[quote name='Doginka']Ojej, a co ta świnka tak na tej folii:crazyeye:?[/QUOTE]
u mnie była jakoś 1,5-2h później już dali jej trociny i sianko.
[img]http://wd8.photoblog.pl/np4/201104/98/92918167.jpg[/img]
wybaczcie, że nie zaglądam do innych galerii oraz tutaj bardzo rzadko, ale mam na razie ważniejsza rzeczy na głowie. :)