Sonia się pyta:
No coooo???? Już się na mnie nagapiliście?! Chyba starczy już tych fotek???????????? :lol:lol:lol:
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/DSC03593.jpg[/url] ;)
Izabelka, ale żeś wygrzebała stare zdjęcię Ganji! :evil_lol:
No, a kogo odwiedzę, to odwiedzę, bo internet mi zamula i zniechęca mnie! Także bez obrażania się i myślenia: "Ja już do niej nie wpadnę, bo ona mnie nie odwiedziła"... :lol: :lol:
U mnie w Lubniewicach bardzo wiosennie. No może nie do końca... ale śniegu nie ma, tylko pada deszcz!
Jest gorąco. :)
Żeby było ciekawiej przyjechała do mnie moja siostra na dwa tygodnie z dzieckiem i labem! U mnie wesoło! :)
Zapraszamy do zielonych Lubniewic! :D
Pozdrawiam.
[quote name='Vectra']aparaty ortodontyczne na zęby też są , bo wady zgryzu to nic co występuje sporadycznie ;) [/QUOTE]
Nie no, że aparaty ortodontyczne na ząbki są, to wiedziałam... ale implanty! Ludzka głupota, jak dla mnie! :evil_lol:
A odsysanie tłuszczyku z pupy jest? :evil_lol: :evil_lol:
Na początek mały patyczek! :)
[IMG]http://i39.tinypic.com/qsa70j.jpg[/IMG]
A przy tym mała gimnastyka... :lol:
[IMG]http://i41.tinypic.com/21kmkk9.jpg[/IMG]
O! Pańcia wzięła ze sobą smaczki! :-o:multi:
[IMG]http://i41.tinypic.com/2s00gew.jpg[/IMG]
No ile mam się prosić?! :evil_lol:
[IMG]http://i41.tinypic.com/r9iizb.jpg[/IMG]
No to teraz możemy iść do domu, bo tym lataniem za patykiem się zmęczyłam. ;)
[IMG]http://i43.tinypic.com/11sgvol.jpg[/IMG]
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie! :)
[SIZE="1"](czy Wam też tak tp psuje jakość zdjęć?)[/SIZE]