-
Posts
3117 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucky.
-
[quote name='Aleksandra95']o nowy pisak będzie ? :lol:[/QUOTE] Być może :) [quote name='Illusion']Powiem tyle - jesteś wstręciuchem :eviltong:.[/QUOTE] Oj tam. Taka mała niespodzianka. [quote name='Misia&Ruby']Ech, co ja mam powiedzieć, moja waży 16,5kg! Już nie wiem, jak ją odchudzić :( Próbowałam chyba wszystkiego. Ma bardzo długie, męczące spacery, dostaje mało karmy... Ale Twoja na taką grubiutką nie wygląda... Moja je ok. 25 dag dziennie na 3 posiłki + spacery staram się codziennie, ale zależy od lekcji... Ty farciaro :D Nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę... :)[/QUOTE] Jeszcze nie wiem czy jest czego. :) [quote name='deer_1987']Eh do piatku daleko...[/QUOTE] Trochę, też nie mogę się już doczekać. [quote name='omry']Szczeniaka?! O rany, jak ja Wam wszystkim tych szczeniaków zazdroszczę! Wrrrr! Ile ja mam jeszcze czekać na mojego wymarzonego syneczka? :([/QUOTE] Ja doczekam się drugiej córeczki jeśli wszystko wyjdzie :loveu: [quote name='Molowe']do piątku jeszcze daleko a nie powiesz chociaż tylko czy kolejny uszasty będzie ? :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Niestety nie. Kundelek pospolity. :) I takie pytanie, jakie imię dla szczeniaka, oryginalne. Myślałam o Elegra, Aysit, Bohemika, Ironia, Keiko. Macie jakieś propozycje? Macie jeszcze Megi. [img]http://wd2.photoblog.pl/np1/201110/45/105863361.jpg[/img]
-
ale ma łapeczki mokre :loveu:
-
Wiki ! gdzie są zdjęcia ze spacerku co ? Tak mało ich dajesz :(
-
Muszę Tobie powiedzieć, że albo mi się wydaje, albo robisz ładniejsze zdjęcia :)
-
super, że z Niunią lepiej ! Deer spytam się ciebie bo masz jamniczka to może wiesz. Jak to jest z szelkami u szczeniaków? Mogą nosić, czy nie ?
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/zdjcie0191g.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2620/zdjcie0191g.jpg[/IMG][/URL] 6/6
-
[quote name='Aleksandra95']ona jest taka grubiutka, czy się wydaję. :) ?[/QUOTE] tak mamy problem z nadwagą, w wakacje już ważyła ok. 13 kg teraz myślę że z 0,5 kg jej znowy przybyło, ale zimno się robi, i zapierdziel w szkole ... [quote name='kaskaSz'][url]http://img810.imageshack.us/img810/750/zdjcie0185y.jpg[/url] ktoś chyba kłamie, bo ja tu widzę aniołka a nie szatana :D[/QUOTE] piłeczkę widziała to była grzeczna, jak piłkę dostała to uciekała mi. Dopiero jak ja biegłam w przeciwną stronę to za mną leciała :P [quote name='omry']Ten zielony jednooki to chyba Mike Wazowski, nie? :) Aaa, no chyba że :) Ale ona jest śliczna :loveu:[/QUOTE] Aaa, no tak, aż sprawdziłam :P Bo nawet nie zorientowałam się o co chodzi. Strasznie lubi tą zabawkę, już ledwo co jest :D dziękuję :loveu: [quote name='deer_1987']Jesienna Megi :loveu:[/QUOTE] Juz jesień pełną parą, ale pogoda ma się zepsuć, a tak ładnie było :( [quote name='gops']przyszłam i myślałam że czegoś więcęj się dowiem :eviltong: (czytałam obrożowy). jesienna Megi śliczna :loveu:[/QUOTE] Niżej masz trochę napisane :) dziękuję :loveu: Pojechałam dzisiaj z rodzicami do Auchan z psem, bo pomyślałam sobie, oni pochodzą po sklepie a ją wybiegam psa, bo są fajne tereny. No i tak się stało. Muszę wam powiedzieć, że pies się mnie słuchał :loveu: przychodziła na każde 'do mnie'. Uśmiałam się z niej, bo nie zauważyła kałuży i w nią wbiegła, stanęła i patrzyła się na mnie 'Ada, co się stało, czemu tu jest mokro'. Muszę Wam powiedzieć, że przed wypadkiem jaki mieliśmy, Meg wbiegała z radością do samochodu, a teraz udawała, że go nie widzi, i omijała łukiem jak miała wejść, i musiałam ją na ręce wziąć i wsadzić... No nic, trzeba będzie nad tym popracować. Jako, że widzę zainteresowanie z wątku obrożowego. Dalej potrzymam was w niepewności. Jedynie co powiem to to, że w piątek być może już będę miała szczeniaka u siebie, nie żadne pseudo, ale nie chcę więcej pisać, żeby nie zapeszać. No i mam zdjęcia, komórkowe, ale są :D [img]http://img534.imageshack.us/img534/4387/zdjcie0186m.jpg[/img] [img]http://img32.imageshack.us/img32/2716/zdjcie0187dh.jpg[/img] [img]http://img835.imageshack.us/img835/6503/zdjcie0188x.jpg[/img] [img]http://img714.imageshack.us/img714/7356/zdjcie0189001.jpg[/img] [img]http://img97.imageshack.us/img97/2096/zdjcie0190n.jpg[/img] 5/6
-
dzięki dziewczyny. czytałam kiedyś, że szczeniaki nie mogą nosić szelek. no nic jak coś to będziemy na zmianę nosić. Molowe być może, ale jeszcze nic nie powiem, bo nic nie jest pewne.:)
-
dogomaniacy, powiedzcie mi jak to jest ze szczeniakami i szelkami. czytałam różne opinie na ten temat w wielu miejscach i dalej nie wiem, czy można sobie na takie pozwolić.
-
czemu tylko dwa ? :(
-
[quote name='omry']Ja od roku staram się zrzucić 10 kg :D Chcesz, to Ci oddam, chociaż te 2 kg :) Megi jest boska i pięknie masz w pokoju. Też chciałam taki dywanik do mojego jasno-fioletowego królestwa, ale ze szczurami to nie przejdzie :lol: Ale tak biednego Majkiego męczyć to nie ładnie :D[/QUOTE] Chętnie przyjmę te 2 kg :P Chociaż teraz zima idzie to może przybędzie mi trochę tłuszczyku :P Ja miałam mieć zielony dywan, ale ten pasował mi do ściany bardziej, a byłoby za zielono. jakiego majkiego ? :) [quote name='cockermaister']Megi siwieje już ?? piękna jest :loveu:[/QUOTE] jak widać po zdjęciach, trochę tak. już ponad 5 lat ma :) dziękuję :loveu: [quote name='Aleksandra95']Śliczna ona jest. :loveu: znam taką dziewczynę,która z twarzy jest do ciebie bardzo podobna. :p[/QUOTE] dziękuję :loveu: hehe, wiele ludzi jest do siebie podobnych. Ja osobiście nie poznałam takiej osoby :D [quote name='darii_iia']Pięękna Megiśka. :) Łee, to jesteś ode mnie o rok starsza. :eviltong:[/QUOTE] dziękuję :) oj tam, oj tam :) [quote name='omry'][B]Lucky[/B], mam brata w Twoim wieku! Fajny, chyba :D[/QUOTE] a ja już w związku od ponad roku :P [quote name='deer_1987'][url]http://img442.imageshack.us/img442/8262/dsc3185.jpg[/url] rozwale :D[/QUOTE] Przychodzi do mnie z pluszakami, żeby się przeciągać, a wczoraj się obraziła bo zamiast zająć się nią, robiłam jej zdjęcia :P [quote name='Doginka']Ale Megi pięknie wychodzi na fotach:loveu: A to jest cudeńko:loveu: [url]http://img803.imageshack.us/img803/3586/dsc3175.jpg[/url][/QUOTE] dziękuję :loveu: [quote name='Paula03'][url]http://img21.imageshack.us/img21/4856/dsc3184n.jpg[/url] Ale ma minę :D:D[/QUOTE] nie wiem czemu, ale ona zawsze jakąś minę na zdjęciach strzeli :P byłyśmy dziś na spacerku. Meg się wyszalała, a ja nakrzyczałam. normalnie szatan nie pies. nie wiem co w nią wstąpiło, non stop mi uciekała. rzucałam jej piłkę, biegła po nią, skręcała przede mną i uciekała. byłyśmy w takim miejscu, gdzie zbyt dużo ludzi nie ma, ale spotkałyśmy panią ze sznaucerem olbrzymem, która z odległości ok. 50 m puściła swojego pieska ze smyczy. strasznie się przestraszyłam, dobrze, że pies był nastawiony pokojowo. Megi się wybiegała więc dobrze. Mam dla Was jakieś zdjęcia, mam też filmik, ale załadować się nie chce... [img]http://img411.imageshack.us/img411/6585/zdjcie0184ss.jpg[/img] [img]http://img810.imageshack.us/img810/750/zdjcie0185y.jpg[/img]
-
czekam na zdjęcia !
-
a w końcu będziesz brała Foxiego do siebie do Łomży czy nie ? [url]http://img651.imageshack.us/img651/2603/img4510ha.jpg[/url] śliczny
-
uwielbiam zdjęcia psów przed i po. miło się ogląda takie zdjęcia :)
- 21590 replies
-
a jak Niunia na takim długim spacerku ?
-
pięknie jej w szeleczkach ! gratuluję wygranej :)
-
ale się pięknie bawią :loveu: a czemu tak mało zdjęć tego kundelka ?
-
super się czyta, jak Sherry taka grzeczna dla Peppara jest :loveu: ale skoczna sunia z Sherry :)
-
[img]http://img442.imageshack.us/img442/8262/dsc3185.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/452/dsc3189j.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/9682/dsc3190f.jpg[/img] 8/8
-
[quote name='omry']Jak dla mnie to jesteś o rok, choć prędzej o dwa lata młodsza ode mnie. Trzecia gimnazjum? :) Fajne zdjęcia i fajna, szczuplutka laska z Ciebie :)[/QUOTE] trafiłaś:) kurcze, staram się przytyć, ale mam taką przemianę materii, że nie daję rady ... :) [quote name='deer_1987']Ale sie ladnie usmiechasz :)[/QUOTE] dziękuję :loveu: [quote name='Aleksandra95']nogi. :loveu:[/QUOTE] jak dla mnie są za chude ... [quote name='ania90']ladne fotki:) zapraszam do nas[/QUOTE] dziękuję :) jak będę miała dłuższą chwilę to zajrzę! :) [quote name='Doginka']na fotkach to wyglądasz góra na 14 lat:loveu::lol:[/QUOTE] 15 mam :P [quote name='darii_iia']Wyglądasz na osóbkę w mym wieku...ale wszyscy mi mówią, że wyglądam starzej...więc do mnie porównywać nie będę. :D Stawiam na 14. :)[/QUOTE] wyżej masz odpowiedź. :) [quote name='Paula03']Ładna jesteś :)[/QUOTE] dziękuję :oops: [img]http://img204.imageshack.us/img204/8418/dsc3171o.jpg[/img] [img]http://img841.imageshack.us/img841/6544/dsc3172c.jpg[/img] [img]http://img803.imageshack.us/img803/3586/dsc3175.jpg[/img] [img]http://img412.imageshack.us/img412/3059/dsc3181vj.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/4856/dsc3184n.jpg[/img] 5/8
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Lucky. replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
ale super :loveu: świetnie razem wyglądają :P niech się zdrowo chowa :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
to jest coś podobnego jak pies np. ma przodozgryz, też jest petem bodajże, ale niech wypowie się ktoś kto siedzi w wystawach i na tym bardziej się zna.
-
a co jest nie tak, że jest petem ?