[quote name='danka4u1']Znowu muszę komuś zazdroscic, że pozna mojego faworyta wirtualnego. Nie pamietąm, czy byłas u Rudej na wątku; tez z Obornik- juz prawie miałam psinę w zasięgu ręki, bo zgłosiła się dziewczyna z Rybnika...dobrze, ze po sprawdzeniu domku pies pojechał do domu odpowiedzialnego, ale ja ...przeżyłam zawód okriony.
Byłam na wątku Julka z Twojego podpisu, ale nie doczytałam sie, czt zrobiłyście to ogłoszenie w moim Psie?
Jesli byłaś u Rudej, to wiesz, dlaczego pytam.[/QUOTE]
nie, Julek nie ma ogłoszenia w Moim Psie.
a u Rudej nie byłam..