-
Posts
1134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga&Ganja
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o krzyczeć będzie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no bo jak to tak można nie odwiedzić, no! :mad: no dobra, wybaczam! :cool3: jak tam zdrówko? ;)
- 78403 replies
-
Hej! :multi: no co tam u was? coś się nie odzywacie... :roll:
-
a teraz szybko i z trudnością zrobiłam zdjęcie kitce. ;) [url]http://i44.tinypic.com/32zkphz.jpg[/url] [url]http://i42.tinypic.com/wmmdcp.jpg[/url] [url]http://i44.tinypic.com/bfrgac.jpg[/url]
-
Fotki z dzisiaj z rana. :roll: tu jestem jeszcze w papilotach. :lol: masz. :cool3: [CENTER][url]http://i42.tinypic.com/30kdi8i.jpg[/url] [url]http://i44.tinypic.com/15gsc91.jpg[/url] [url]http://i43.tinypic.com/2mx0fus.jpg[/url] [url]http://i40.tinypic.com/4v1s1w.jpg[/url] a to już normalne. ;): [url]http://i44.tinypic.com/awumn7.jpg[/url] [url]http://i43.tinypic.com/i69zf5.jpg[/url] [SIZE=1]wiem, że można tylko 5.[/SIZE] :roll: [/CENTER]
-
[quote name='halgre58'][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: hehe... mówisz ??? no, to zobaczymy - może jutro zabiorę aparat do parku ... :evil_lol: jak tak mówisz ...[/B] :evil_lol::eviltong:;)[/quote] no ja ci mówię! mówię ci. :lol: weź, weź ten aparat i foć zdjęcia swojego modela. To będzie samotna sesja. :lol::cool3:
-
[quote name='Cortezik_82'] No pochwal sie:lol:[/quote] właśnie nie ma czym się chwalić... :roll: wczoraj poprosiłam siostrę, żeby zrobiła mi papiloty. to ona mi zrobiła, ja później poszłam z tym spać. rano wstaję i idę do łazienki, żeby to ściągnąć. wszystko to zdjęłam i "nigdzie dzisiaj z domu nie wychodzę!". Wyglądam strasznie, ale zrobiłam sobie kitkę taką malutka i już jest lepiej. Mogłabym sobie umyć te włosy, ale nie mam za bardzo czasu, bo za chwilę mam dostać telefon i wychodzę z domu. :p
-
hej, hej, hej! :multi: no co tam? co się nie odzywasz? :mad:
- 78403 replies
-
Ja jestem, jestem! ;) Fotki jakieś by się przydały... :roll:
-
Hej! :multi: no co tam? ;)
-
Napisałam do Agnieszka wiadomość na pw. Zobaczymy, czy odpisze... Do mnie też ostatnio nie zaglądała, to ja tu przyszłam i Agi nie ma. Co jest???
-
[quote name='Cortezik_82']Cześć:multi: Odezwałam się tylko pewnie ten post już dawno gdzieś w tyle...:evil_lol: Dzięki:loveu:u nas wszystko w porządku.[/quote] no ja wszystkim odpowiadałam na posty, to raczej twojego nie zauważyłam... :eviltong: no, ale dobrze, że u was dobrze. :lol:;) nie zgadniesz, co zrobiłam z włosami. :evil_lol:
-
cześć! :multi: odezwałabyś się u mnie, a nie! :mad: no co u was? ;):eviltong: [url]http://img223.imageshack.us/img223/1548/dsc09029kopia.jpg[/url] hahaha. :lol: ale zabawa. :lol: [url]http://img218.imageshack.us/img218/1082/dsc09038a.jpg[/url] eee? :roll: = :lol::lol::lol::lol::lol: [url]http://img216.imageshack.us/img216/6797/pict6601.jpg[/url] jaki słodziak! :loveu:
-
Sama nawet nie zauważysz, kiedy ci ją ukradnę. :diabloti: i znowu pikne foty. :cool3: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz290-1.jpg[/url] "hmm... trochę inna woda, co pańcia mi daje... hmm... mineralna! z witaminkami!! no to pańcia ma przechlapane! a mi takie świństwo w domu karze pić..." :evil_lol::evil_lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz295.jpg[/url] hahaha. :lol: co za minka... [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz278-1.jpg[/url] "ach, jaka ze mnie dameska!" :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='halgre58'][B]Cześć :multi: A jakoś teraz chodzę do parku bez aparatu...;) Nikt specjalnie się ostatnio nie pokazuje oprócz nas, Morfiego i Hektorka (ci, co ich zacytowałaś właśnie). Nic się ciekawego nie dzieje, wiosny też nie widać ... Smutno i ponuro :roll: nie ma co focić :shake: [/B][/quote] a tam... głupoty gadasz! :cool3: swojego tam foć! :cool3:
-
To jeszcze macie troszkę fotek Ganji! :lol: i znowu kopie. :lol:: [IMG]http://i44.tinypic.com/2a82f4m.jpg[/IMG] śpiewa :lol:: [IMG]http://i42.tinypic.com/o6ivsw.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/153s0ex.jpg[/IMG] schowała się. :lol:: [IMG]http://i41.tinypic.com/28a1cly.jpg[/IMG] niucha. ;): [IMG]http://i41.tinypic.com/kbpr7o.jpg[/IMG] no to chyba [COLOR=Green][B]KONIEC[/B][/COLOR]!
-
Dobra, to i ja odświeżę wam pamięć. :eviltong: u mnie jak zwykle przerobione jakoś... :roll: [IMG]http://i43.tinypic.com/3499pnr.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/29kyzx1.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Aga&Ganja replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Hej! widzę, że foty są! ;) a to dobrze... :cool3: a co u was? ;) [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC01060.jpg[/url] uśmieszek! ;) [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC01044.jpg[/url] hahaha :lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC01053.jpg[/url] :lol::lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC01059.jpg[/url] cudo! :loveu: -
Hej! ;) z tym frisbee, to na pewno dasz sobie radę! ;) a sarenki bardzo ładnie się prezentują. ;) [url]http://images45.fotosik.pl/92/94cc37f2b3175daf.jpg[/url]
-
i jeszcze trochę pomęczę was tą [COLOR=Green][B]przyrodą[/B][/COLOR]. :cool3: [COLOR=Black][IMG]http://i40.tinypic.com/vzyotl.jpg[/IMG] Ślimak, ślimak wystaw rogi. Dam ci sera na pierogi... Jak nie sera, to kapusty. Od kapusty będziesz tłusty. :evil_lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/25alma0.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/xf5co6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2j3fkfd.jpg[/IMG] i się schował... :roll:: [IMG]http://i40.tinypic.com/2646gt4.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
cd przyrody. :cool3: tylko szkoda, że jak one się zmniejszają, to tracą swój urok... :roll: [IMG]http://i39.tinypic.com/167koiq.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/29uugk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2jdmgiv.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/amblvr.jpg[/IMG] [COLOR=Black][IMG]http://i41.tinypic.com/n189ra.jpg[/IMG][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=Green][B] CDN[/B][/COLOR][/SIZE]