Jump to content
Dogomania

Lucky.

Members
  • Posts

    3117
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucky.

  1. ale piękności ! czekam na reszte :loveu:
  2. super. ja pamiętam, zgrozą dla mnie były wszystkie strefy, tym bardziej z bardzo wolnym psem wtedy. zazdroszczę Wam sprzętu, bo wolałabym się 'dokształcić' z osobami bardziej w moim wieku, niż 30-40 letnimi :P
  3. ale Eris spokojny jest ! nie powarkuje czasem na małego ?
  4. zawsze można to odpruć :) i smyczy nie będzie. jak znajdę u mnie gdzieś w zoologu to chyba kupię, bo zielone i różowe chyba są :loveu:
  5. to czekamy na zdjęcia ! w zielonym wieżowcu :P
  6. a dostaje jakieś tabletki na stawy ? może by pomogły :)
  7. ooo, to mieszkamy bardzo blisko siebie :)
  8. byłaś może dzisiaj z Erisem jakoś po 19 koło kościoła dominikanów ? :> bo ślicznego białaska widziałam.
  9. to chyba jest guma, ja przynajmniej tak mam w moim plastiku.
  10. o kurcze, ale słodki :loveu: przepraszam, ale nie moge na razie cofnąć się parę-paręnaście stron, skąd go masz ? ;>
  11. grubasek z Lumpka :loveu: u mnie sąsiadka miała strasznie spasionego kota, ważył chyba 11 kg ...
  12. Lucky.

    Duffel

    ale narobiłaś tych zdjęć na obozie :loveu: tereny tam genialne były !
  13. widziałam wcześniej psiaki, później widoki z samochodu, a teraz chcę Niunię i Sherry :loveu:
  14. [url]http://img51.imageshack.us/img51/1490/64580908.jpg[/url] o jej, śliczne :loveu:
  15. mój tata bardzo chce akwarium duże, ale mama stanowczo mu odmawia :P Deer zdjęcia może jakieś ? ; >
  16. gratulujemy :) przeczytałam prawie całą dyskusję, i ja również uważam (po zdjęciach ), że twoje psy nie są spasione, a idealne. Tak to jest jak ktoś ocenia psy po zdjęciach, a na żywo ich nie widział.
  17. i to jest prawda. Z seminariami i treningami. Chodziłam jakiś czas, było 5-6 psów, ja w ciągu dwóch godzin, przebiegałam z M dwa razy torek a resztę przesiedziałam. Czekam na fotki Ruby :)
  18. a ja ostatnio czytałam, że gryzonie ( chomiki ) nie mogą jeść za bardzo sałaty bo teraz są mocno pryskane i może to im zaszkodzić... nie wiem ile w tym prawdy.
  19. [img]http://img706.imageshack.us/img706/5291/dsc3319h.jpg[/img] [img]http://img851.imageshack.us/img851/8223/dsc3320b.jpg[/img] 12/12
  20. [img]http://img24.imageshack.us/img24/1729/dsc3292l.jpg[/img] [img]http://img585.imageshack.us/img585/2918/dsc3312.jpg[/img] [img]http://img812.imageshack.us/img812/34/dsc3316g.jpg[/img] [img]http://img17.imageshack.us/img17/963/dsc3317k.jpg[/img] [img]http://img809.imageshack.us/img809/7590/dsc3318w.jpg[/img] 10/12
  21. [quote name='Soko']Chyba za chwilę to skomentuję bo jak na razie to tylko się śmieję ;)[/QUOTE] na żywo to wygląda jeszcze zabawniej :P Mała biega po Megi, pod Megi, obok Megi :P [quote name='omry']Jak dla mnie pies nie powinien być sam. Świetnie, że macie malutką :)[/QUOTE] oj duzo weselej jest. [quote name='Paula03']Ale wariują :D:D:D[/QUOTE] szkoda, że na razie tak rzadko :P [quote name='Marta_Ares']z dwoma psami jest dużo weselej :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] no pewnie, chociaż nie zawsze jest wesoło :P [quote name='Molowe'][url]http://img155.imageshack.us/img155/2378/dsc3280.jpg[/url] mały dentysta :D [url]http://img838.imageshack.us/img838/2743/dsc3257.jpg[/url] pobawww się ze mnąąą prossszeee :)[/QUOTE] Megi ją strasznie zaczęca do zabawy, ale Mini nie zawsze wie o co chodzi, a jak Mała chce się bawić z Megi to ona na nią warczy... [quote name='Misia&Ruby']Cudowne masz maleństwo :loveu: Niech się zdrowo u Ciebie chowa ;)[/QUOTE] dziękuję :loveu: [quote name='deer_1987']Ale mala ja zaczepia :D[/QUOTE] obydwie się zaczepiają :P [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]gratulacje :multi: super że się tak ładnie bawią dziewczynki :loveu: Niech sunia rośnie zdrowo :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] dziękuję :loveu: [quote name='kaskaSz']Megi tylko uszy podskakują :D Super zabawa, a co do warczenia to myślę, że z biegiem czasu mała zrozumie, że na pewne strefy należące do Megi się nie wchodzi :D[/QUOTE] mam nadzieję, ogólnie przez weekend byłam u babci z psami, to się bawiły, nawet raz czy dwa spały obok siebie. wróciłam do domu to M odbiło, łaziła po całym mieszkaniu i buczała. [quote name='Kaja10014']Pasuje do małej Mini :) Świetnie się bawią! :)[/QUOTE] i tak chyba zostanie :) dziękuję ! [img]http://img841.imageshack.us/img841/1715/dsc3285v.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/5818/dsc3288m.jpg[/img] [img]http://img840.imageshack.us/img840/811/dsc3289.jpg[/img] [img]http://img4.imageshack.us/img4/5425/dsc3290a.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/7883/dsc3291lk.jpg[/img] 5/12
  22. marchewkowy - świetnie wygląda ! :loveu:
  23. przejrzyj proszę tą galerię, może sobie uświadomisz, że z westem też można dużo wypracować. [url]http://www.dogomania.pl/threads/75225-zbzikowana-galeria[/url] bo mi ręcę opadają jak czytam co ty wypisujesz.
  24. oj u mnie też pewnie Meg byłaby ropieszczana jakbym ją z rodzicami w domu zostawiła i wyglądałaby jeszcze gorzej niż wygląda teraz ... :P
  25. [img]http://img508.imageshack.us/img508/958/dsc3278z.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/2378/dsc3280.jpg[/img] [img]http://img838.imageshack.us/img838/9803/dsc3284n.jpg[/img] 13/13
×
×
  • Create New...