Masz boskiego królika i przecudowną Salsiuńkę, którą uwielbiam! :loveu:
[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC03094640x480.jpg?t=1266514174[/url]
Te Twój Teo ma przecudowne oczka! Dobrze, że czarne! :loveu:
Pozdrawiamy i ściskamy mocno! :):)