Jump to content
Dogomania

Aga&Ganja

Members
  • Posts

    1134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga&Ganja

  1. Hej! ;) co się nie odzywasz? :mad: co u was? ;) [url]http://images49.fotosik.pl/80/ad9b15568b10f0cc.jpg[/url] hahaha :lol: fajne :cool3: [url]http://images43.fotosik.pl/79/c229c7cbf4c153dc.jpg[/url] ślicznee! :multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/79/40f6e420e4e860ee.jpg[/url] ale [U]beztroski[/U] uśmiech. :evil_lol::evil_lol:
  2. Cześć! :loveu: a tak ja sobie nadrabiam i oczywiście do ciebie zaglądnęłam, bo jakżeby nie... :eviltong: co tam u was słychać? ;) [url]http://images37.fotosik.pl/78/04e0744d8a707cc2.jpg[/url] jaka słodycz! :loveu:
  3. [url]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz810.jpg[/url] jaki śliczny czyścioszek! :loveu:
  4. Noo! Witam! :multi: po długich nie odwiedzinach wreszcie zawitałam... :oops: widzę, że fotki są- to dobrze! :cool3::loveu: u mnie też są nowe! :cool3::multi: [url]http://i41.tinypic.com/259bcqx.jpg[/url] ładna fota! ;) [url]http://i44.tinypic.com/1g56yv.jpg[/url] alee. sama duma! :lol::loveu: [url]http://i39.tinypic.com/2rmaavq.jpg[/url] tylko ogonek widać. :lol:
  5. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz060-1.jpg[/url] ona jest jakaś taka ładna i zadbana... ;) może komuś uciekła albo co :roll:
  6. Ja cię kiedyś za te fotki zabiję! :loveu: [url]http://images49.fotosik.pl/79/8af05f66291c4de3.jpg[/url] no to ładnie! :mad: [url]http://images50.fotosik.pl/79/21f521437c6fb47c.jpg[/url] no, no, no! :evil_lol::evil_lol: [url]http://images42.fotosik.pl/80/52e3d4bf3188e366.jpg[/url] daj buziaka! :loveu:
  7. Cześć! :loveu: ja tak wszędzie nadrabiam i nadrabiam, no a zapomniałam o was...:oops: ale co tam u was? jak leeci? ;) cieplutko jest? :p U mnie dzisiaj już o 7 rano słońce "paliło"... :multi: [url]http://img13.imageshack.us/img13/3928/dsc00276v.jpg[/url] jaka słodka kiteczka! :loveu: [url]http://img12.imageshack.us/img12/4135/dsc00271a.jpg[/url] jaaki duuuży kolega! :lol:;)
  8. [url]http://img15.imageshack.us/img15/6994/obraz102.jpg[/url] jaka ładniusia fotka! :loveu: [url]http://img142.imageshack.us/img142/7550/obraz097e.jpg[/url] sama słodycz! :loveu: [url]http://img235.imageshack.us/img235/7852/obraz092.jpg[/url] no tylko schrupać! :cool3::loveu:
  9. cześć! :loveu: ja się rewanżuję. :cool3: [url]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SZ72naVmDaI/AAAAAAAACBk/9MuR7GoYBEA/s640/Obraz%20003.jpg[/url] co za słodka, biedna minka...
  10. [quote name='Sweetaśna']ja sie nie odzywam? ja ciagle gadam ale jakos nie moge wpasc do innych galerii tylko czasami u kogos innego popisze.. u nas dobrze żyjemy:eviltong: dzieki:) wpadne[/quote] tak, tak. To Ty się nie odzywasz, a ja pilnie nadrabiam. :eviltong: zaglądnęłabyś czasem do mnie, a nie! :mad: a jak tam Kabik? ;)
  11. [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/szelkiiinee159.jpg[/url] :lol::lol::lol: niezła fota! :loveu:
  12. "SPADAJ!" :evil_lol:: [IMG]http://i43.tinypic.com/autgqp.jpg[/IMG] Zabawa :p: [IMG]http://i42.tinypic.com/287dih.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/akae6t.jpg[/IMG] "AA! ATAKUJĄ!" :diabloti:: [IMG]http://i40.tinypic.com/2m60n41.jpg[/IMG] I ostatnia. Fotka na zakończenie ;): [IMG]http://i44.tinypic.com/301o95t.jpg[/IMG] [B] KONIEC![/B] ;)
  13. [IMG]http://i39.tinypic.com/20k9bpw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/16jn85h.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2uym9lz.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/16ise3t.jpg[/IMG] "MOJA DZIURA!" :diabloti:: [IMG]http://i43.tinypic.com/10e215t.jpg[/IMG]
  14. I jeszcze kilka fotek. ;) [IMG]http://i41.tinypic.com/5vdjl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/w1peex.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/rc4q6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o6h4du.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/28vvid.jpg[/IMG]
  15. [B]Dozia_13[/B], dzięki. ;) [B]Skibka[/B], cześć! :loveu: ona najbardziej jest szczęśliwa, gdy kopie. :loveu: [B]Cortezik_82[/B], ten uśmiech jest wprost beztroski. :cool3: [B] Kaya93[/B], witam nowego gościa! ;) dzięki. :p [B]Sweetaśna[/B], Ganja bardzo lubi tam łazić. :eviltong: a u nas dobrze jest... :cool3: [B]anitaaa i bartis[/B], taak. zawsze jak jest zmęczona, to otwiera ten pysk swój. :lol:
  16. słodki biszkoptowy Puszysław! :loveu: [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/DSCF4918.jpg[/url]
  17. hej! :loveu: fotek ni widu, ni słychu... :mad: co to ma znaczyć? :mad: a co tam u was? jak tam dzieciaki? :lol:
  18. cześć! :loveu: świetny filmik! :cool3: jak jeździ. jak odkurzacz. :evil_lol: a co tam u was? ostatnio nie zaglądaliście do nas... :roll:
  19. co się nie odzywacie, co? :mad: co u was? oo. foty. u mnie też są nowe. :cool3: [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/szelkiiinee147-1.jpg[/url] super fotka! :loveu: jeszcze śniegowe... :roll:
  20. hej! :loveu: a u was co tam? :cool3: gdzie fotki? :roll:
  21. hej! ;) co tam u was? :cool3: jak leci? ;) u nas są fotki. :cool3:
  22. Co się nie odzywasz? :mad: co u was? [url]http://images49.fotosik.pl/83/a9816a82d4e6c39e.jpg[/url] niezłą fota. :evil_lol: u nas też są fotki. :cool3:
  23. cześć! :multi: co u was? :cool3: u nas foty są! :multi: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC04727.jpg[/url] zdjęcie cudo! :loveu:
  24. Cześć! :loveu: fajny ten Twój filmik. :cool3:;) jak się ucho fajnie na jednym ze slajdów podniosło. :loveu: a co tam u was? ;)
×
×
  • Create New...