Jump to content
Dogomania

Lucky.

Members
  • Posts

    3117
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucky.

  1. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05418640x480.jpg[/url] ale ona ma pozycje do spania :P ten filmik z kotek i bullowatym jest genialny. :loveu: chociaż myślałam, że w pewnym momencie kota nie będzie :P zadziora mały :P
  2. ale świetna grzywka ! I ja będę kolejna, powiem, że Gram bardziej mi się podoba :)
  3. [img]http://img198.imageshack.us/img198/9968/dsc3002j.jpg[/img] [img]http://img713.imageshack.us/img713/4507/dsc3005c.jpg[/img] 7/7 I na tym się kończy :)
  4. [quote name='Misia&Ruby']Nie chcę się czepiać, ani nic, ale czy ten kołowrotek nie jest za mały? Bo dla myszek minimum to 17cm średnicy, to dla syryjczyków raczej musi być jeszcze większy.[/QUOTE] mi się wydaje że on ma jakoś 20-21 cm ale ręki sobie uciąć nie dam. Może jak będę coś z klatką robiła to kupię jeszcze większy :) [img]http://img714.imageshack.us/img714/1678/dsc2982.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/6508/dsc2986i.jpg[/img] [img]http://img41.imageshack.us/img41/8241/dsc2988j.jpg[/img] [img]http://img851.imageshack.us/img851/3154/dsc2992a.jpg[/img] [img]http://img5.imageshack.us/img5/4052/dsc2996s.jpg[/img] 5/7
  5. [quote name='deer_1987']To bedziesz miec ladnie w zielonym pokoju :loveu:[/QUOTE] już mam :) bardzo, bardzo mi się podoba. ciemne meble świetnie komponują się z zielenią i fioletem :loveu: na zdjęciach Megi będzie trochę go widać :) [quote name='Molowe'][B]Lucky. [/B] tak tylko pytam z czystej ciekawości :eviltong:[/QUOTE] ok ok :P przecież nic się nie stało :P [quote name='wiki4']Ja wycięłam dwa kwadraty z bluzki i zszyłam żeby się nie pruło. Ew. na górę możesz przyszyć polarek :) [URL="http://img263.imageshack.us/img263/7146/zdjcie0166nv.jpg"]http://img263.imageshack.us/img263/7146/zdjcie0166nv.jpg[/URL] Ładną masz tę miseczkę. Ona jest z porcelany? Bo szukam i nie mogę takiej znaleźć ;< [URL="http://img268.imageshack.us/img268/6186/zdjcie0171r.jpg"]http://img268.imageshack.us/img268/6186/zdjcie0171r.jpg[/URL] Ahahaha :evil_lol:[/QUOTE] Już zrobiłam hamaczek z wątku "zrób to sam" na gryzoniowym. tak o wygląda : [img]http://img820.imageshack.us/img820/8320/dsc2975m.jpg[/img] Nie mam pojęcia z czego jest ta miseczka, ale chyba jest z porcelany. Wcześniej służyła nam jako miseczka do jedzonka, teraz do wody :) Hehe, znęcam się jeszcze bardziej nad psem :P [quote name='Ewa&Duffel']Jaki tam wielki ten kaganiec, mógłby spokojnie być jeszcze większy, ale taki też nie jest zły ;) Ja też ostatnio chciałam taki plastikowy kupić Dufflowi, żeby mieć zamiennik fizjologa, który jednak jest strasznie duży i bardzo nieporęczny, ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć na niego rozmiaru...[/QUOTE] Dla mnie też on duzy nie jest. Patrzyłam na to czy będzie mogła jako tako dyszeć. Ja chciałam wziąć rozmiar 5, ale uciskał ją na dole pod gardełkiem. U nas sporo tego jest, ja szukałam odpowiedniego rozmiaru chyba 2 h, bo były same duże albo malutkie. A ja się pochwalę, że mam już pokój :P Bardzo mi się podoba, brakuje mi jeszcze małego biurka :) Dzisiaj spotkałam tą panią z psem co opisywałam wcześniej, mam do niej podejść jak będę miała chwilę wolnego po numer telefonu, nic więcej nie piszę :) A zaraz dodam zdjęcia, tylko z psem wyjdę :)
  6. to dobrze, że już się goi. człowiek się strasznie martwi jak coś z psiurem nie tak.
  7. [url]http://img714.imageshack.us/img714/5663/obraz006yw.jpg[/url] gimnastykuje się :P
  8. [url]http://img97.imageshack.us/img97/5166/dscn9826c.jpg[/url] ale miłość :loveu:
  9. deer - a co się dzieje teraz ? :( zdrówka dla Niuni :( ja tu widzę Twojego Tzta czasem, a ciebie odkąd zaglądam nie widziałam :P
  10. Hej Maalwi :) ostatnio patrzyłam na bazarek taks, i masz jeszcze za smycz wpłacić a jak nie to chyba na czarną listę dogo pójdziesz. :) Gratulujemy championa pl :) i czekam na zdjęcia znad jeziora.
  11. [img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/297459_272637216090378_126294664057968_945310_1807040095_n.jpg[/img] Nowy zielony rogz :)
  12. Lucky.

    Duffel

    [url]https://lh5.googleusercontent.com/-RXiR70C_rQk/Tmj7gSg3_6I/AAAAAAAAG6Q/74D67tf-D-E/DSC02521.JPG[/url] jejku, ale śliczne :loveu:
  13. a jak Fifka i Lenka reagują na szczurasy ? świetne zwierzaki. ja się zdecyduję na myszki jak chomik odejdzie, ale mam nadzieję, że jeszcze długo pożyje :)
  14. Lenka ma taki słodki pysio :loveu: Fifce ładnie w jelonkach :) fajne połączenie :)
  15. ja tam się cieszę, że jeszcze zielono jest :) nie masz więcej zdjęć Foxiego ?
  16. [img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/320613_270840822936684_126294664057968_938461_295216747_n.jpg[/img] Nowy wzorek rogza.
  17. mi się nie wyświetla to w rawach.
  18. u nas jeszcze tyle liści nie ma, ale prawdę mówiąc czekam na śnieg, bo wolę go od deszczu ... chociaż dziś słoneczko świeci, ale pogoda typowo jesienna, już nie jest tak ciepło...
  19. ale Tora jest piękna :loveu: a koleżanka, rzeczywiście trochę źle podchodzi do całej sytuacji ..
  20. ja nie mam nic zielonego. mi się podoba :)
  21. Lucky.

    Duffel

    trochę kolorki mają przesycone te zdjęcia, albo ja mam coś nie tak z monitorem :) te ze szkolenia super :) pokaż zdjęcia jak wasze juliusy przyjdą :)
  22. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/zdjcie0174e.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7848/zdjcie0174e.jpg[/IMG][/URL] Może być taki kaganiec, który będzie używany do komunikacji miejskiej ew. do parku kiedy strać/policja będzie w pobliżu ?
  23. [quote name='Aleksandra95']chyba większa.:)[/QUOTE] nasza to min. dla chomika, ale na większą nie mogę sobie pozwolić na razie:) [quote name='Illusion']Czasami takie decyzje nie są najgorsze, ale wiadomo, lepiej dobrze przemyśleć sprawę ;). Meg wygląda w tym namordniku jak Hannibal Lecter :evil_lol:.[B][URL="http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=8&ved=0CFkQFjAH&url=http%3A%2F%2Ffacet.wp.pl%2Fkat%2C1007819%2Cwid%2C11445530%2Cwiadomosc.html&rct=j&q=hannibal%20lecter&ei=kTR6TtDLNcbLswbA5ZC4Dw&usg=AFQjCNGDXfR2Q7avpo-SD4aOyyfwXbYG4w&sig2=gMplN5x7bcEMtaDUC6xHrw&cad=rja"][I][/I][/URL][/B][/QUOTE] Teraz w sumie trochę żałuję, ale z drugiej strony nie mogłabym mieć swojego wymarzonego rasowca, bo 3 pies to za dużo :) [quote name='magdabroy']Biedactwo :([/QUOTE] Nie wiem czy biedactwo, na razie sobie wyklikamy, że kaganiec nie jest zły. Ale do parku wolę go mieć przy sobie, w razie innych psów, zresztą ostatnio kręci się tam policja i straż miejska, panią z mixem owczarka spisali, chociaż pies nie był dużo większy od spaniela i był na smyczy. [quote name='Kasi i Lena']Ale wielki kaganiec:) Czasem takie pochopne decyzje są super, gdyby nie moja nieprzemyślana (tzn. zastanawiałam się kilka minut czy brać Fifkę co prawda tylko na tymczas) decyzja to bym do tej pory miała pewnie jednego psa. A tak mam mojego ukochanego łaciatego potwora.[/QUOTE] Ja teraz żałuję, rodzice na pewno by nie kazali oddać szczeniaka, bo szkoda by im było, a mama jak to mama szybko przywiązuje się do zwierzaka, tata popiera mamę zawsze ]:-> Kaganiec wzięłam rozmiar większy, żeby mogła sobie spokojnie ziajać czy napić się wody. [quote name='Doginka']A ja Ci powiem NIE PODEJMUJ POCHOPNEJ DECYZJI!;-)[/QUOTE] Gdybym podjęła pochopną decyzję, na pewno nie mogłabym sobie pozwolić na trzeciego, wymarzonego psa... ale chciałabym za ukończenie szkoły z dobrym świadectwem dostać taki prezent, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. [quote name='Molowe']czemu Megi musi nosić kaganiec ?[/QUOTE] Musieć nie musi, bo nad nią panuję, ale kiedy jesteśmy w parku jest dużo osób, z dziećmi, z psami no i policja i straż miejska, gdybym mandat dostała musiałabym płacić za swoje pieniądze, więc wolę żeby miała czasem na pysku kaganiec, chociaż rzadko go nosi. [quote name='Doginka']Pewnikiem jest "śmieciarką":roflt:[/QUOTE] Tutaj mogę się pochwalić, że Meg nie zjada takich 'pyszności'. Ale odpowiedź jest wyżej :) Ja sobie choruję, pies na razie nie ma dłuższych spacerków... Tylko 30-60 min. Ale dajmy radę. Od poniedziałku zaczyna mi się remont w pokoju. W końcu będę miała swój zielony pokój *_* Czekamy jeszcze na szafkę która przyjdzie za ok. tydzień do 3. Na razie jest tylko bałagan, powyciągałam wszystkie rzeczy z biurka, większość poszła do sąsiadki i na śmietnik. Więc ja 'wynoszę się' do babci na tydzień, wrócę kiedy będzie pięknie zielono :D Zabieram ze sobą psa i chomika. Jakieś zdjęcia z dzisiaj. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/zdjcie0176i.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9782/zdjcie0176i.jpg[/IMG][/URL] Proszę zakagańcowaną bestię :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/zdjcie0173a.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2131/zdjcie0173a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0175m.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2929/zdjcie0175m.jpg[/IMG][/URL] Pzdr :)
  24. jak ja bym chciała żeby M była spokojna co do Marysi :) Jedynie nie powarkuje jak mam ciastko...
×
×
  • Create New...