Witajcie! :jupi:
Jaacie, jakie Salsia robi tu maślane oczka... Pewnie myśli sobie: to będzie dzisiaj mój obiad! HAHAHAHAHA! ;)[IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC03149.jpg?t=1267198223[/URL]
Ale ona czujna... Myślałam, że go zgniecie... [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC03160.jpg?t=1267198218[/URL]
A to Salsa zazdrosna o Teośka jest, że go chapnęła prawie? O joj...
Musisz ich dobrze razem pilnować...
Pozdrawiam serdecznie i ściskam! :):)