Tolu masz rację ,że Gucio to cudowny piesek a każde zdjęcie o tym świadczy. Nawet nie chcę myśleć przez co przeszedł a ma taki cudowny pro ludzki charakter. Niestety ludzie doceniają tylko to co z wyglądu ładne , piękne. Całe szczęście ,że są tacy ludzie jak na dogo i oczywiście p.Alicja.