z sytuacji, wzięłam aparat psa i do parku :) Na zachętę 5 zdjęć :) [img]http://img42.imageshack.us/img42/6088/dsc2134.jpg[/img] [img]http://img810.imageshack.us/img810/5834/dsc2135c.jpg[/img] [img]http://img143.imageshack.us/img143/4047/dsc2139u.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/5340/dsc2140d.jpg[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/1218/dsc2147r.jpg[/img] 5/5
-
hehe, a ja książek tak nie kupuję. za to Megi ma sporą liczbę obróż i smyczy :P też znajomi zadają mi zawsze pytanie, po co tyle mi tego :D może zdjęcia jakieś ?