-
Posts
1134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga&Ganja
-
[B]A teraz troszkę innych fotek. Taka... mm, [COLOR=Green]przyroda[/COLOR]. oo[/B]! :roll::cool3: [IMG]http://i41.tinypic.com/90dg03.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2mos3rc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2r7nfd4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/5wwgnt.jpg[/IMG] [COLOR=Black][IMG]http://i43.tinypic.com/34sjq0w.jpg[/IMG][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=Green][B] CDN[/B][/COLOR][/SIZE]
-
cd fotek... [IMG]http://i43.tinypic.com/2444bdl.jpg[/IMG] Tylko nie myśleć, że wkładam jej do nosa... :evil_lol::evil_lol:: [IMG]http://i42.tinypic.com/xmlto1.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Green][B]A to już na dworze...[/B][/COLOR][/SIZE] ;) [LEFT][COLOR=Black] kopiemy. :roll:: [/COLOR][IMG]http://i42.tinypic.com/2hgaans.jpg[/IMG] nurkujemy...:evil_lol:: [IMG]http://i44.tinypic.com/sxka3n.jpg[/IMG] trza odsapnąć. a zębiska brudne w piachu... :roll:: [IMG]http://i44.tinypic.com/fbggso.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Green][B]CDN[/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
-
No, a ja mam dla was foty. :cool3: [CENTER][SIZE=4][COLOR=Green][B]15.03.09r[/B][/COLOR][/SIZE]. [/CENTER] [COLOR=Black]Chrapu, chrap! :lol::[/COLOR] [IMG]http://i43.tinypic.com/10x9fg2.jpg[/IMG] [CENTER][LEFT] [B]Teraz trochę niewyraźnych fotek, a toż dlatego, że Ganja jest bardzo łakoma na smaczki, które dla niej specjalnie robiłam. :diabloti: [/B][IMG]http://i40.tinypic.com/2yy2ip5.jpg[/IMG] O! I widać kawałek smaczka! :cool3:: [IMG]http://i42.tinypic.com/fxvzsz.jpg[/IMG] "Hop! Głos!" ;): [IMG]http://i41.tinypic.com/xadsg.jpg[/IMG] Zahipnotyzowana... :roll:: [IMG]http://i43.tinypic.com/15nrfac.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Green][B]CDN[/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
-
[B]Kaya93[/B], no ja też się teraz witam! :cool3: [B]agaciaaa[/B], no ja już po obozie. Było świetnie. Zakwasy miałam przez kilka dni... :placz: [B]anitaaa i bartis[/B], Heej! :multi: [B]Moniska[/B], cześć! cześć! :multi: [B]Pusiakowa[/B], a dziękuję, dziękuję. ;) już po. :p [B]halgre58[/B], witam, witam! ;)
-
Cześć! co tam? ;) [url]http://images8.fotosik.pl/1/fba1d06122d8535f.jpg[/url] co za komiczna fota! :evil_lol::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/1/daeacc039af9bd05.jpg[/url] ale piękne to! :loveu: a kiedy jakieś nowe bd? :mad:
-
Galeria wiecznie uśmiechniętego Skaypera i Xeny :)))
Aga&Ganja replied to Moniskaa's topic in Foto Blogi
Cześć! :multi: co tam u was? ;) u nas ok. ;) ale super foty! normalnie rewelacja! :loveu: [url]http://i41.tinypic.com/2llluzt.jpg[/url] aaaaaaaa... psik! :evil_lol::lol: [url]http://i41.tinypic.com/2houvld.jpg[/url] dobre! :lol::lol: [url]http://i43.tinypic.com/1ylr85.jpg[/url] hahaha! :lol: jęzor. :loveu: ładnaś ty! :cool3: -
No hej! :multi: co tam u was? ;) Fotki jak zwykle przepiękne, a Sarcia, to samo cudo! :loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz260.jpg[/url] "HYY!" :evil_lol::loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz268-1.jpg[/url] ale śliczne niebo! :loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz256-1.jpg[/url] kiedyś ci ją ukradnę! UWAŻAJ! :evil_lol::evil_lol::loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz236.jpg[/url] pikne! :loveu:
-
Hej! :loveu: co tam u was? :cool3: jak zwykle fajne foty. :cool3: [url]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/ScucQIPcSKI/AAAAAAAAD6w/9FX1P2C9ajY/s640/Obraz%20003.jpg[/url] zaspane to, czy co? :lol: [url]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/ScucWJS-_EI/AAAAAAAAD7Q/XRh0GilMkYw/s640/Obraz%20005.jpg[/url] co za śliczna morda! :loveu:
-
No to nareszcie będą fotki, bo ja to już się nie mogę doczekać tych ślicznych zdjęć! :loveu:
-
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny! :multi: u nas b. ładnie. pogoda dopisuje, ale niestety pozostał chłodny wiatr... jutro idę na obóz piłki ręcznej... :multi: może dam wam kiedyś zdjęcia. :p [B]agaciaaa[/B], ona wprost uwielbia szczekać. aż bębenki w uszach pękają. :roll: [B]Naikari[/B], jestem, jestem. ;) ale już zaraz zmykam... :roll: No to więc z wszystkimi się żegnam. Pozdrawiam! :loveu:
-
hej! :multi: co tam? :cool3: foty są- super! :cool3::multi: a zabawka nowa też fajna. ;) [url]http://img17.imageshack.us/img17/8697/obraz014u.jpg[/url] mały szaleniec! :cool3::loveu: [url]http://img18.imageshack.us/img18/4936/obraz012v.jpg[/url] co za mała kochana perełka! :lol::loveu:
-
No to ja jestem... :cool3: co u was? :cool3: [url]http://images6.fotosik.pl/438/89a3638666985d3b.jpg[/url] jakie przytulańsko! :loveu::evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/438/ca843e72230b0e4b.jpg[/url] ależ oni się kochają! :loveu:
-
Cześć! :loveu: co za foty... :lol::cool3: [url]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/ScFIRJFutYI/AAAAAAAADag/IddTAKXfkyw/s512/Obraz%20005.jpg[/url] jaki niewinny wzrok. hahaha. :lol::lol::evil_lol::evil_lol::loveu: [url]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/ScFIU9CGRqI/AAAAAAAADaw/OVpqV8Mx5os/s640/Obraz%20007.jpg[/url] ale kiełbachy. :lol: fajowe. :cool3:
-
Hej! co tam? ;) ja już jestem i gorąco pozdrawiam. ;) fotki super! :loveu: [url]http://i40.tinypic.com/a4pfkn.jpg[/url] hahaha. :lol: niezła fota! [url]http://i43.tinypic.com/35jh3yq.jpg[/url] cóż za niesłychana pieśń! :lol::cool3: [url]http://i43.tinypic.com/ogxszp.jpg[/url] jaki dłuuuuuuuuugi jęzor! :lol::loveu: [url]http://i40.tinypic.com/28l3r0o.jpg[/url] ta fota najlepsza! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol::lol::loveu:
-
Hej! :multi: nareszcie jestem. :lol: co u was? :cool3: widzę, że fotki są- to dobrze. :mad::cool3::lol: a Sarusia baardzo mądra dziewczynka! :loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz580-1.jpg[/url] Sara myśli, że jak dwie piątki da, to może i dwa smakołyki wpadną jej do mordki. :lol::loveu:
-
Hej! :multi: co tam u was? jak leci? ;) [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/sosinka69.jpg[/url] fota przekomiczna! :lol::cool3: [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/sosinka95.jpg[/url] jaki pysiol! :loveu: [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/Zdjcie097.jpg[/url] co to za śliczny maluszek? :loveu: pozdrawiam. :p
-
[quote name='Skibka']Cześć Wam! A u nas nic nowego po staremu. A czy ciepło to w sumie nie jest źle ale wczoraj było lepiej może się jeszcze rozpogodzi.:lol: U nas narazie zachmurzono ale przynajmniej nie pada.:lol: Fajnie, że wpadłyście.:multi:[/quote] no to fajnie. u nas z dnia na dzień ładniej, ale jest jeszcze mocny wiaterek... no wiesz, fotki by się przydały... czekam! :cool3:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Aga&Ganja replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Cześć! :multi: co u was? ;) foty super! chyba niezły aparat, co? :cool3: [url]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/_DSC6603.jpg[/url] małe cudeńko! :loveu: [url]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/_DSC6687.jpg[/url] super! :loveu: -
cześć! :multi: widzę, że u ciebie wesoło. :cool3: no to super! :multi: [url]http://images48.fotosik.pl/87/afa72d48035fbe33.jpg[/url] ale słodziak! :cool3:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Aga&Ganja replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[quote name='Dozia_13']Też nad tym myślała, ale jak teraz tego nie zrobie to puźniej sie pogubie, bo ładuje aparet na jutrzejszy spacerek więc znowu dojdzie fot:evil_lol:[/quote] no to życzę powodzenia. ;) ja idę spać. Dobranoc. ;) -
No i jeszcze ja się tu znajdę. :eviltong: Moje piękno :loveu:: [IMG]http://i43.tinypic.com/1586mpc.jpg[/IMG] No i moja aktualna fotka. Zrobiona w szkole w ubikacji. :roll:: [IMG]http://i42.tinypic.com/2h32a3a.jpg[/IMG] A co do fotki [U]Matusz[/U], to tak według mnie jest taka trrooooszeczkę niemęska...:roll:
-
[url]http://img15.imageshack.us/img15/170/foto0446.jpg[/url] wąchaczka jedna, no! :lol::loveu: [url]http://img10.imageshack.us/img10/2080/foto0448.jpg[/url] słodziutka mordka! :loveu: [url]http://img9.imageshack.us/img9/4540/foto0442.jpg[/url] zawsze jej się tak fajnie uszko jakby zawija! :lol::loveu: a co tam? ;) u mnie piękna wiosna. słońce grzeje od 7 rano. :multi: u mnie nowe foty. :cool3:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Aga&Ganja replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
to może idź ty spać i dzisiaj rano, albo wgl później to zrobisz? :roll: